«Дитинства кольоровий світ»

«Діти повинні жити у світі краси, гри,
 казки, музики, малюнка, фантазії, творчості…»
/Василь Сухомлинський/
      Міжнародний День захисту дітей – це свято, сповнене радістю, цікавими іграми, хорошим настроєм, спілкуванням зі  справжніми друзями. Це професійне свято усіх малюків, дошкільнят та школярів,  свято усмішок та віри у щасливе майбутнє підростаючого покоління.
       1 червня до вихованців Бершадського Будинку дитячої творчості  на свято завітали заступник міського голови Валентин Русначенко, начальник відділу освіти та спорту  Бершадської міської ради Оксана Тартачна. Вони привітали учасників творчого марафону з образотворчого мистецтва  «Дитинства яскраві кольори», діти розповідали про мрії, які вони намалювали. Гості оглянули  персональну виставку малюнків Візнюк Марійки - наймолодшої вихованиці гуртка образотворчого мистецтва.
       Також гості свята взяли участь у проведенні та нагородженні учасників і переможців дитячого шашкового турніру «Королева дитинства», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.
      З нагоди свята з вихованцями  гуртків Бершадського БДТ на базах закладів загальної середньої освіти та в будинку творчості було проведено захоплюючі  творчі  майстер - класи з паперопластики та креативного рукоділля «В гості до сонечка», «Світ дитячих долоньок», «Веселковий дивоцвіт», «Сердечко для друга», «В гості до казки», конкурс малюнків на асфальті «Під мирним небом хай зростають діти». Вихованці гуртків музичного напрямку  та хореографії  підготували святковий відео концерт «Ми діти Подільського краю».
      Також грамотами та подяками було відзначено вихованців – учасників та переможців інтернет-конкурсів, виставок-фестивалів дитячої творчості районного, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.
                                                                            Юрій Баранов, директор Бершадського БДТ
        
04.06.2021 | Aдмін | Читати далі

День захисту дітей – свято особливе…

    День захисту дітей – свято особливе, урочисте, по-справжньому дивовижне. Адже діти – майбутнє нації, її опора та почесне місце серед інших народів. Це пелюстки чарівної квітки, що з ранковим променем сонця розпускаються і пестять навколишній світ своєю красою і неповторністю. Щоб виплекати цю квітку, ім’я якій ДИТИНА, потрібна неабияка дбайливість, ніжність, турбота. Тому у закладах освіти Бершадщини відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей. 
     Дошкілля вразило різноманітністю і незвичайністю: проведено онлайн-вернісаж «Розмалюй свою мрію», фестиваль рухових активностей «Рух заради здоров’я», віртуальні подорожі в країну казки, танцювальні хвилинки, ігри-руханки, перегляд дитячих мультфільмів та кіно.
     У закладах загальної середньої освіти стартував онлайн-челендж «Дитинства чудова пора», оформлено віконні виставки «Мій улюблений мультик», «Моя улюблена казка». Захоплююче проводилися міжкласні змагання «Чудовий світ дитинства» (конкурси, естафети, вікторини, брейн-ринги). Також змістовними і цікавими були бібліотечні уроки, присвячені творчості дитячих письменників, тематичні виставки художньої літератури.
      Заклади позашкільної освіти презентували світ дитинства у різноманітті: конкурси творчих робіт «Щасливе дитинство», майстер-класи «Творча майстерня» та «Казковий світ», шаховий турнір «Королева дитинства», онлайн-концерт «Мелодії дитинства», гра-квест «Острів скарбів». 
      Також нестандартними і захоплюючими були міжобласні дитячі змагання зі стрільби стендової та турнір з футболу.
      3 червня 2021 року за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації 16 дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади побували у Подільському зоопарку (м.Вінниця) на святкових заходах. Дітей розважали аніматори; цікавою та змістовною була екскурсія зоопарком та Dиnо-парком, і, звісно, подарунки  й смаколики від організаторів та спонсорів.
      Але святкові заходи продовжуються. Нестандартно підійшли до відзначення Дня дитинства у Бершадській станції юних техніків: на 11 червня 2021 року заплановано свято «Наші таланти» (вшанування кращих вихованців закладу).
     Отже, світ дитинства цікавий, неповторний, сповнений мрій і бажань. Як хочеться, щоб він був яскравим, як веселка, чарівним, як казка, захоплюючим, як пригодницька подорож. То ж дбаймо про це! Бо діти – наше щасливе майбутнє!
                                                                     Олена Деркач, консультантка КУ «БЦПРПП»
      
04.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Закон України «Про повну загальну середню освіту» містить багато новацій, передбачає суттєве реформування мережі закладів загальної середньої освіти, збільшує їхню автономію, містить відсильні норми, прикінцеві та перехідні положення, а деякі з них потре

Короткий текст новини

04.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Відбулося ЗНО з математики

28 травня відбулося зовнішнє незалежне тестування з математики. На базі Бершадського ЗЗСО №1, Бершадського ЗЗСО №3 та Флоринської школи  тестування  складали 545  абітурієнтів з числа випускників цього та минулих років з нашої громади, Джулинської, Тростянецької та Чечельницької територіальних громад. Зокрема, участь у тестуванні брали 217  одинадцятикласників закладів освіти Бершадської міської територіальної громади.  ЗНО відбулося з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, пов’язаних з протидією епідемії коронавірусу.

Загалом в Україні на тестування з математики зареєструвалося 291 789 учнів, обладнано 19 697 аудиторій в 1 231 пункті тестування.

Для допуску на іспит усім учасникам обов`язково необхідно мати при собі наступні документи:

-       оригінал сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання;

-       паспорт чи інший документ, серія і номер якого вказані в сертифікаті;

- запрошення-перепустку для участі в ВНО, яке учасники повинні самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також потрібно взяти чорну ручку. Учаснику дозволено взяти пляшку води.

ЗНО з математики складається з двох рівнів - стандартного та профільного. Якщо учень навчався в школі з поглибленим вивченням математики - він має скласти тестування профільного рівня. Подібні вимоги поширюються й для випускників, які бажають поступити на деякі технічні спеціальності.

Сертифікована робота з математики рівня стандарт триває 150 хвилин та складається із 28 завдань різних форм:

- 16 завдань із вибором однієї правильної відповіді;

- 4 завдання на встановлення відповідності;

- 6 завдань відкритої форми с коротким записом;

- 2 задачі розгорнутою відповіддю.

При визначенні результатів учасники отримають лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів.

Екзамен з математики профільного рівня триває 210 хвилин. Учасники виконують 34 завдання різних форм:

- 16 завдань із вибором однієї правильної відповіді;

- 4 завдання на встановлення відповідності;

- 9 завдань відкритої форми с коротким записом;

- 5 задач розгорнутою відповіддю.

За результатами проходження тесту з математики учасники отримують результат ЗНО за шкалою 100-200 балів і оцінку державної підсумкової атестації з математики від 1-12 балів.

Результати тестування з математики оприлюднять в особистих кабінетах учнів не пізніше 22 червня.

 

28.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Щасливе дитинство

 Щасливе дитинство… Зоряне, неповторне, захоплююче. Палахкотить ніжним дотиком люблячих долонь матері, підтримкою дужого батьківського плеча, безмежною любов’ю і неповторністю. 
   Дитина, сім’я, щастя… Ці слова такі близькі кожному з нас, бо втілюють радість і неповторність, вони магічні, чисті, як джерельна вода, світлі, як блакить неба, ніжні, як пелюстки троянди. 
     Мудрість батьків, їх безмежна любов до дитини передавалися з покоління в покоління, захоплювали, будили у юній душі потяг до досконалості, небайдужості, неповторності, вселяли прагнення бути взірцем. Тільки в щасливій сім’ї – щасливе дитинство. І ця істина проста, незаперечна. 
     Згадаймо слова Ліни Костенко: 

  Стоїть у ружах золота колиска.
Блакитні вії хата підніма.
Світ незбагненний…
    Саме так! Світ дитинства казковий, чарівний, сповнений радістю, веселощами, добротою, юнацькими неповторними мріями, першим коханням і першою розлукою. І все в ньому здається таким простим, спокусливим, загадковим, а часом мінливим і незбагненним. Як хочеться повернутися туди, в країну із чудовим найменням ДИТИНСТВО. Так, саме туди, де тебе чекають бабуся з дідусем, кіт-воркіт біля воріт, виглядають матуся з татусем, де цвітуть мальви під тином, і на старій гіллястій груші біля хати - лелеча клекітна сім’я. Вони такі рідні, дбайливі, люблячі. Вони саме життя, святість,  сплеск кохання і ніжності, любові і добра.
     То ж нехай ДИТИНСТВА неповторний світ сяє сонячними пелюстками, цвіте барвистими квітами, палахкотить неопалимою купиною, будить у юних душах бажання жити, творити, плекати добро. Бо дитячі мрії – сни казкові, вони мінливі, бажані, загадкові. Не порушуймо їх, а вознесімо до незвіданих висот. Бережімо ДИТИНСТВО! Це так сьогодні важливо!
      ІЗ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ! ІЗ ДНЕМ ДИТИНСТВА!

                                                                       Олена Деркач, консультантка КУ «БЦПРПП» 
 

 

28.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

ІІ місце - Бойко Дмитро, Блонська Анастасія, вихованці Бершадської СЮН, учні Поташнянського ЗЗСО І-ІІ ст..
ІІІ місце – Шевчук Анна, вихованка Бершадської СЮН, учениця Бершадського  ЗЗСО І-ІІІ ст.. №3.

 
28.05.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720