"Юність" - зустріч лідерів учнівського врядування

4 жовтня   відбулося засідання районної громадської організації учнівського врядування «Союз старшокласників «Юність». У зібранні взяли участь діти-лідери з усіх шкіл району та педагоги-організатори.

Розпочалось спільне  засідання  вправою на привітання «Творча самопрезентація», за допомогою якої діти-лідери та їх наставники, педагоги – організатори,  з перших хвилин налаштувалися на плідну роботу. Після чого  виголосили девіз районної громадської організації учнівського врядування та девізи своїх центрів. Продовжила засідання голова районної організації учнівського врядування  «Союз старшокласників «Юність», голова Вінницької обласної ради старшокласників  Стаднійчук Оксана, яка  підвела підсумки роботи районної організації учнівського врядування  «Союз старшокласників «Юність» та роботи ВОРСу.  Варто відзначити, що за підсумками роботи Вінницької обласної ради старшокласників Бершадська  організація учнівського врядування  «Союз старшокласників «Юність»  посіла І місце в області. Роботу лідерів Бершадщини визнано ефективною та змістовною.

Досвідом роботи шкільних рад поділилися лідери Корнійчук Олександр Ігорович (Бершадська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Недобитко Іван  Анатолійович (Флоринська ЗОШ  І-ІІІ ступенів); Мураховська Олеся Василівна (Яланецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів); Бондаренко Оксана Андріївна (Дяківська ЗОШ  І-ІІ ступенів); Сідорова Валерія Ігорівна (Бершадська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1). Виступи були підсилені відеорядами.

Координатор районної організації учнівського врядування «Союз старшокласників «Юність» Криворуцька Лариса  Тихонівна розповіла про участь Стаднійчук Оксани у форумі «Діти змінюють світ», яка відбулася у місті Києві.  Розповідь про форум  доповнив відеоролик  про зустріч  лідера Бершадського району Стаднійчук Оксани з Президентом  України.

 Запам’яталася зустріч посвятою новопризначених учнів в лідери, яким було вручено посвідчення членів районної організації учнівського врядування «Союз старшокласників «Юність».

Побажаннями учасникам   успішного лідерства  завершилось чергове засідання.

 

Ніна Янчук, методист РМК

05.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній День вчителя

День учителя - професійне свято всіх працівників сфери освіти - був заснований в 1994 році.

 Свято відзначають не тільки вчителі шкіл, а й викладачі вищих навчальних закладів, працівники сфери освіти і всі, хто вважає себе причетним до навчання молодого покоління. Це прекрасний привід, щоб згадати про високу роль вчителя в сучасному суспільстві. Саме тому на різних державних рівнях прийнято в цей день вітати педагогів, відзначаючи їх заслуги перед країною.

Дата для святкування Всесвітнього дня вчителя була обрана невипадково. У цей день в 1966 році відбулася паризька міжурядова конференція, темою якої став статус вчителів. Всі норми щодо цього питання згодом задекларувала організація ЮНЕСКО.

Запитайте у будь-якого батька, що він вважає найважливішим елементом навчання своєї дитини, і він напевно відповість: гарні вчителі. Тільки під умілим керівництвом хороших вчителів учні можуть ефективно використовувати нові технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.

Викладачі займають центральне місце в будь-якому процесі, спрямованому на підвищення освітнього рівня, від них залежить, щоб люди навчилися мирно жити разом, і щоб світ позбавився від дискримінації.

Сьогодні, у Всесвітній день вчителя, ми пропонуємо  громадянам на хвилину замислитися про те, як змінив їхнє життя гарний учитель, пам’ять про якого вони зберегли. Що було б зараз з вами, якби цей учитель не зустрівся на вашому шляху?

 Отож, шануючи  нелегку вчительську працю, маємо ще одну гарну нагоду привітати усіх вчителів зі святом – Всесвітнім Днем учителя!

 

05.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Незагоєна рана

«Говоріть за тих, хто сказати не може» - ці слова можна зробити епіграфом зустрічі, що відбулась 27 вересня 2016 року в РМК, напередодні 75-річчя початку масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру.

Зустріч розпочала учениця Джулинської ЗОШ з віршем - переможцем у минулорічному конкурсі «Чи можливе повторення  трагедії Бабиного Яру в ХХІст.?». Запрошені учні та вчителі району , затамувавши подих , ловили кожне слово гостей – колишнього в′язня гетто Олександра Львовича Жорніцкого, Праведника України з Флорино Тартачної  Тетяни Юхимівни та дочки Праведника   світу Олександри Мельник з с. Тирлівка.

 Завідуюча РМК А.Г.Філімонова вразила всіх своїм талантом декламування ,прочитавши вірш М. Асадова «Варварство». Взагалі, під час виступів гостей на очах присутніх не раз з’являлись сльози: настільки  пронизливими ,вражаючими були спогади цих людей. Вони перенесли такі страждання, яких не пережив жодний народ у світі…

04.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Полиновий спомин «бабиних ярів» України

Трагедія Бабиного яру – жахлива сторінка новітньої історії України, це трагедія усього українського народу,  рана, яка не гоїться уже 75 років…
27-30 вересня по всій країні поминаютьі згадують жертв німецької окупації, безневинно знищених , яких   тисячами  страчували по всій країні лише за приналежність до єврейської  національності. У ці дні згадують і безстрашних українців, які жертвуючи власним життям, спасали та переховували своїх односельчан, а часом зовсім незнайомих людей.
27 вересня 2016 року на базі районного методичного кабінету відбувся районний захід-реквієм з метою вшанування 75 річниці Бабиного яру.  На захід були запрошені колишні в’язні Бершадського гетто, праведники Миру, історики-краєзнавці та учні загальноосвітніх шкіл.
Методист РМК Когут О.К. розповіла про трагічну історію Бабиних ярів по всій Україні в роки Другої світової війни. Член Національної спілки краєзнавців України, керівник РМО учителів історії Погончик Г.О. , який довгий час збирав історичні факти злодіянь фашистів на території Бершадського краю, презентував авторську книгу «Кровоточаща рана».  Педагог закликав не забувати свою історію, виносити уроки з минулого та пам’ятати, що найдорожчою цінністю є людське життя.

04.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Святкова колегія до Дня працівника освіти "Учителю вклоняємось доземно!"

Багряним листом зацвітає осінь... Учителю... це тобі вона відкриває двері рідної школи, барвистим серпанком бабиного літа стрічає на рідному порозі, промінчиком сонця сяє в очах твоїх дітей. Учитель – професія унікальна. Все  починається від вчителя, від його мудрості, любові, терпіння. Майбутнє людини та суспільства проектується за звичайною шкільною партою, біля класної дошки, у шкільних майстернях, у гуртках та секціях позашкільних закладів.

 Напередодні Дня учителя відбулася святкова конференція працівників освіти Бершадського району «Учителю вклоняємось доземно!» Привітати вчительську еліту прийшли перший заступник голови Бершадської РДА Ольшевський Володимир Едуардович, заступник голови Бершадської районної ради Пересунько  Сергій Васильович, начальник відділу освіти Дзюбенко Лідія Іванівна та голова профспілки працівників освіти  Морочинський Микола Климович. Також слова подяки отримали освітяни Бершадщини від відомого мецената, народного депутата Миколи Івановича Кучера.  На  заході були присутні особливі гості – педагоги, які були покликані на захист суверенітету нашої держави -  Кришталь Станіслав Петрович, Морванюк Ігор Анатолійович, Качан Петро Ігорович; Блажко Олександр Васильович. За  мужність, героїзм, відвагу захисники відзначені  подяками від райдержадміністрації , районної та міської ради, відділу освіти,  педагогічних працівників, батьків та вихованців. Також  хвилиною мовчання  педагоги вшанували пам'ять Героїв, які не повернулися, захищаючи   сьогодення та мирне майбутнє України.

 З районної сцени звучали слова про успіхи та досягнення  освітян. Приємно відзначити, що кожен з педагогічних колективів є фаховий  та творчий, вирізняється своєю  індивідуальністю. Під час святкового заходу творчо працюючі педагоги та кращі навчальні заклади були   нагороджені грамотами різних ступенів у номінаціях   «Дошкілля»,  «Педагогічний досвід», «Творчий потенціал» , «Позашкілля» , «Проліски надії –2016» «Освітянська подія», «Профактивність».

03.10.2016 | Aдмін | Читати далі

З Днем працівників освіти!

Свята і праведна твоя дорога. 
І ти на ній чимало літ! 
Ти справжній вчитель — це від Бога! 
І ти не йдеш — летиш у світ! 

Шановні колеги! Дозвольте у наше професійне свято привітати вас від усієї душі! Ми з вами соратники в боротьбі за розум дітей, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. Ми – їх наставники і друзі. Ми даруємо їм надію і допомагаємо розправити крила для великого польоту довжиною в життя. Все наше життя - це виховання і навчання дітей. Побажаю вам, колеги, бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей.

Ми з вами обрали благородну професію. Педагогічна стежка дуже благородна і відповідальна, але часто виснажлива і невдячна. Але я думаю, що  у вашому великому серці знайдеться місце для кожного школяра, не дивлячись ні на що. Адже воно того варто, щоб через багато років, учень усвідомивши нашу працю, подякує, хоч подумки. Хочу в це свято – День Вчителя, побажати вам, колеги, бадьорості духу, щоб збувалися ваші заповітні бажання, щоб успіх ніколи не залишав, величезної радості, любові, а горя не знати.

Нехай завжди з радісним збудженням вам хочеться йти на роботу, щоб сіяти зерна в уми дітей, які проростуть. Адже вчити дітей не просто робота, а стиль життя. Під вашою чуйною опікою набираються знань діти, стають успішними, розумними, допитливими, розвивають у собі самовладання. Так давайте не падати духом ніколи і навіть коли гори зошитів перевіряємо! Колеги, нехай буде вам все по плечу під мирним небом нашої неньки - України!

 

Начальник відділу освіти

Бершадської РДА                                                           Лідія Дзюбенко


Голова ради голів профспілкових

 комітетів працівників освіти                                         Микола Морочинський

03.10.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 «226» 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720