ВІТАЄМО!!!

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» у секціях:
 «Рослини навколо нас»
ІІІ місце - Корява Анастасія  та  Розворук Артем, учні 4 класу Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст.
- Погончик Ольга та Штойко Аня,  учні  6 класу Баланівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 «Я і природа»
ІІ місце - Волощук Аліна, учениця 4 класу Маньківської  ЗОШ І-ІІ ст..
 «Основи здоров’я»
ІІ місце - Козачок Дар’я, учениця 2 класу  Устянської  ЗОШ І-ІІІ ст..
- Маліцький Євген,  учень 5 класу Бершадського ЗЗСО І-ІІІст.№2,
ІІІ місце - Богаченко Марія,  учениця 5-А класу  Бершадської  ЗОШ І –ІІІ 
                    ступенів №1;
 «Народознавство, краєзнавство»
ІІІ місце - Будкевич Максим, учень 5-А класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ 
                  ступенів № 3
 
16.03.2021 | Aдмін | Читати далі

Перемоги вихованців позашкілля Бершадщини У VI Всеукраїнській онлайн виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

      З метою пошуку та підтримки талановитих дітей та молоді, презентації їх творчого доробку та творчої самореалізації традиційним стала участь вихованців гуртків позашкільних закладів Бершадщини у виставках та конкурсах дитячої творчості різного рівня. 
     Упродовж січня-березня 2021 року відбулась наймасштабніша за кількістю учасників (5130 дітей, 89 з яких – представники гуртків позашкілля Вінниччини)  Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». 
    Організатори конкурсу: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інженерно-педагогічний факультет, кафедра позашкільної освіти, науково-дослідна лабораторія теорії і методики позашкільної освіти, Міжнародна асоціація позашкільної освіти.
Вітаємо вихованців Бершадського Будинку дитячої творчості з участю та перемогами у конкурсі!
Номінація  «Художньо-естетичний напрям позашкільної освіти»,
Молодша вікова категорія – до 10 років (включно)
Громлюк Владислав – диплом І ступеню, гурток образотворчого мистецтва, керівник Громлюк Н.І.;
Кравцова Ольга – диплом І ступеню, гурток образотворчого мистецтва, керівник Громлюк Н.І.;
Різник Мар’яна – диплом І ступеню, гурток «Скриня-берегиня», керівник Цимбал Р.І.;
Слісаренко Анна – диплом І ступеню, гурток «Творча майстерня», керівник Попова Н.Д.;
Соловей Марія – диплом І ступеню, гурток «Креативне рукоділля», керівник Попова Н.Д.;
Ревенко Алла –  сертифікат, гурток образотворчого мистецтва, керівник Громлюк Н.І.
Будкевич Максим - диплом ІІ ступеню, гурток образотворчого мистецтва, керівник Громлюк Н.І.
Середня вікова категорія – до 15 років (включно)
Полятичко Поліна – диплом І ступеня. Гурток «Візерунки», керівник Кустрич О.Д.
Цимбал Ліза - диплом ІІІ ступеню, гурток «Скриня-берегиня», керівник Цимбал Р.І.
Старша вікова категорія – до 21 року (включно)
Ревуженко Ілія - диплом І ступеня. Гурток «Візерунки», керівник Кустрич О.Д.

Директор Бершадського БДТ
 Юрій Баранов
 
16.03.2021 | Aдмін | Читати далі

Обласний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2021»

    З метою виявлення і стимулювання талановитої  творчої молоді, підтримки та популяризації українського мистецтва, світової класики, формування у підростаючого покоління усвідомлення власної причетності до української культурної спадщини, пропагування національної ідеї через власну художньо-творчу діяльність, розширення простору мистецького спілкування впродовж 9 – 12 лютого 2021 року на базі Вінницького обласного Будинку культури учителя проведено обласний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2021» у номінаціях «Вокал»  та  «Художнє читання» за трьома віковими категоріями: молодша (1 – 5 класи), середня (6 – 9 класи), старша (10 – 11 класи).

     Учні закладів загальної середньої освіти Бершадської територіальної громади взяли участь у заході.

       Конкурс засвідчив високу літературно-мистецьку обізнаність учасників.

Декламатори презентували вірші і прозу патріотичної, філософської, інтимної, пейзажної тематики. Актуально звучали твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Олеся Гончара, Василя Симоненка, Ліни Костенко та інших письменників класичної і сучасної літератури.

Солісти-вокалісти презентували пісні у класичному, джазовому, фольклорному та інших стилях. Вони виконували сучасні і класичні композиції.

Дипломом І ступеня у номінації «Художнє читання» нагороджено таких учнів: Магдаль Ксенію - ученицю 4 класу Бершадського ЗЗСО № 1, Рогового Євгена – учня 10 класу Бершадського ЗЗСО № 1, Шиндер Яну – ученицю 10 класу Бершадського ЗЗСО № 1.

Диплом ІІ ступеня отримали такі учні: Авраменко Андрій – учень 8 класу Бершадського ЗЗСО № 3 та Бабенко Артем – учень 9 класу Кошаринецького ЗЗСО.

У номінації «Вокал» учні Бершадщини отримали такі нагороди:

Диплом І ступеня – Вітер Мирослава – учениця 9 класу Красносільського ЗЗСО, Мордух Юлія – учениця 10 класу Війтівського ЗЗСО, Паламар Лілія – учениця 11 класу Бершадського ЗЗСО № 1, Герасименко Олександра – учениця 4 класу Бершадського ЗЗСО № 3, та дипломом учасника нагороджено Яремчук Уляну – ученицю 4 класу Бершадського ЗЗСО № 1.

     Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення, креативності, нових звершень і перемог!

Олена Деркач, консультантка КУ «БЦПРПП»

 

10.03.2021 | Aдмін | Читати далі

Шевченківські дні у школах Бершадщини

      Т. Г. Шевченко… Український пророк, учитель, глашатай волі і незалежності. Щороку у закладах загальної середньої освіти Бершадщини вшановують пам’ять Великого Кобзаря: учні та вчителі беруть участь у різноманітних мистецьких заходах, конкурсах, фестивалях, присвячених творчості геніального митця.

Відзначення 207-ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка розпочалося ще у листопаді 2020 року проведенням І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Понад 500 учнів Бершадщини змагалися у конкурсному випробуванні на кращого знавця творчості Великого Кобзаря.

 У грудні-січні (у режимі онлайн) проведено ХХ Всеукраїнський конкурс учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений творчості Тараса Шевченка на тему: «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік» (В. Стус). У заході взяли участь здобувачі освіти Бершадської територіальної громади. Серед них переможцями ІІІ етапу конкурсу стали Мошківська Ангеліна, учениця 7 класу Маньківської ЗОШ І – ІІ ступенів (І місце), Августинович Евеліна, учениця 10 класу Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 (ІІ місце). Учасники ІІІ етапу конкурсу - Кущак Ярослав, учень 8 класу Михайлівської ЗОШ І – ІІ ступенів імені Р. А. Скалецького (ІV місце) та Качан Яна, учениця 9 класу Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 (VІ місце).

У лютому-березні 2021 року у всіх школах Бершадської територіальної громади відбулися декади, тижні творчості Великого Кобзаря. У рамках організованих заходів проведено (з дотриманням карантинних обмежень, спричинених коронавірусною інфекцією COVID-19) відеочеленджі, відеорепортажі, відеодекламаторські студії вчителів та учнів, літературні читання творів Тараса Шевченка, відеоконференції, створення лепбуків, проведення онлайн-уроків, покладання квітів до пам’ятника геніальному поету на центральній площі м. Бершадь тощо.

Вісті про Шевченківські дні висвітлено на офіційних сайтах закладів загальної середньої освіти, у мережі Facebook, Google-платформах тощо.

Творчість Великого Кобзаря – це нетлінна сторінка в історії України, її дороговказ у майбутнє. Адже своїми творами Т. Шевченко закликав нас, українців, любити свій край, свою країну:

Свою Україну любіть, любіть її…

Во время люте, в останню тяжкую минуту

за неї Господа моліть…

Олена Деркач, консультантка КУ "БЦПРПП"

 

10.03.2021 | Aдмін | Читати далі

Перші учасники сертифікації вчителів

      Вимогою сьогодення є формування покоління вчителів нової генерації, здатних до навчання сучасних дітей. Педагогічна діяльність, яка є сплавом науки і мистецтва, за своїми компонентами, передбачає творчість. А тому вчитель – це креативна особистість: високо компетентна, працездатна, вольова, активна, комунікабельна, динамічна і впевнена в собі.
Саме таким педагогом є учителька початкових класів Маньківської ЗОШ І-ІІ ступенів Тимошенко Тетяна Леонідівна. Іти в ногу з часом, нестримне бажання постійно  саморозвиватися, самовдосконалюватися, розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методів викладання, є її пріоритетами. Вона охоче ділиться своїми надбаннями та знахідками з колегами, бере участь у фахових конкурсах.  
  Тетяна Леонідівна - учитель з високим рівнем професійної майстерності, яка володіє методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяє їх поширенню.  Впевненість у власних силах, досвід роботи у школі спонукали її до участі у сертифікації-2020. Вона була однією із тих, хто виявив бажання взяти участь,  успішно пройшла незалежне оцінювання, достойно співпрацювала з експертами, показала високий рівень професіоналізму. І 2020  став роком успішного проходження сертифікації. 
   Щодня поряд з нею її учні - справжні дослідники, що завжди в пошуку нових знань та відкриттів. Разом з учителькою вони пізнають цей незбагненний світ, шукають своє місце у ньому. Разом радіють досягненням, святкують перемоги.

                                                                       Світлана Лазарєва, заступник директора
                                        з навчально-виховної роботи Маньківської ЗОШ І-ІІ ступенів
 
03.03.2021 | Aдмін | Читати далі

«ПОЖЕЖІ КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ»

      24 лютого  на базі КУ «Центр професійної підготовки педагогічних працівників» відбувся територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  на протипожежну тематику «Пожежі краще запобігти». Участь у конкурсі взяли учні  Сумівської, Яланецької, Устянської, Флоринської, Пятківської, Кошаринецької  шкіл, НВК с.Шумилів, Бершадської ЗОШ №1 та №2. Всього подано на конкурс  62 роботи.  Всі творчі доробки відповідали вимогам і критеріям. Дитячі роботи  подано на обласний етап конкурсу.
      Бажаємо всім учасникам перемоги!

Валентина Куцак, консультантка центру
 
26.02.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720