БЕРШАДСЬКА РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ

24400 Бершадь, вул. Героїв України, 20

bershad_sut@ukr.net

 Бершадська районна станція юних техніків – профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямком якого є науково-технічний, що передбачає залучення вихованців до активної діяльності з набуття техніко-технологічних умінь та навичок, розширення наукового світогляду, підготовку до активної науково-дослідницької роботи та оволодіння 

практичними уміннями та навичками з технічних видів спорту, організацію змістовного дозвілля.

 

 Технічна творчість – це свобода вибору, крок у невідоме, це новизна, здогадка, евристичне прозріння, що викликає натхнення, радість, віру у свої можливості.

       Технічна творчість розвиває у вихованців відчуття форми, гармонії, композиції, симетрії, розуміння того, що художнє начало присутнє при створенні будь-якого виробу. Вона розвиває у дітей допитливість, гнучкість мислення, пам’ять, цілеспрямованість, уміння передбачати. А ще – усвідомлення користі й краси праці, радість від творчого процесу, сприяє розкриттю і розвитку творчих здібностей вихованців, а також їхньої ініціативи, самостійності та самовизначення у житті, підвищенню якості трудової підготовки і професійної орієнтації, вмінню орієнтуватися у світі техніки, як невід’ємної складової частини освіченості кожної сучасної людини.

Дитину тут люблять просто тому, що вона є...

     Бершадська районна станція юних техніків - маленька країна з творчим населенням - 486 вихованців, 35 груп захоплених світом науки і техніки хлопчиків і дівчаток. Майбутніх учених, інженерів, дизайнерів, художників, бізнесменів, учителів, підприємців, військових збирає у своїх стінах наш заклад.

    Конкурси, змагання, виставки, виховні масові заходи, бесіди, зустрічі з цікавими людьми - неповний перелік того, чим живе Бершадська районна станція юних техніків.

 

ЗАПРОШУЄ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТИСЯ В ГУРТКАХ:

-      судномоделювання та судномодельного спорту;

-      трасового автомоделювання;

-      автотракторного моделювання;

-      початкового технічного моделювання;

-      виготовлення сувенірів;

-      різьблення по дереву;

-      повітряних зміїв;

-      юних фотоаматорів;

-      моделювання іграшок-сувенірів;

-      технічного дизайну;

-      оригамі.

      Колектив Бершадської районної станції юних техніків не великий, але дружній, згуртований. Тут працюють 13 педагогів, з них 4 за сумісництвом. Ми вчимо і навчаємося самі, ростемо разом із нашими вихованцями, тому, що педагогічна  творчість  багатогранна.  У кожного педагога свій профіль і свій стиль навчання. Разом з нашими вихованцями ми одна  команда.

 Головною метою  є формування і розвиток високоінтелектуальної свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкретного вибору свого місця у житті, а також формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, культури здоров’я.  

Заняття в гуртках, кожен масовий захід несуть професійну спрямованість, направлену на формування інтересу до техніки, до технічних професій, на розвиток умінь і навичок дітей, на поглиблення тих знань, які надаються у загальноосвітній школі.

 Навчальний процес здійснюється за типовими навчальними програмами і планами, рекомендованими МОН України, авторськими та комбінованими, що обговорювалися та були прийняті на засіданнях методичних об’єднань, погоджені методичною радою ОЦТТУМ та ВОІПОПП і затверджені управлінням освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

 Гурткова робота СЮТ

Звіт директора Бершадської районної станції юних техніків за 2019 рік 

Статут 

Фінансова звітність

«У навчальному закладі відсутня бухгалтерія. Всі фінансові операції здійснює централізована бухгалтерія відділу освіти на порталі E-data, або користуючись посиланням ТУТ)»