Зустріч однодумців...

Швидко спливло літо, стрімко наближається Першовересень… І знову обсідають радісно-тривожні думки – що там, попереду? Що чекає в новому навчальному році?

В День українського прапора зібрались вчителі історії, щоб поділитись методичними знахідками, проаналізувати зміни у навчальних програмах, порадитись щодо пошуку оптимальних підходів до сучасної освіти. Нарада розпочалась незвично, піднесено – з урочистого мітингу, присвяченому одному з Державних символів України – Прапору. Підняття прапора, зворушливі пісні, непрохані сльози… «Мамо, пробач за чорну хустину». Скільки таких пробачень ще мають почути українські матері, аби нарешті  у Вільній запанував мир?..

Ми маємо наблизити цей час, плекаючи патріотів, які не на словах, а на ділі люблять свою Батьківщину. Сьогодні була розмова і про це: в Шляховій, наприклад, є вже династія патріотів – ветеран АТО Притуляк Анатолій Іванович чекає на повернення з-під Попасної сина Владислава, доглядаючи онука Дениску.

Вирішували також професійні проблеми –  суттєві зміни в програмах з історії і правознавства, опікувались підготовкою учнів до ЗНО. Було проаналізовано роботу районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства за 2016-2017 навчальний рік, обговорено та затверджено план роботи методичного об’єднання на 2017-2018 навчальний рік.

Змістовними та актуальними були виступи голови районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства Погончика Г.О. директора Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вчителів історії та правознавства Пугач Л.Л. Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будкевич О.М. Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Постоловської Л.М. Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хахалини О.І. Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Юрченко Г.О. Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Звернута увага вчителів на підготовку школярів до ЗНО., а також залучення школярів до участі в олімпіадах, конкурсах, турнірах з правознавства. Розглянуто роботу вчителів з відзначення 500-річчя Реформації в Україні, 85-річчя вшанування жертв Голодомору 1932 – 1933 років.

 

Давні греки говорили: «Найбільша біда, яка може трапитись з людиною, це якщо вона буде жити в епоху реформ». А ми - нічого, звикли навіть: у новесеньких підручниках ще не висохла типографська фарба, а програми вже змінились! Вимоги до ЗНО стають все жорсткішими, а часу на підготовку учнів державою не передбачено! Але ми не збираємось здавати позиції, а, навпаки, докладемо всіх зусиль, щоб наші діти виросли гідними, гордими та нескореними.

Олена Хахалина, учитель історії Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

23.08.2017 | Aдмін | Читати далі

Завершилась підготовка шкіл та дитячих садочків до нового навчального року

З метою  перевірки стану готовності навчальних закладів району до нового 2017/2018 навчального року, з 14 по 19 серпня 2017 року комісійно було здійснено об’їзд навчальних закладів району.

При огляді навчальних закладів особлива увага зверталася на якість поточного  ремонту, стан та благоустрій території, укомплектованість та технічну відповідність кабінетів, готовність до занять навчальних майстерень, спортивних залів, технічний стан та готовність харчоблоків, оснащеність медичних кабінетів, бібліотек, стан опалювальної системи, котелень, організацію питного режиму, водопостачання, виконання Правил пожежної безпеки, наявність і стан протипожежного обладнання.

Усі навчальні заклади продемонстрували якісну підготовку  до нового 2017-2018 навчального року. Вчителями разом з батьками та за рахунок бюджетних та благодійних коштів  вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови  для навчання школярів і виховання  дошкільнят. Ошатні кабінети, коридори, фойє, їдальні, санвузли, класні кімнати з новими меблями, євровікнами, оновленими стендами  - це показник відповідальності,  сумлінного і творчого підходу людей до порученої їм справи.

Під час підготовки до нового навчального року за кошти бюджету виконувались роботи в усіх навчальних закладах району. Капітально відремонтовано 3 школи, де використано 258,6 тис. грн. бюджетних та 97,2 тис. грн. позабюджетних коштів. Поточний ремонт було проведено у 34 закладах, де використано 234,7 тис.грн. бюджетних та 165.000 тис. грн. позабюджетних коштів.

За рахунок бюджетних, позабюджетних  та коштів батьків здійснено якісні поточні ремонти. Слід відзначити, що у значній частині навчальних закладів інтер’єр навчальних кабінетів  та коридорів оновлено на основі сучасних дизайнерських підходів.

За висновком комісії, всі загальноосвітні і дошкільні  навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне  забезпечення  для здійснення навчально-виховного  процесу у новому навчальному році. В окремих закладах виявлено ряд недоліків та зауважень, керівникам цих навчальних закладів дані доручення, щодо їх усунення в найкоротші терміни, щоб  вже першого вересня  всі заклади  гостинно відкрили свої двері для школярів і дошкільнят.

 

За результатами об'їзду визначено кращі освітянські колективи, які будуть нагороджені грамотами на районній серпневій конференції педагогічних працівників.

 

23.08.2017 | Aдмін | Читати далі

День Конституції України

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана конституція діє і сьогодні. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

 

28.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Будинок творчості зустрічає вихованців пришкільних таборів

 Веселі літні канікули – довгоочікувана пора відпочинку для школярів. Понад 300 дітей,  учасників пришкільних таборів, учнів шкіл району радо зустрічав Будинок дитячої творчості протягом червня.

Тематичні дні в закладі відвідали учні  молодших класів  Бершадської ЗОШ №3 (класоводи Лавренюк Г.М., Шевчук О.П., Чорновол Л.Ф.), учасники мовного загону Флоринської ЗОШ (педагоги Кельман С.Г., Горбенко М.Г.), вихованці загону "Капітошка" пришкільного табору "Дружба" Поташнянської ЗОШ (педагоги Козленко В.В., Гостєва Є.Ф., Скляр Л.М.)

Цікаво та з користю провели час вихованці мовного  загону "Rainboy" Бершадської ЗОШ №1 (керівники Зуб Г.В. та Дідик В.І.),  загону "Бджілка" пришкільного табору "Прометей" Красносільської ЗОШ (педагоги Вакуленко В., Безвенюк Т., Кам’янчук Н.), мовні загони Бершадської ЗОШ №3 "Balloоns" та "Crazy Fruits", вихованці пришкільного табору Маньківської ЗОШ (начальник табору Лазарєва С.І.)  

Діти були учасниками майстер-класів з паперопластики та оригамі,  музичних ігор,  пізнавальних конкурсів, змагались у спортивних та інтелектуальних конкурсах, які проводили методист Лариса Баранова, керівники гуртків Оксана Мазуренко,  Олена Коновал, Віра Мазур, Наталя Попова,  Руслана Маніленко, Раїса Цимбал та Людмила Чорна. Діти з гарним настроєм та сувенірами, змайстрованими власними руками, несли додому частинку літа.

 

Юрій Баранов, директор БДТ 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Юні натуралісти відпочивають весело

Відповідно до наказу по відділу освіти . фізичної культури та спорту від 22.05.2017 року №221 «Про організацію заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку  2017 року» та з метою максимального залучення дітей під час літніх канікул до роботи в гуртках, секціях, туристських походах, екскурсіях  у закладі до початку роботи пришкільних таборів було розроблено план-графік  проведення заходів з 29.05.17 по 23.06.17 року, перенесено заняття гуртків на 10.00.

Починаючи з 29.05.17  в закладі  побували  14 загонів вихованців пришкільних таборів з денним перебуванням та мовних таборів (близько 230 дітей) з Лісничанської, Осіївської, Бершадської №1, №3  ЗОШ І-ІІІ ст., Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст.

Для вихованців таборів проводились майстер класи по виготовленню ляльки – мотанки,  виробів в техніці орігамі, виробів з природного матеріалу, ігри та розваги.

 

 

 

Зоя Панченко, директор Бершадської СЮН

 

 

  

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Станція юних техніків звітує

Колектив закладу Бершадської районної станції юних техніків працював згідно затвердженого плану роботи в пришкільних літніх таборах. Для забезпечення цікавого відпочинку дітей, які перебувають в пришкільних таборах були організовані мобільні творчі майстерні, ігрові та розважальні програми, екскурсії, майстер-класи.

За період роботи в пришкільних літніх таборах відвідали заклад загони Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст., №3 (8 загонів 160 дітей), Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст., №1 (4 загони 60 дітей), Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст., (2 загони 50 дітей), Маньківської  ЗОШ І-ІІ ст., (1 загін  25 дітей).

Виготовлено сувеніри «З Україною в серці», «Підкова на щастя», «Кубік оригамі», «Курчатко в хатинці», сувенірна коробочка та «Голничок квітка», сувенірна коробочка та «Яблучко», листівка-композиція  «Птахи біля шпаківні», сувенірна коробочка та «Сонечко», сувенірна валізка, квітка «Веселинка», сувенірна сумочка в патріотичних кольорах, кавун оригамі, квітка «Мак», ведмежа в техніці оригамі, зайчик в техніці квілінг,  зайчик в техніці оригамі, полуниця в техніці оригамі, ананас в техніці оригамі, композиція «Лісова прогулянка», майстер-клас «Контурне та геометричне різьблення»,  мультимедійна екскурсія в «майстерню народних умільців» та художнє випалювання, шахові турніри, запуск повітряних зміїв, виготовлення повітряних зміїв, робота з конструктором, тенісні турніри… Це неповний перелік того чим жила Бершадська районна станція юних техніків.

Керівники гуртків Бершадської районної СЮТ працювали на базі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. та Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Гарного вам відпочинку, любі діти! До зустрічі у вересні!

 Олена Бабій-Парахонич, директор Бершадської СЮТ

 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 «180» 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720