Діти дякують за подарунки до Дня Святого Миколая

   День Святого Миколая особливий як для дітей, так і для дорослих, бо приносить святковий настрій, очікування чуда та диво-казки.. 
    Юнь – це майбутнє нації, її колорит, утвердження та становлення у світі. Тому необхідно, насамперед, дбати про її благополуччя і добробут. У всіх закладах освіти Бершадського району діти отримали подарунки у День Святого Миколая від народного депутата України М. І. Кучера, спонсорів, місцевих сільських рад, приватних підприємців, керівників господарств. Сьогодні це надзвичайно важливо! Адже свята Миколая Чудотворця діти чекають з нетерпінням та особливою радістю. 
   Юне покоління Бершадщини щиро вдячне за подарунки до Дня Святого Миколая народному депутату України М. І. Кучеру, депутатам обласної та міської рад, головам сільських рад, керівникам сільськогосподарських підприємств, приватним підприємцям, а саме: Січаку О. Г., Гондаруку В. Я., Царюку С. С., Краснєєву В. М., Бондарчуку А. Д., Пшику А. С., Рибаку Н. М., Косюку А. І., Савченку С. П., Гаслу В. В., Лукащуку О. А., Рудю В. С., Рогальському Ю. О., Брованю М. С., Левицькому О. М., Охріменку О. М., Охріменку Б. О., Бондарчуку Є. М., Кузьмишину В. М., Свистуну Л. А., Бідняк О. К.
    То ж недарма у народі кажуть: «Великі люди здатні на велику доброту». І це, дійсно, так!
 
22.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Відбувся ІІ етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

      Мова – жива таємниця людської душі, прагнення народу, його віра в щасливе майбуття. Недаремно уже більше двадцяти років проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, мецената, відомого своїм вагомим внеском у фінансування українознавства та розвиток української мови.
      Районний етап Конкурсу проведено 14 грудня 2020 року у дистанційному форматі, з дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, серед учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Мета заходу - утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій рідного народу.
       У Конкурсі взяли участь 157 учнів 3-11 класів. Із них 136 дітей із 33 закладів освіти Бершадського району та 21 школяр із 2 шкіл Джулинської ОТГ.
Учні-конкурсанти виконували різноманітні завдання: складали міні-твори, есе, фантастичні та повчальні розповіді, редагували словосполучення, речення і тексти, пояснювали значення фразеологізмів, проілюстрували знання з лексики та граматики тощо.
     Дякуємо адміністраціям шкіл, учителям-філологам, учням-учасникам конкурсу, бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я, подальших успіхів та перемог!

                                                                            Олена Деркач, консультант КУ «БЦПРПП»
 
22.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Ой, хто, хто Миколая любить!!!

Відділ освіти та центр професійного розвитку педагогічних працівників ініціювали районний онлайн-конкурс «Вітання від Святого Миколая дітям Бершадщини» за номінаціями – відеоролик, відеолистівка, мультиплікаційний фільм за участі дітей, педагогів, батьків, членів громадських або релігійних організацій тощо. У конкурсі взяли участь 1 дошкільний заклад (ЗДО м.Бершадь «Малятко»),  18 закладів загальної середньої освіти та 3 позашкільні заклади.

Найбільше учасників у номінації відеороликів: Голдашівська, Малокиріївська ЗОШ І-ІІ ст., Бершадська №3, Красносільська, Лісничанська, Сумівська, Тернівська, Устянська, Флоринська, Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст., ЗДО «Малятко» м. Бершадь та будинок дитячої творчості.

Вітальні відеолистівки надіслали Бирлівська, Голдашівська, Маньківська, Бершадські №2, №3, Баланівська, Серединська, Шляхівська школи, Шумилівський НВК, станція юних натуралістів та будинок дитячої творчості.

Святкові мультфільми створили вихованці гуртка СЮТ (мальований) та  Бершадської школи №1 (пластиліновий)
          Відповідно до рішення журі переможцями у номінації відеоролик визнано:

Гран-Прі«Зі святом Миколая!» (Устянська ЗОШ);

І місце«Святий Миколай!» (Красносільська ЗОШ, гурток);

ІІ місцеБершадська №3 (театральна студія), Лісничанська, Яланецька ЗОШ;

ІІІ місцеГолдашівська, Сумівська, Флоринська ЗОШ

У номінації відеолистівок переможцями стали:

І місцеБаланівська школа;

ІІ місцеБершадська №3;

ІІІ місцеБершадська №2, Шляхівська школи, Бершадська станція юних натуралістів.

У номінації мультиплікаційних фільмів обидві роботи визнано переможними. «Особливий приз» отримали вихованці ЗДО «Малятко» м. Бершадь.

Усі переможці та учасники Конкурсу отримали призи та заохочувальні подарунки в межах призового фонду, який склав 12000 грн.

Відділ освіти висловлює подяку усім учасникам Конкурсу за прищеплення дітям любові до народних традицій, креативність та самореалізацію творчої діяльності дітей та педагогів.

Щиро вітаємо усіх педагогів, учнів та їх батьків з прийдешніми святами та Новим роком!!!

 

21.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Подарунки до Миколая для воїнів АТО

   День Святого Миколая особливий як для дітей, так і для дорослих, бо приносить святковий настрій, очікування чуда та диво-казки.

   Сьогодні йде війна на Сході України, і воїнам, які бережуть наш спокій, потрібна особлива увага та шана. Адже саме вони самовіддано захищають країну, наше щасливе сьогодення, наближають мир у кожну домівку. Тому діти Бершадщини долучилися до привітань воїнам АТО (ООС) з Днем Святого Миколая, щоб і там, де «гудуть батареї», відчули, що про них пам’ятають та бажають залишатися живими і здоровими.

    У кожній школі району пройшла акція «Привітай солдата з Днем Святого Миколая», у рамках якої діти готували смаколики, малювали малюнки, писали цікаві привітання та побажання. Всього учнями району зібрано 41 посилку, які сьогодні буде передано захисникам.

    Не забуваймо сьогодні казати один одному гарні слова привітань та побажань зі святом Миколая Чудотворця. Бо чудо-слово  зігріє, надихне, окрилить. Пам’ятаймо, що людська доброта гори верне. Нехай так буде завжди!

 Олена Деркач, консультант КУ «БЦПРПП»

18.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Відбулася Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

       Щорічно в Україні, з 25 листопада по 10 грудня, проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства», основними завданнями якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. До акції долучилися всі заклади освіти району.
        У шкільних бібліотеках пройшли тематичні виставки: «Стоп насильству!», «16 днів проти насильства», «1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом», «Закони всім потрібно знати», «Добротою серце перевір», « Світ прекрасний  без насильства», «Зупини насильство – захисти себе». Для учнів старшої ланки організовані «круглі столи», дискусійні клуби. 
        З метою  попередження насильства в сім’ї, формування здорового способу життя, ввічливого та тактовного ставлення один до одного було проведено ряд профілактичних заходів, зокрема: години спілкування : «Як не стати жертвою насильства», «Насильство в сім’ї та права дитини», «Ніхто не має права ображати дитину», «Як протистояти насиллю над дітьми з боку дорослих»,  «Посієш вчинок-виросте звичка», «Добро лікує душу», « Булінг – проблема ХХІ ст.», « Ми за життя без насильства», «Зупинимо насильство над дітьми разом»;  превентивні години: «Життя дається один раз», «Стоп насильству. Твоя інформаційна безпека», «Насильство та його види», «Обережно: кібербулінг!», «Життя без насильства», «Насильству – НІ!», «Будемо добрішими», «Мій улюблений світ без насильства»,  «Зупини насильство в твоєму оточенні. Не будь байдужим», «Мої права та обов’язки», «Як запобігти насильству»,», «Що робити, щоб тебе не принижували», «Я маю право жити без насильства», «Здоров’я – найбільша цінність у житті»;  перегляд відеороликів: «Наші долоньки - проти насильства», «Насилля в сімї, терпіти чи ні», «Життя на продаж», «Грумінг», «Діти в безпечному середовищі»; «Розкажи дорослому, якому довіряєш», «Почни говорити»; конкурс малюнків: «Світ без насильства очима дітей», «Від миру вдома до миру в усьому світі», «Щаслива сім’я – сімя  без насильства», «Дитяче мистецтво проти насильства», «Ми проти жорстокого поводження з дітьми»;  «Ми за любов і добро»; «Щастя моєї сім’ї»; випуск стіннівки, розповсюдження буклетів:  «Ми проти жорстокого поводження з дітьми», «Ми проти насильства».
16.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Районні конкурси

     Новорічне свято люблять  діти і дорослі, очікуючи на  диво і сподіваючись на казку. Багато хто починає готуватися до Нового року заздалегідь, ще з початку грудня. Тож традиційній  щорічній районній виставці  «Новорічна композиція», яка  відбулася 8 грудня 2020 року, передувала кропітка робота учнів та їх педагогів. Готуючись до свята,  вихованці освітніх закладів району виготовили стилізовані ялинки з найрізноманітніших матеріалів, новорічні композиції, подарунки, іграшки, букети, віночки.  
    Дивлячись на представлені вироби, здається, що ось-ось станеться щось особливе й несподіване, адже вони несуть у собі заряд позитивних емоцій і створюють святковий настрій.
     На виставку було представлено понад 44 роботи з 26 шкіл та трьох позашкільних закладів.
У номінації «Стилізована ялинка» роботи подані з Малокиріївської, Михайлівської, М’якохідської ЗОШ І-ІІ ст., Тирлівської філії І-ІІ ст. Бершадської №2, Осіївської, Сумівської, Устянської ЗОШ І-ІІІ ст., Бершадської СЮН, Бершадської  СЮТ;
Номінація «Новорічна композиція»: з Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Березівської, Кидрасівської, Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст., НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.. - ДНЗ» с. Шумилів, Бершадська СЮТ, БДТ,
Номінація «Сюжетна композиція»: з Опорний заклад «Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Героя Соціалістичної праці Кузика Г.Й.», Баланівської, Бершадської  №2, Лісничанської, Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., Голдашівської ЗОШ І-ІІ ст., Теофилівської філії І-ІІ ст., Бершадської СЮН, БДТ.
Номінація «Різдвяний вінок»: з Тирлівської філії І-ІІ ст. ОЗ «Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. ГСП Кузика Г.Й.»,  Бершадських №1 та №3,  Великокиріївської , Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Бершадської  СЮТ, БДТ.
Номінація «Новорічний подарунок» - з Бершадської №3, Серединської, Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст., БДТ,
Номінація  «Новорічний колаж»: з Теофлилівської філії  І-ІІ ст. ОЗ «Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. ГСП Кузика Г.Й.»,
Номінація «Новорічний букет» : з Бершадської СЮН.
 
  
Вироби учнів Великокиріївської, Шляхівської, Тернівської, Бершадської №3, Осіївської  ЗОШ І-ІІІ ст., Березівської, Кидрасівської, Малокиріївської ЗОШ І-ІІ ст., вихованців Бершадських СЮН та СЮТ, Будинку дитячої творчості  вирізняються особливою оригінальністю та  креативним підходом  до виготовлення, різноманітністю  технік виконання, яскравими кольорами, використанням  незвичних  матеріалів. Слід відзначити, що з кожним роком зростає  майстерність виконання робіт та  вдале поєднання творчих прийомів і матеріалів.
11.12.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 «20» 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720