Країна дитячих мрій

1 червня 2017 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на центральному стадіоні міста відбулися святкові заходи за участю голови райдержадміністрації Івана Васильовича Стефанцова, голови районної ради Михайла Григоровича Бурлаки та заступника міського голови Віталія Синявського. Заходи організовані відділом освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації із залученням школярів загальноосвітніх навчальних закладів та учасників пришкільних літніх таборів.  В рамках заходів з Міжнародного дня захисту дітей проходять дводенні Міжобласні спортивні змагання серед дітей з футболу, волейболу та легкої атлетики на кубок Народного депутата України Миколи Івановича Кучера за підтримки меценатів: депутата Вінницької обласної ради Ковбасюка Олега Івановича, Маланчука Віктора Петровича та ГО "Соціальний центр МХП".

Вітаючи учасників заходу, керівники району побажали мирного безтурботного дитинства, гарного і  змістовного відпочинку влітку та здійснення найзаповітніших мрій.

«Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість  і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, і діти всього світу, щохвилини, щодня були радісними і щасливими, відмітив голова райдержадміністрації. - Немає більшого щастя, ніж посмішка та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме  для цього всі ми живемо і працюємо».

Діти підготували творчі вітання: пісні та хореографічні композиції, танці та флеш– моби. Своїми виступами вітали  вихованець будинку дитячої творчості, учень Бершадської ЗОШ І – ІІІст. №1 Сергій Іванченко,  дитячий  гурт «Кринички» Шляхівської ЗОШ І – ІІІст., учениця Війтівської ЗОШ І – ІІІ ст.. Юлія Мордух, ансамблі«Любава» та «Дивограй» вихованців Будинку дитячої творчості. Попурі народних пісень виконав гурт «Сопілкарик» Баланівської ЗОШ І – ІІІ ст.. Хореографічними композиціями вражали зразковий колектив естрадного танцю районного будинку культури «Мрія» та колектив Будинку дитячої творчості «Міраж». А насамкінець, всі учасники свята виконали тематичний флеш – моб «Щасливе дитинство» .

 

Протягом дня можна було пограти  в шашки та теніс, взяти участь у конкурсі малюнка на асфальті, майстер-класах та інших розвагах. 

На розваги було запрошено більш ніж 450 вихованців пришкільних таборів. Яскраве свято, чудовий настрій діти створювали собі і своїм одноліткам. Свято до Дня захисту дітей вже стало традиційним. "Країна дитячих мрій " та "Казковий світ дитинства" (для дошкільнят) чекатимуть вас, дорогі діти! До зустрічі наступного року!

 

 

11.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Змагання серед дітей з футболу, волейболу та легкої атлетики на кубок Народного депутата України Миколи Кучера

31 травня та 01 червня відбулись Міжобласні спортивні змагання серед дітей з футболу, волейболу та легкої атлетики на кубок Народного депутата України Миколи Івановича Кучера за підтримки депутата Вінницької обласної ради Ковбасюка Олега Івановича, Маланчука Віктора Петровича та ГО «Соціальний центр МХП». Їх метою є розвиток фізичної культури та спорту серед дітей та молоді, популяризація здорового способу життя.

На волейбольному майданчику стадіону пройшли змагання з волейболу. Змагались команди дівчаток, яких тренують Наталія Сировець та Наталія Гладунчик та хлопчики – вихованці Валерія Дунаєвського та Євгенія Паталахи. Юні волейболісти показали змістовну і видовищну гру. Команди юних волейболістів вихованці РДЮСШ «Ровесник» були нагороджені кубками, волейбольними м’ячами і грамотами.

На біговій доріжці стадіону нас порадували своїми виступами з легкої атлетики команди Бершадської ЗОШ №1, №2, №3 та Флоринської школи, вихованці тренерів Бершадської спортивної школи «Ровесник» ОлександраМаляра та Олександра Оперчука.

На дистанції 100 метрів переможцями стали Кісик Сергій і Зеленецька Альона.

В естафеті 4х100 перемогла команда Бершадської школи №1. Учасники змагань були нагороджені грамотами , медалями, призами.

Нагородження волейболістів і легкоатлетів провели голова районної ради М. Бурлака і перший заступник голови райдержадміністрації В.Ольшевський.

У змаганнях з футболу прийняли участь: господарі змагань ДЮСШ Бершадь і «Світанок-Агросвіт» с.Шляхова , а також коианди ФК «Чорноморець» м.Одеса, ДЮСШ «Темп» м.Вінниця, ДЮСШ Тульчин, ФК «Іллічівець» м.Умань.

Всі команди є одними з найкращих у своїх регіонах. Команда ДЮСШ «Темп» м.Вінниця у 2017 році стала чемпіоном України з футзалу, ФК «Чорноморець» м.Одеса та ФК «Іллічівець» м.Умань є учасниками чемпіонату України у дитячій юнацькій футбольній лізі, ДЮСШ Тульчин став срібним призером Вінницької області на призи «Шкіряний м’яч», ФК «Світанок-Агросвіт» с.Шляхова створює належну матеріальну базу для занять дітей футболом, секції працюють не тільки у Шляховій, а й у Війтівці та Усті. ДЮСШ Бершадь є чемпіоном Вінницької області на призи «Шкіряний м’яч».

Команди були розділені на дві підгрупи.

У першій групі перебували ДЮСШ Бершадь, «Світанок-Агросвіт» с.Шляхова та ФК «Іллічівець» м.Умань.

Друга група була представлена командами ФК «Чорноморець» м.Одеса, ДЮСШ «Темп м.Вінниця, ДЮСШ Тульчин.

За підсумками проведення змагань команда ФК «Світанок-Агросвіт» с.Шляхова посіла 6 місце, ДЮСШ Тульчин – 5 місце, ФК «Іллічівець» м.Умань – 4 місце, третіми стала команда «Темп» м.Вінниця.

Фінал пройшов у напруженій і безкомпромісній боротьбі між командами ДЮСШ Бершадь та ФК «Чорноморець» м.Одеса.

Гра виявилась майже рівною. Моменти біля чужих воріт виникали, як в однієї команди так і в іншої. Проте наші юні футболісти зуміли першими відкрити рахунок у матчі, це зробив Максим Клапатюк. Незабаром рахунок подвоїв Владислав Бородай.

Гості здаватись не збирались і зуміли забити один м’яч. Проте рахунок так і залишився 2:1 на користь ДЮСШ «Бершадь».

Вдруге поспіль наша команда стає безперечним чемпіоном на даному турнірі.

 

Народним депутатом України М. І. Кучером, головою Бершадської райдержадміністрації І.Стефанцовим, головою Бершадської районної ради М.Бурлакою,  начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту О.Тартачною, президентом ФК Бершадь В.Маланчуком всіх учасників змагань нагороджено кубками,  грамотами, медалями, цінними подарунками.

                                       Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА

11.06.2017 | Aдмін | Читати далі

І знову лунає останній дзвінок…

26 травня в усіх навчальних закладах Бершадського району за участі керівництва й представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, організацій та установ району, представників ЗМІ громадськості відбулося свято Останнього дзвоника.

У кожній школі  воно пройшло по-родинному тепло.   Але цього дня останній дзвінок лунав для всіх по-різному: одним сповіщав про продовження шкільного навчання й початок найщасливішої пори – канікул, а для випускників його відлуння було сповнене нотками щему за безтурботним щасливим дитинством, веселим шкільним  щебетом, за сповненим на численні події, звершення, змагання, розваги, подорожі та інші події, шкільним життям. Попереду – новий етап, дорога у доросле життя, та понад усе – підготовка до вступу в обрані вищі навчальні заклади.

В кожній школі свято пройшло на високому рівні. Учні радували присутніх творчою програмою, пісенними  виступами, танцювальними  композиціями, виконанням не тільки учнівського, а й вчительського флеш-мобів. А  на завершення  традиційно лунала мелодія шкільного вальсу та останнього дзвоника.

Учням, які досягли високих результатів  у навчанні, здобули перемогу в інтелектуальних, творчих конкурсах та спортивних змаганнях,брали  активну участь у громадському житті школи, села, району були вручені дипломи, грамоти, сертифікати. А вчителям, які підготували переможців предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів - подяки.

Звертались з щирими словами подяки школі та вчителям одинадцятикласники, а сказані їм напутні слова від першокласників не можна було слухати без посмішок і навіть сліз.

Директори навчальних закладів дякували від імені учнівського, батьківського та вчительського колективів своїм спонсорам за постійну підтримку та матеріальну допомогу протягом навчального року. В свою чергу, звертаючись до батьків, спонсори  побажали їм бути задоволеними й пишатися своїми дітьми, щоб ніколи серце не здригалося від проблем та суспільних негараздів. Педагогам побажали талановитих і вдячних учнів, нових здобутків у діяльності.

І ось хвилююча мить… Почесне право дати Останній дзвінок надали найкращим учням школи: одинадцятикласникам. Цей дзвінок сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул!

Завершилося свято виконанням усіма присутніми Гімну держави. І за традицією, випускники разом із першокласниками та батьками пішли до священних місць – обелісків загиблим односельчанам, пам′ятних дощок та меморіалів, для покладання квітів.

Дорогі діти, вчителі, батьки бажаємо Вам добре відпочити після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Головне, щоб оте добре зерня, засіяне вчителями з любов’ю в дитячі душі, проросло рясними плідними сходами на радість людям, на втіху батькам, на користь й  гордість Україні. Ми щиро дякуємо нашим депутатам, спонсорам за надання матеріальної допомоги навчальним закладам протягом навчального року. До речі, під час проведення свята Останнього дзвоника директор Бершадської філії МХП Зернопродукт Суховітрук О.Д. подарував  м’яч для пришкільного табору Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Маланчук В.П. та Бондарчук Є.М. подарували два комплекти спортивних костюмів для дівчаток Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Бажаємо всім, щоб літній відпочинок був радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок!

                        

   Працівники відділу освіти, фізичної культури та спорту, Бершадського районного методичного кабінету

31.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо!

Дорогі випускники, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо  вас зі святом Останнього дзвоника!

Залишаються позаду шкільні роки та неповторні враження дитинства. Попереду – самостійне доросле життя. Нехай цей шлях буде для вас щасливий, насичений гарними враженнями та подіями, здобутками та приємними зустрічами. Сміливо та впевнено реалізуйте свої здібності й таланти, будуйте власну долю. Успіхів вам при складанні ЗНО та вступу до омріяного вишу. Нехай вас супроводжує впевненість у своїх силах і невичерпне завзяття до пізнання нового!

Кожен із вас отримав ті знання, на які розраховував, а час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Щира вдячність вчителям за те, що ви передали  вихованцям глибокі знання, уміння та навички, за вашу  педагогічну мудрість і терпіння.

Дозвольте мені щиро і сердечно привітати вас, батьки,  із сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в серці ваших дітей  радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.

Миру, добра та злагоди!

 Начальник відділу освіти,

фізичної культури та спорту                    Оксана Тартачна

 

 

27.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Війтівська школа зустрічала учителів історії

Вже майже завершився 2016-2017 навчальний рік… Ідуть підсумкові уроки, випускники готуються до ДПА та ЗНО… Та робота учителя не зупиняється ні на хвилину!  З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів на базі  Війтівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відбувся районний  семінар-практикум  учителів історії і правознавства . З всіх куточків району поспішали на нього історики. На порозі школи їх радо, з посмішкою зустрічали учні та вчителі. Тема семінару «Формування ключових компетентностей, національно-патріотичних та громадянських якостей особистості учня на уроках  історії та правознавства» завжди є актуальною, особливо коли у школі здійснюється така клопітка і важка робота .

Діана Анатоліївна Лукашенко, вчитель історії,  презентувала роботу кафедри історії в школі, ознайомила учасників семінару з планом роботи описала в своєму виступі всі напрями і діяльності  кафедри в школі, представлені фото яскраво ілюстрували позитивне ставлення учнів до навчально-виховного процесу і формування справжніх патріотів України.

Директор Володимир Миколайович Джужук та заступник директора  з навчальної роботи Анастасій Миколайович  Демидов поділилися з присутніми своїми ідеями щодо проведення національно-патріотичного виховання в школі.

Когут Оксана Миколаївна , методист РМК , привітала учасників семінару та ознайомила присутніх  з основними тенденціями  інноваційних підходів до навчально-виховного процесу, здійснення методичної роботи на всіх рівнях – від шкільного до обласного

Ольга Василівна Арсинєвич розпочала практичну частину семінару, що була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Цікавим для учителів та корисним для учнів був урок правознавства у 9-А класі, на тему «Подорож у світ юридичних професій». Учні уміло і правильно давали характеристику юридичним професіям, спільно з Ольгою Василівною розв’язували ситуаційні задачі, писали «Юридичний диктант» і розгадували анаграми. Також, учасники семінару відвідали змістовний урок-конференцію  з історії України «Духовне та культурне життя  України в умовах незалежності» в 11 класі, який провела вчитель  Лукашенко Д.А . На конференції  працювали групи:  « Освіта», «Література», «Спорт», «Космічні досягнення України» і «Релігія». Вчителька, як умілий диригент,  керувала  навчальним процесом. Уроки дуже сподобалися учасникам семінару, кожен отримав і задоволення і ідеї для власного досвіду.

Яскравим підсумком семінару став позакласний захід «Україно! Живу тобою і для тебе», підготовлений та проведений учнями  школи разом з вчителями кафедри історії і учителем музичного мистецтва. Ми побачили ґрунтовні знання дітей про рідну країну, високий рівень патріотичного виховання, активність, творчість та винахідливість дітей. Найбільше учасникам семінару запам’ятався  марш «Війтівських козачат», який закінчився словами « Слава Україні!» і весь зал відгукнувся « Героям слава!». Оплесками зустрічали  гості школи  учасників гри «Сокіл. Джура» переможців конкурсу «Ватра» і «Впоряд» - рій «Війтівчата». Юні джури продемонстрували майстерність  в козацькій  справі. Учні виконували  авторські вірші , музичні композиції  і пісні про рідну Україну. Трепетом в душі кожного присутнього озвалась «Молитва до мови»,  яку виконала учитель молодших класів Кушнір С. В.

Учасники семінару під час виховного заходу забули повсякденні турботи і охоче підспівували дітям.

Хочу висловити найтепліші слова вдячності учням, вчителям і адміністрації  школи за організовані заходи для вчителів історії.

Сподіваємося, що кожний семінар буде залишати в гостей стільки ж приємних вражень!. До нових зустрічей у новому навчальному році!

Галина Клітченко, учитель історії Дяківської ЗОШ І-ІІ ст.

 

26.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Знай наших! Чемпіонка Європи з Війтівки

З 14 по 21 травня 2017 року в м. Котовіце (Польща)  відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу. Участь у цьому популярному виді спорту взяли участь рекордне число учасників - близько  900 спортсменів  з 34 країн. Метою чемпіонату  було пропагування здорового способу життя, популяризація армрестлінгу, як масового виду спорту.

У змаганнях прийняли участь і наші спортсмени Оксана Дяченко і Вікторія Рожко. У своїй ваговій категорії майстер спорту України міжнародного класу Дяченко Оксана виграла золото і срібло. Рожко Вікторія посіла  ІV місце.  Змагання проведено на високому організаційному рівні.

Вітаємо Оксану з перемогою!

                                                                                 Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту

 

25.05.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 «183» 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720