Семінар завідуючих та методистів району

           Відповідно до плану роботи РВО 11 жовтня 2013 року на базі ДНЗ «Пролісок» м.Бершадь відбувся семінар завідуючих та методистів району, в якому брав участь міський голова М.І.Кольченко.

           Присутні мали можливість переконатися, як поряд з впровадженням інноваційних технологій все популярнішим методом роботи з дітьми є казкотерапія.

         Так, цілющі властивості казки було покладено в основу казки «Ріпка», яку представив колектив педагогів дитячого садочка разом з дітьми. Під час театралізації було досягнено головної мети – перетворення негативних образів на позитивні, спад психологічної напруги у дітей, забезпечення їх емоційного стану.

14.10.2013 | Aдмін | Читати далі

За досвідом – на Бершадщину!

26 вересня 2013 року з дружнім візитом Бершадщина приймала гостей Липовецького району на чолі з начальником відділу освіти Косач Інною Ярославівною. Метою поїздки було ознайомлення з матеріально-технічною базою, територією шкіл та дошкільних навчальних закладів, оформленням шкільних коридорів та навчальних кабінетів.

30.09.2013 | Aдмін | Читати далі

Молодь Бершаді – за здоровий спосіб життя!

З 18 по 20 вересня 2013 року на базі табору «Лідер», що знаходиться в Пущі Водиці поблизу Києва проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

 Вінницьку область представляла команда «Екстрім» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у складі Кравцова Віталія, Кравцова Євгенія, Онуфрійця Максима, Плахотнюка Олега, Кельмана Володимира, Красиленка Дмитра, Янішевського Олександра, яка посіла почесне ІV місце серед 31 команди з усіх областей України. Дана команда гідно відстояла честь Вінницької області.  Звичайні учні  впевнено перемогли представників спортивних шкіл, обласних палаців дитячої творчості.

30.09.2013 | Aдмін | Читати далі

Бершадська екологічна агітбригада - найкраща в Україні!

З 16 по 19 вересня 2013 р. в Дніпропетровській області  Новомосковського району на базі дитячого реабілітаційного центру «Перлина Придніпров’я»  проходив ХІІ Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім», в якому брала участь агітбригада «Еко-енерджі» з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, під керівництвом Тенетко Я.В. і Зуб Г.В.

         Організатори конкурсу гостинно зустріли команду, забезпечили гарними умовами проживання,  харчування і відпочинку членів команди та їх керівників.

20.09.2013 | Aдмін | Читати далі

Методичні об’єднання вихователів та музичних керівників

28.05.2013 року на базі ДНЗ «Світлячок» та «Мрія» с.Війтівка відбулися районні методичні об’єднання вихователів та музичних керівників.

Вихователі ДНЗ «Світлячок» Каратнюк В.М. та Луцишина О.П., Безусяк Л.С. та Тимошенко Н.А. представили присутнім різні форми роботи з дітьми, розкривши тему «Орієнтування на вік, як на багатовимірну категорію».

Музичний керівник ДНЗ «Мрія» Херсонюк В.В. та вихователі Дяк Н.П., Козір Н.М. спільно з вихованцями старших груп продемонстрували здібності у музичній виставі «Коза-дереза».

Питання значення народної пісні в  музичній діяльності та її вплив на розвиток дитини було розкрито під час перегляду та обговорення заняття.

30.05.2013 | Aдмін | Читати далі

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!