Інструктивно-методична нарада директорів ЗНЗ

В понеділок,  22 серпня 2016 року, на базі методичного кабінету відбулася організаційно-методична нарада директорів загальноосвітніх закладів району з питань підготовки закладів освіти до нового навчального року. На порядок денний були винесені такі питання:

  •  Підведення підсумків об′їздів закладів освіти району по підготовці  до нового начального року та опалювального сезону
  •  Про результати обстеження джерел водопостачання закладів освітянської галузі
  •  Організація водопостачання та каналізування навчальних закладів району

На нараду були запрошені: заступник голови Бершадської РДА – Ольшевський В.Е.,  в.о. начальника Держпродспоживслужби  у Бершадському районі – Манченко С.В., начальник відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства у Бершадському районі –  Губко Н.І., головний спеціаліст відділу державного нагляду за  дотриманням санітарного законодавства –  Покотило Ю.О.

Нарада мала конструктивний та відкритий характер. Об′єднання зусиль для збереження життя та здоров′я  підростаючого покоління,  вчасний початок навчального року з дотриманням усіх норм санітарного законодавства – ось головна  мета діалогу  учасників наради.

 

23.08.2016 | Aдмін | Читати далі

Готуємося до нового навчального року

Відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.11.2001 за № 969/6160,  виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації В. Коровія від 21.04.2016р. № 264 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років»,  наказу  Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА № 364 від 22.07.2016 р.,  з метою підготовки будівель і споруд навчально-житлового та енергетичного призначення, зовнішніх інженерних мереж до сталої роботи в новому 2016/2017 навчальному році та в осінньо-зимовий період,  згідно  наказу по відділу освіти від 05.08.2016 року № 210  з 15 по 19 серпня 2016 року відбулася щорічна перевірка готовності  навчальних закладів Бершадського району до нового начального року та опалювального сезону. 

23.08.2016 | Aдмін | Читати далі

50 річний ювілей ДНЗ «Світлячок» с.Війтівки

21 червня 2016 року в  дошкільному навчальному  закладі «Світлячок» с.Війтівки відбулося святкування 50-річного ювілею від Дня заснування закладу. На подвір’ї закладу радо та гостинно всіх зустрічали голова села Марія Замкова та завідуюча Любов Юрченко.

Привітати весь колектив та вихованців садочку з поважною датою завітали: голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, директор Війтівської ЗОШ І-ІІ ст. Володимир Джужук, ПП Євген Трохименко, Мирослав Зублевич, Володимир Косюк голова ради голів профкому працівників освіти Микола Морочинський, методист з дошкільної освіти Наталія Свистун, ветерани праці, колеги-педагоги, батьки та випускники.

Цей садок є одним з найстаріших та одночасно одним із найкращих сільських дошкільних закладів. Заснований у 1966 році він виховав і випустив вже не одне покоління. Колишні вихованці ведуть своїх дітей у рідний садок, де самі колись зростали. За 50 років плідної діяльності у дошкільному навчальному закладі створено свій стиль,  своїтрадиції, своя історія.

День народження – це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений даті, колектив «Світлячка» підготував з притаманною йому творчою винахідливістю. 50-річну історію закладу відтворили завдяки старим фотографіям, які зберігаються в архіві садочку. А на сцені вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці– співали, танцювали, розказували віршики. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.- Чарували співом колишня випускниця Юлія Мордух, Віталіна Оперчук, мами вихованців Інна Жучишина та Оксана Гончарук, народний аматорський фольклорний колектив «Війтівчанка» та учні різних років випуску Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст.

01.07.2016 | Aдмін | Читати далі

Колегія відділу освіти 2016 р.

Відбулася колегія відділу освіти, в якій брали участь  директори загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, професійного ліцею, завідуючі дошкільних навчальних закладів міста, спеціалісти, методисти районного методичного кабінету. Згідно річного плану роботи відділу освіти на 2016 рік для обговорення на колегії було винесено ряд питань.

    Про дотримання вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, рівень організації, результати проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та  рівень навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів району  у 2015-2016 н.р.   доповів головний спеціаліст відділу освіти Кустрич І.М.

 Іван Миколайович повідомив, що у 2015-2016 н. році основну школу закінчили  602 випускників 9 класу, 48 з них отримали свідоцтва з відзнакою, що становить 8 %. 302 учні закінчили старшу школу.  З них 9 нагороджено золотою медаллю,  6 - срібною, що становить 5%. Головний спеціаліст Тартачна О.М. інформувала  про результати ЗНО, яке цього року складали   276 учасників. Традиційно найбільше випускників проходили тестування  з української мови та літератури - 276,  математики - 117 та історії України -159. Завідуюча РМК Філімонова А.Г. та методист Криворука Л.В. проаналізували результати державної підсумкової атестації з історії України та математики.

     Методист РМК Янчук Н.О.  повідомила, що у 2016 році організовано роботу 13 таборів, у яких відпочив 361 учень. Вперше працювали три літні мовні табори при Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Баланівській, Флоринській школах та два мовних загони у пришкільному таборі «ЗОДІАК» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

     Директор літнього мовного табору  при Баланівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Загарій Л.Г. презентувала цікаву та змістовну роботу  табору. Вчителька англійської мови,  учасник  Міжнародної конференції з питань роботи мовних таборів    Каритник І.Г.  поділилася досвідом організації та роботи  мовного табору «Happy English» при Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

24.06.2016 | Aдмін | Читати далі

Форум «Діти змінюють світ»

Нещодавно у Києві відбувся Всеукраїнський дитячий Форум «Діти змінюють світ» за участю Президента України Петра Порошенка. Організатори форуму - Міністерство освіти і науки спільно з Уповноваженим при Президентові України з прав дитини Миколою Кулебою. Основна мета форуму – сприяти розвитку дитячих ініціатив, залучити  дітей до суспільного життя та участі у прийняті рішень на рівні громади.

У форумі взяли участь  понад 200  лідерів учнівського самоврядування та учнів-членів Малої академії наук України. Серед них була й учениця  9 класу  Баланівської ЗОШ І – ІІІ ступенів  Оксана Стаднійчук, голова Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер». 

Лідери  самоврядування мали можливість представити своє бачення та пропозиції щодо розвитку держави  та бачення власного майбутнього та майбутнього України. Обговорювали, які зміни потрібно ввести  у навчальний процес, аби кожна дитина почувалася у школі комфортно. Учасники дискусій  вважають за необхідне надавати можливості учням брати участь у розробці навчальних програм.   Активно дискутували   про роль та повноважень учнівського самоврядування. Акцентували увагу  на   патріотичному  вихованні.

Учасники форуму  працювали в Українській академії лідерства. Студенти академії провели для лідерів низку інтерактивних тренінгів, поділились досвідом роботи щодо реалізації соціальних ініціатив молоді в громадах. Лідери учнівського самоврядування розповіли про реалізовані проекти в школах, районах, області, поділитись новими ідеями та цікавими проектами.

У рамках програми відбулась цікава зустріч з святейшим Любомиром Гузаром, який розповів дітям про людські та моральні цінності.

На завершення заходу Уповноважений з прав дитини при Президентові України Микола Кулеба закликав усіх учасників не зупинятись на досягнутих кроках щодо участі дітей у прийняті рішень на рівні своїх громад, висловлювати свою думку вільно та впевнено, не бути байдужим до оточення, шукати однодумців серед молоді.

М.Кулеба оголосив всім учасникам форуму про ініціативу створення при Адміністрації Президента України дитячого дорадчого органу, до складу якого увійдуть представники Всеукраїнської ради старшокласників.  

                                                                                                                                                                         Криворуцька О.М.

 

09.06.2016 | Aдмін | Читати далі

1 червня "Країна дитячих мрій"

1 червня 2016р. на міському дитячому майданчику м.Бершаді проводились заходи в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей та початку оздоровчого періоду. Примхи погоди не завадили загальній піднесеній святковій атмосфері. Святковий настрій створювали прикрашений центральний вхід та ігровий майданчик. Музичний супровід забезпечили директор будинку культури цукрового заводу м.Бершаді Надія Андрійчук та директор будинку дитячої творчості Юрій Баранов

Дітей середнього та старшого віку міських дошкільних навчальних закладів «Сонечко» та «Малятко» зустрічали та розважали веселий клоун та різні герої, ролі яких виконували учні старших класів ЗОШ №3 м.Бершаді – Бджілка, Зайчик, Господиня, Літо.

 

07.06.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 «230» 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720