До Дня молоді

23 червня 2017 року на стадіоні «Колос»  м. Бершадь  відбулись «Веселі старти» серед дітей приурочені Дню молоді. У змаганнях прийняли участь учні молодших класів пришкільних таборів Бершадських ЗОШ І-ІІІ № 1 і 3, а також Бирлівської школи . Спорт-це не тільки веселі жарти, а й серйозність та зібраність. У рамках проведення різних спортивних заходів,з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності й зміцнення здоров’я учнів було і проведено «Веселі старти».

 

 Півтора години захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань, на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у 11 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. За підсумками всіх етапів команди набрали однакову кількість балів і розділили І-ІІІ місця. Усі команди нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної кутуми та спорту райдержадміністрації. Усіх, хто  був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти , які приймали участь у заходах дружать з фізичною культурою.

Також в закладаз позашкілля відбулися майстер-класи, ігри та розваги, інтелекктуальні вікторини.

Запрошуємо вас на перегляд фільму під відкритим небом.

 

 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Золотий Олімп - 2017

Вже стало доброю традицією на «Золотому Олімпі» вітати переможців та призерів обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів-захистів науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможці природничих, народознавчих, мистецьких та технічних конкурсів Всеукраїнських та обласних олімпіад,  конкурсів, спортивних змагань.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський.

Вітаючи інтелект району, Іван Васильович наголосив, що сьогоднішні перемоги та досягнення є підґрунтям для успішного майбутнього. «Ви формуєте стратегію переможця, - відмітив очільник району, - характер і вміння бути першим. Не можна навчити того, хто немає бажання. Лише той, хто розвиває свій талант, може втримати перемогу у майбутньому…Якщо  є така талановита й успішна молодь – майбутнє нашої країни у надійних руках»…Голова райдержадміністрації подякував вчителям і батькам за виховання дітей, побажав наступних перемог і успіхів у майбутньому.

Сергій Пересунько привітав присутніх зі святом та наголосив, що Бершадшина має багато талановитих дітей, якими модна пишатися. І Ці результати – це щоденна кропітка робота вчителів, учні та їхніх батьків. Він побажав подальших успіхів та творчих досягнень.

Почесними грамотами райдержадміністрації та районної  ради нагороджено 17 учнів та 3 колективи. Грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації – 44 учнів, футбольну та волейбольну команди району, хореографічний колектив будинку дитячої творчості «Міраж». Сертифікати «золотого олімпу» отримали 10 випускників; 4 загальноосвітні навчальні заклади відзначено за підготовку призерів олімпіад: Війтівська, Бершадська №1 та Бершадська №3, Флоринська ЗОШ І – ІІІст. Вдруге у номінації «Кращий фахівець» переможцем став учитель біології Війтівської ЗОШ І – ІІІст. Анастасій Демидов., а у номінації «Юне дарування – 2017» - учениця 4 класу Флоринської ЗОШ І – ІІІст.Анастасія Чорнокульська.

Факел знань на честь переможців і призерів різних рівнів олімпіад та конкурсів запалив Теслюк Владислав - учень 11 класу Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який посів ІІ місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання.

Перед учасниками заходу виступили начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Тартачна, голова профспілки працівників освіти району Микола Морочинський, які вручили грамоти відділу освіти райдержадмністрації та подарунки призерам.

З вітальним словом до переможців та вдячності педагогам і керівництву району  звернувся батько  учня 11 класу Баланівської загальноосвітньої  І-ІІІ ступенів  Віталія Казміревського, який зайняв І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення Малої академії наук, секція «Теоретична фізика», учасник Всеукраїнського етапу, учасник  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики Віталій Казміревський.

 

Учасників свята вітали хор вчителів Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІст., ансамбль «Кринички» Шляхівської ЗОШ та ансамбль  «Любава» та хореографічний колектив «Міраж» будинку дитячої творчості, ансамбль вихователів та дітей ДНЗ «Сонечко»,  хореографічний колектив Усятнської ЗОШ І – ІІ, зразковий дитячий ансамбль народних інструментів «Щедро грай» Баланівської ЗОШ І – ІІІ ст. Випускники отримали сертифікати учасників «Золотого Олімпу» і бережливо передали палаючий факел знань наймолодшим учасникам, щоб ті несли його гідно і надалі.

 

 

 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Україна вражає!!!

В рамках виконання районної програми «Національний план дій щодо  реалізації Конвенції ООН про права дитини»  та з метою національно-патріотичного виховання відділом освіти, фізичної культури та спорту організовуються екскурсійні поїздки історичними місцями України. 19 червня  45 обдарованих дітей району, а це – відмінники, переможці олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань, а також лідери учнівського врядування,  відвідали Хотинську фортецю та місто Кам'янець-Подільський. Попри неблизький шлях усі учасники «історичного походу» були приємно вражені та задоволені.

Старовинна Хотинська фортеця, що на Буковині, вразила своєю величчю, недоступністю та таємничістю. Завдяки цікавій розповіді місцевого гіда діти поринули в героїчні та жорстокі часи Середньовіччя…

 У Кам'янець-Подільському учні познайомились з історією Старого міста, його неповторною архітектурою, в якій сплелися різні історичні епохи, відчуваються і гармонійно поєднуються впливи різних релігій. Особливо вразили стародавні храми та Стара фортеця.

Історія нашої країни складна і захоплива водночас, а краще її зрозуміти допомагають саме такі екскурсійні  тури. Україна дійсно вражає!

Ірина Романчук, методист РМК 

 

 

21.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Дайджест: наше літо англомовне і цікаве!..

Привіт вам з Бершадської школи №3! З 6 червня 2017 року у нас розпочав свою роботу пришкільний мовний табір «З.О.Д.І.А.К.».

Наша школа взяла участь у інноваційному проекті GO CAMP і виборола першість та можливість співпраці з волонтером.

Кожен день в таборі «З.О.Д.І.А.К.» радісний і цікавий, а приїзд філіппінки Рейвен Морілло 13 червня став справжньої подією. Діти були дуже раді: зустрічали її за українськими традиціями – хлібом-сіллю, демонстрували музичні і танцювальні номери.

Перебуваючи у нашому таборі, волонтер запропонувала дітям багато цікавого. Рейвен Морілло презентувала відеоролик про багату культуру, національні традиції та особливості Філіппін. Старші вихованці першого і другого загонів, розвиваючи навички діалогічного мовлення, організували прес – конференцію, на якій Рей відповіла на всі питання допитливих тинейджерів.

З молодшими вихованцями третього і четвертого загонів волонтер проводила англомовні лексичні та рухливі ігри на свіжому повітрі, спортивні естафети. Демонструючи своє хобі (малювання),  Рейвен показала майстер – клас з розпису літер англійського алфавіту.

Знайомлячи нашу гостю із національними традиціями українського народу, ми пригощали її смачними варениками з вишнями, розписували писанки та виготовляли ляльку-мотанку.

Вихованці першого і другого загонів взяли участь у краєзнавчому квесті «Моє рідне місто», під час якого провели екскурсію по Бершаді для волонтера.

Вчителі та учні школи щиро вдячні проекту GO CAMP за можливість співпраці з волонтером Рейвен Морілло і сподіваються на активну співпрацю надалі. 

Гарного вам літа!

 

21.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Працює колегія відділу освіти

Згідно річного плану відділу освіти на 2017 рік, плану проведення колегій відділу освіти, фізичної культури та спорту на 2017 рік у п′ятницю 16.05.2017 року о 10.00 год. у районному методичному кабінеті відбулася чергова колегія відділу освіти , фізичної культури та спорту. На розгляд було  винесено такі питання:

Питання, які винесено на порядок денний колегії відділу освіти

Відповідальний за підготовку питання, винесеного на порядок денний колегії

Про організоване закінчення 2016-2017 н.р., проведення державної підсумкової атестації  в закладах освіти району відповідно до  Положення про державну підсумкову  атестацію учнів  у системі загальної  середньої освіти та ЗНО-2017

Кустрич І.М.,  головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту

Про підсумки роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2017 року та основні завдання щодо організації оздоровлення учнів у 2018 році

Янчук Н.О., методист РМК

Про організацію дозвілля, оздоровлення, здійснення організаційно – масової роботи позашкільними навчальними закладами району

Когут О.М., методист РМК

Початкова школа в умовах змін. Про якість і результативність початкової освіти Бершадського району у світлі основних змін у навчальних програмах для початкової школи у 2016-2017 н.р.

Савчук Г.С., методист РМК

 

 

 

17.06.2017 | Aдмін | Читати далі

ЗНО-2017. Підсумки

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016р. №1055 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», спільного наказу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти та Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 31.03.2017р. №34/193 «Про затвердження переліку навчальних закладів, на базі яких будуть створені пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році у Вінницькій області, та графіка їх роботи», зовнішнє незалежне оцінювання відбувалося в пунктах тестування з 23 травня по 16 червня 2017 року, що розташовувалися на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці, Бершадського, Гайсинського, Тульчинського районів.

У Бершадському районі на базі Бершадської №1 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходило зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з української мови і літератури (23.05.2017р.) та історії України (02.06.2017р.) для випускників 2017 та минулих років.

До проведення ЗНО-2017 залучалися педпрацівники Бершадських №1, №2, №3 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.

З метою успішної підготовки та організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання відділом освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Видано відповідні накази щодо забезпечення  проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання   для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних  закладах  району у 2017 році».

На тестування з української мови і літератури було зареєстровано 270 випускників 2017 року.

Німецьку мову як ДПА вибрало – 2 випускника,  тестування проходило в ЗНЗ м. Вінниці 25.05.2017р.

Англійську мову як ДПА вибрало – 38 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Тульчин 29.05.2017р.

Математику як ДПА вибрало – 108 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Гайсин 31.05.2017р.

Істрію України як ДПА вибрало – 194 випускники,  тестування проходило базі Бершадської №1 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів 02.06.2017р.

Біологію як ДПА вибрало – 77 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Гайсин 08.06.2017р.

Географію як ДПА вибрало – 100 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Гайсин 12.06.2017р.

Фізику як ДПА вибрало – 16 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Вінниця 14.06.2017р.

Хімію як ДПА вибрало – 5 випускників,  тестування проходить в ЗНЗ м. Вінниця 16.06.2017р.

Позаштатних ситуацій підчас проведення ЗНО з української мови і літератури, історії України базі Бершадської №1 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів не було. Явка випускників 11-х класів на ЗНО як ДПА з усіх предметів 100%.

 

Питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання – 2017 на території Бершадського району знаходилося на постійному контролі у відділі освіти, фізичної культури та спорту.

                                                        Іван Кустрич, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту 

17.06.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 «181» 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720