На допомогу учителям біології

08 листопада на базі районного методичного кабінету відбулося друге засідання Школи педагогічного зростання для учителів біології, які викладають у 9 класі.  Метою  заходу є опрацювання складних тем,  які відповідно до нової програми з біології  вперше введені в курс  базової школи.  Голова районного методичного об'єдання учителів біології Анастасій Демидов,  учитель Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. навчав методики розв'язування задач з молекулярної біології,  а  учитель вищої категорії  Наталія Хлопчик  з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 розкрила тему «Поділ клітин: клітинний цикл,  порівняльна характеристика мітозу та мейозу»  з розділу «Збереження та реалізація спадкової інформації» .

Ірина Романчук ,  методист РМК 

09.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустріч на Бершадщині

07.11.2017року Бершадський район відвідав Дровозюк Степан Іванович - український краєзнавець, історик, доктор історичних наук, професор, ректор Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти».

Степан Іванович побував у відділі освіти, фізичної культури та спорту (нач. Тартачна О.М.), районному методичному кабінеті (зав. Філімонова А.Г.), де мав зустріч із працівниками. Мова йшла про новий Закон України «Про освіту», а більш конкретно про інновації, які відносяться до роботи з учителями, адже реформа української середньої освіти – це проектування майбутнього нашої країни, адже саме школа формує мислення абсолютної більшості наших дітей, які візьмуть на себе керівництво державою та відповідальність за її економіку.

Також Дровозюк С.І. відвідав логопедичний кабінет ( зав. Яковлєва Л.А.) та Бершадську ЗОШ І-ІІІ ст.(дир. Погончик Г.О.).

Галина Савчук, методист РМК

 

07.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо з ювілеєм. Баланівській школі - 50!

Відомо, що саме історія є творцем майбутнього. Ювілейна дата в житті людини – неабияка подія, а навчального закладу – й поготів. Цьогоріч Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів святкує п’ятдесятирічний ювілей. Та, власне, шкільна наука у селі розпочалася ще з 1898 року, коли графиня Потоцька відвела для школи приміщення в центрі села. У 1908 році було дозволено побудувати нове приміщення. Земська управа 2 роки збирала гроші на будівництво і тільки влітку 1910 року було закладено кам’яний фундамент Це була перша двокомплектна початкова школа з 4-х річним терміном навчання. Єдиним учителем в селі був Білошитський Василь. З 1930 року школа стає семирічною. Першим директором початкової школи був Лондкевич Михайло Лукич, потім Візнюк Андрій Макарович. Початкова школа працювала у дві зміни.

1938–1939 н.р. був особливий :у селі відкрито десятирічку.

У роки Другої світової війни  25 випускників пішли на фронт захищати рідну землю.

Нарешті  1967 року було зведено нове  двоповерхове приміщення школи, в якому до сьогодні навчаються 300 учнів. У 1982 році за досягнуті успіхи у навчально-виховній роботі школі присвоєно звання „Зразкова”. У 1979 році школа була занесена на обласну Дошку пошани за успіхи  у навчанні і вихованні молодого покоління. У 1980-1981 роках навчальний заклад села було двічі занесена на районну Дошку пошани.

За роки незалежності педагогічний та учнівський колективи не раз здобували перемоги та визнання в освітній спільноті.

Останнє десятилітня увінчалося багатьма здобутками.  Адміністрація закладу двічі презентувала  на Міжнародній освітній виставці  проекти щодо впровадження та формування ключових компетентностей педагогічного та учнівського колективів через використання інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Навчальний заклад працює за інноваційними проектними програмами розвитку та виховання учнів: «Інтелектуал», «Натхнення», «Гармонія», «Лідер», які реалізують вищезазначені завдання, враховуючи види обдарованості учнів.

Школа пишається  учасниками та переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт МАН,  конкурсів імені Т.Шевченка, П.Яцика, численних творчих  естафет та починань.

Колектив учителів та дирекція навчального закладу чи не найпершими почали впроваджувати інклюзивну освіту, передові технології, що базуються на компетентнісному підході до процесу навчання та виховання. Якраз на ювілей держава презентувала школі нову котельню – тепер навчатимемось у затишку та теплі.

50 років, здавалося, - це так багато, адже півстоліття уже може підбити підсумки щодо діяльності установи. Так, у нас багато звершень, але ще більше творчих планів та нових починань. Ми зробимо школу рідною домівкою для учнів, ми досягнемо того, щоб гордо заявити: «Баланівська ЗОШ – новітня сучасна перспективна школа !»

Колектив Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

07.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Вісті зі шкіл. «Історико-патріотичний музей Гідності та Свободи» Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Здобувши перемогу у чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, реалізує проект «Історико-патріотичний музей Гідності та Свободи».

Проект розроблено на виконання Національної програми виховання дітей та учнівської молоді в Україні, Постанови Верховної Ради України від 12 травня 2015 року №2394 «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року (нова редакція), Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 року № 641.

Найбільш актуальним напрямком виховання є формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави через усвідомлення культурних цінностей, знань своєї історії, народних звичаїв та обрядів.  Важливим засобом навчально-виховної роботи при цьому виступає діяльність шкільного музею історико-патріотичного виховання.

Відкриття музею «Гідності та Свободи» сприятиме формуванню духовних цінностей українського патріота, національної свідомості, поглибленню знань з історії Української держави, рідної землі, родини, вихованню гордості за минуле і сучасне України, набуттю молоддю соціального досвіду на прикладах життя і подвигу випускників школи – Героя України підполковника Юрія Коваленка та кавалера ордена «За мужність» III ступеня В’ячеслава Дремлюха, долученню учнів до культурної спадщини та цінностей своєї Батьківщини, зміцненню матеріально-технічної бази школи, поліпшенню навчально-виховного процесу.

На даний час завершено підготовчий  та іде впроваджувальний етап реалізації проекту.

Опрацьовано документацію проекту, розроблено план дій по його реалізації. Відповідно до проектно-кошторисної документації проводиться ремонт приміщення, відведеного під музей: замінено вікна та двері, вирівнено стелю і стіни, замінено підлогу. Придбано світильники, вертикальні жалюзі на вікна, технічні засоби навчання та оргтехніку. Підписано договір з підприємством  про виготовлення меблів та обладнання для музею. Творча група працює над розробкою стендів та збором матеріалів і експонатів. Заплановано перевірку відповідними службами безпечності обладнання музею та його відповідності вимогам санітарних норм.

Бюджет проекту становить 180 000 грн.: фінансування  з боку місцевого бюджету - 54 тис. грн, фінансування з фонду конкурсу (обласного бюджету) - 56 тис. грн, фінансування з боку організацій-партнерів - 70 тис. грн.

Від імені учнівського та педагогічного колективів Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 висловлюємо щиру подяку нашим спонсорам та організаціям-партнерам: Бершадській міській раді, Бершадській районній раді, громадській організації «Соціальний центр МХП», ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський», ПП «Валентина», СТОВ «Світанок «Агросвіт», ТОВ «Лан», ТОВ «Прогрес», ПрАТ «Бершадський комбінат», ПП «Бершадський відгодівельний комплекс», ФОП Охрименку Борису Миколайовичу, ФОП Охрименку Олександру Миколайовичу, ФОП Смереці Володимиру Івановичу, ФОП Драгану Віталію Григоровичу, ФОП Жабку Євгену Васильовичу, ФОП Маланчуку Віктору Петровичу.

Таким ми бачимо наш музей

 

Адміністрація Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

 

07.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Вісті зі шкіл. Реалізація проекту в Голдашівській школі

В Голдашівській ЗОШ І – ІІ ступенів  гостро стояло питання заміни вікон і дверей  на енергозберігаючі.  До цієї проблеми було привернута увага районної ради, відділу освіти, фізичної культури та спорту , громадськості села . Сільська рада під керівництвом голови  села Осієвського Ю.П.  брала участь в обласних конкурсах  розвитку територіальних  громад , а влітку  2017 року - у районному конкурсі .  В результаті чого за рахунок субвенції з державного бюджету за сприяння народного депутата Кучера М.І. надано 100 тисяч грн ,  за підтримки райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, фізичної культури і спорту, було виділено 48480 тисяч гривень.

Також сільською радою в рамках реалізації проекту  було виділено кошти в сумі 76.520 грн.  Співфінансували даний проект  і фермери: Третяк П.М., Слота О.У., Головня А.Т., які надали грошову допомогу в розмірі 52500 грн.

В результаті  цього проекту в школі встановлено 39  теплозберігаючих вікон  і 2 дверей . А це все теплі класи, збережене здоров’я учнів та зекономлені кошти на опалення .

 

Адміністрація Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів

07.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Вісті зі шкіл. Теплі класи – запорука здоров’я, успішності дітей та ефективна система енерго та ресурсозбереження

 Всім відомо, школа – друга домівка для наших дітей, тут вони навчаються, відпочивають, спілкуються – живуть повноцінним життям. Від добробуту в школі залежить здоров’я та емоційний стан школярів. Тому першочерговим завданням адміністрації школи є забезпечення комфортних умов перебування дітей та працівників у школі. Керуючись принципами піклування та збереження здоров'я дітей було прийнято рішення взяти участь у чотирнадцятому обласному конкурсі розвитку територіальних громад, в якому і здобули перемогу.

Тепло і затишно стало у шести кабінетах із заміненими вікнами на сучасні металопластикові ПП «Вікна центр» м. Львів. З обласного бюджету було виділено 16 тис. 344 грн. , з районного бюджету-20 тис. грн., з сільського бюджету - 5 тис. грн. , батьківським та педагогічним колективами – 2 тис.грн.,  10 тис. грн. від громадської  організації «Соціальний центр МХП» за підтримки народного депутата України Миколи Кучера.

Добрі справи не залишаються  непоміченими – вони, як маячки світять тим, хто хоче допомогти. Впевнені, що цей приклад є показником для  всіх, хто дійсно переймається майбутнім країни. Надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні речі, а радість та надію  дітям, змогу повноцінно рости та розвиватись в сучасних комфортних умовах!

 

Колектив Поташнянської ЗОШ І-ІІ ступенів

07.11.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 «161» 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720