Нова українська школа – навчання педагогів продовжується

16.02.2018 р. на базі Флоринської ЗОШ  І-ІІІ ступенів  працювала творча майстерня учителів 3 класів за темою  «Нова українська школа. Ключові акценти, напрями, рекомендації», яка підняла  проблеми, пов’язані з організацією освітнього процесу в початкових класах у рамках Нової української школи.  

Відкрила роботу творчої майстерні заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Скалецька. Вона ознайомила учасників  з напрямками реалізації ідей особистісно зорієнтованого та компетентнісного навчання, що лягли в основу не так давно схвалених Концепції Нової української школи  та Закону України «Про освіту». Одним із методичних заходів  творчої майстерні стали  майстер-класи вчителів початкових класів у розрізі «ранкових зустрічей». Свої варіанти «зустрічей» презентували: 1-А клас, Рудь В.В. «Ми майбутні мандрівники», 1-Б клас, Янчук О.М. «Тварини – наші друзі», 4-А клас, Чорнокульська Л.В. «Світ наших захоплень»,  4-Б клас, Осадча Л.В. «У колі вірних друзів». Педагоги бачили та одночасно вчились реалізовувати наскрізні змістові лінії навчальних програм майбутніх першокласників протягом одного з навчальних тижнів.

Манзій В.Я. провела із учнями свого класу динамічну перерву – руханку, яка всебічно і гармонічно впливає на фізичний розвиток дитини, відчуття ритму, покращання емоційного стану, допомагає учням відпочити від розумової діяльності.  Музичній супровід було підібрано з урахуванням дитячих побажань.

Продовжив роботу творчої майстерні круглий стіл з елементами тренінгу «Методика, досвід, пошук у сучасній українській школі».

Гарним емоційним завершенням роботи стала літературно – музична композиція з використанням ІКТ «Веселка щастя, миру, радості, добра», де учні та вчителі підвели підсумок робочого тижня маршруту по країні Веселковій.

 

 

Галина Савчук.,  методист  РМК

20.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Музей Гідності і Свободи - центр патріотичного виховання у Бершадській школі №3

20 лютого 2018 року у День Героїв Небесної Сотні у Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відкрито  районний музей Гідності та Свободи.  В урочистих заходах взяли участь голова Бершадської районної державної адміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник міського голови Віталій Синявський, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Оксана Тартачна, громадськість міста, педагогічний та учнівський колектив. Серед найпочесніших гостей матері загиблих на сході України земляків - випускників школи, Олена  Коваленко- мати Героя України Юрія Коваленка та Галина Дремлюх – мати Вячеслава Дремлюха.

Після традиційного перерізування стрічки, учні школи провели першу екскурсію по музею, щиро, натхненно  розповідали юні історики про героїчне минуле і сучасне України. Щоб кожен з присутніх міг торкнутися пам’яттю до тих, хто вже ніколи не повернеться додому, тих хто навічно пішов   від нас заради торжества справедливості.

Відкритий музей Гідності та Свободи - це місце  пам’яті Героїв Небесної сотні, загиблих на сході України, усіх борців, які в різні часи боролись за вільну Україну. Прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України  і вічно пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну, пам’ятати і розповідати  про них тепер будуть щодень для відвідувачів музею..

Найкращі слова адресовані  батькам, які виростили справжніх патріотів, ініціаторам, меценатам, історикам, директору школи Тетяні  Гончарук, педагогам та учням школи, усім хто долучився до створення музею глибока вдячність. Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується кожна світлина, кожен експонат, кожне слово у цьому музеї.

Відкриття музею Гідності та Свободи сприятиме формуванню духовних цінностей українського патріота, національної свідомості, поглибленню знань з історії Української держави, рідної землі, родини, вихованню гордості за минуле і сучасне України, набуттю молоддю соціального досвіду на прикладах життя і подвигу випускників школи – Героя України підполковника Юрія Коваленка та кавалера ордена «За мужність» III ступеня В’ячеслава Дремлюха.

Довідково :  Здобувши перемогу у чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, реалізувала проект «Історико-патріотичний музей Гідності та Свободи», який був  розроблений на виконання Національної програми виховання дітей та учнівської молоді в Україні, Постанови Верховної Ради України від 12 травня 2015 року №2394 «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року (нова редакція), Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 року № 641.

Бюджет проекту становить 180 000 грн.: фінансування  з боку місцевого бюджету - 54 тис. грн, фінансування з фонду конкурсу (обласного бюджету) - 56 тис. грн, фінансування з боку організацій-партнерів - 70 тис. грн.

За матеріалами офіційного сайту Бершадської райдержадміністрації

.

20.02.2018 | Aдмін | Читати далі

День Героїв Небесної Сотні. Лицарі майдану

В минуле час збудує нам містки

І за сюжетами прокрутить кіноплівку,

Впадуть трояндові гарячі пелюстки́

В холодну і засніжену бруківку.

На мить злітаємо у ті жахливі дні,

Зустрінем побратимів ще живими

І з тим пове́рнемось - розбиті і сумні

В перефарбовані у неминучість зими.

А в зимах тих троянди зацвітуть

І, якось так, вкрадеться мимоволі –

Тепер вже квітами ми тим вкриваєм путь,

Хто вкрив собою нам шляхи до волі.

Василь Ковтун. 17.02.2018р.

 

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною. Далеко не кожній людині випадає така честь, щоб сприяти втіленню кращих сподівань.

20-е лютого 2014-го року стало якоюсь переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної, кримінально-комуно-кегебістско-олігархічної химери, багатонаціональний український народ пробудився. Він встав перед тираном і не залишився у смертельної байдужості до майбутнього своїх дітей, до теперішнього своєї, даної Богом душі, до гідності та честі свого доброго імені.

На жаль «грабіжники граблять, і грабуючи, граблять грабіжно». Так написано у Святому Письмі. Ця дата з’явилася яскравим доказом тих слів і деспотична система вирішила умертвити цю надію.

Чи можна умертвити надію? «Надія лицеміра загине» - так написано у Святому Письмі. Але чи можна назвати лицеміром того, хто віддає найдорожче, що у нього є - життя, заради ближнього свого, заради кращого життя для ближнього свого? Таку людину називають героєм. Такі люди не вмирають, а їх життя продовжується на Небесах, поруч з Отцем Небесним.

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено «На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», - йдеться в документі. Будьмо гідними пам'яті Героїв Небесної Сотні!

20.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Запрошуємо до участі у мовознавчому конкурсі !

20.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Подяка за благодійність

Здоров’я – це завжди важливо, особливо здоров’я наших дітей. Сталось так, що важко захворіла учениця Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів школи .  Лікарі поставили важкий діагноз – захворювання кишківника, необхідне оперативне втручання.  Лікування потребує багато коштів.

Відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА за зверненням адміністрації школи  було ініційовано збір коштів. До благодійної акції долучилися всі педагогічні та учнівські колективи району. За короткий проміжок часу було зібрано та передано на лікування дитини значну суму - понад 30 тисяч гривень.  Гроші перераховані на картку матері, малечу вже готують до операції…

Батьки дівчинки, адміністрація школи щиро дякують всім педагогам та учням району, всім небайдужим, хто долучився до збору коштів на лікування.

Добро – це мова, яка зрозуміла усім!

 

Адміністрація Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Підводимо підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК- осінній 2017”

У Міжнародному  природничому  інтерактивному  конкурсі „КОЛОСОК –  осінній - 2017 взяло участь  530  учнів загальноосвітніх шкіл Бершадського району.   Найактивнішими учасниками були учні Березівської (79%), Кидрасівської (73%), Тирлівської (36%) ЗОШ І-ІІ ст.  та Флоринської (46 учнів),  Яланецької (37 учнів), Бершадської №2 (50 учнів), Бершадської №3 (72 учні) ЗОШ І-ІІІ ст. Розв’язавши тестові  вправи, учні отримали Сертифікати якості виконання завдань:

-   «Золотий Колосок» - 192;  

-    «Срібний Колосок» - « Жива фізика»  (С1) –  71, « Патенти природи» (С2) –  77, «Жива хімія» (С3) – 106;

-    сертифікат учасника конкурсу – 165.

Всі учасники конкурсу  отримали також наклейки «  Святкуй разом з КОЛОСКОМ», а кращі координатори конкурсу – Подяки та книги «Сонячна система».

Звертаємо Вашу увагу, що конкурс «КОЛОСОК –  весняний  2018р.»  відбудеться  26 квітня 2018 року.  Чекаємо на заявку від Вашої школи до 16 березня.

Тематика весняного конкурсу- «Земля-наш спільний дім», а спеціальні теми: «Третя планета» (астрономія), «Планета Вода» (географія), «Планета Життя» (екологія). Завдання «КОЛОСКА» цікаві та пізнавальні. Ваші діти дізнаються багато нового про світ природи, шукаючи відповіді на запитання, стануть допитливими, ерудованими.

Підготуватися до конкурсу можна за матеріалами,  розміщеними на сайті:  http://kolosok.org.ua/ за посиланнями  запитання для підготовки до конкурсуматеріали для підготовки до конкурсу.  

Нагадуємо, що при умові участі у конкурсі  20 учасників 1–4 класів здійснюється передплата на газету „КОЛОСОЧОК”,    на кожних 50 учасників 3–11 класів – передплата  журналу  „КОЛОСОК”.

Також пропонуємо до перегляду відео на YouTube, у якому Дарія Біда розповідає про використання матеріалів журналу “Колосок” на уроках предметного циклу природничих дисциплін, всеукраїнський конкурс "Учитель року" за версією науково-популярного журналу "Колосок" та конструювання інтегрованих уроків з природознавства у 1 класі: https://www.youtube.com/watch?v=inguxai4Mi4.

 

 З повагою,  районний координатор конкурсу "КОЛОСОК"  

Ірина Романчук

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 «137» 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720