Добро починається з тебе. Малокиріївська школа

Мудрець сказав: живи, добро звершай,

Та нагород за це не вимагай.

Лише в добро і вищу правду віра

Людину відрізня від мавпи й звіра.

Нехай ця істина стара:

Людина починається з добра.

Доброта і милосердя завжди потрібні людям, а особливо у наш непростий час. Зуміти відчути чужий біль, як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, страждає від хвороби чи байдужого оточення, можуть тільки люди з добрим та чуйним серцем.

На жаль,  у наш важкий час змін, такі якості, як милосердя, доброта, бажання допомогти - непопулярні, і їх , деколи, розцінюються як слабкість. Саме для того щоб виховати в дітей такі моральні якості, в нашій школі  традиційним стало проведення тижня милосердя, в рамках якого учнями надається волонтерська допомога одиноким  людям та підводяться підсумки розпочатих акцій, серед яких – «П’ять картоплин», «Зігрій солдата духмяним чаєм» та збір гуманітарної допомоги для передачі в зону АТО.  Не випадково  він присвячений  Міжнародному  дню людей похилого віку та проходить напередодні  Дня захисника України. 

14 жовтня з давніх-давен відзначається у нас як храмовий празник. З часівдобровольців і військових, волонтерів, дітей та дорослих, усіх, хто сьогодні у різний спосіб боронить цілісність нашої держави, її свободу та незалежність.  Саме тому ми   всіляко допомагаємо нашим захисникам на Сході ! І в цьому році  ми провели урок – реквієм,  на який запросили представника волонтерської організації «Мальва» Климнюка Ігоря, щоб ним передати адресну допомогу, яку було зібрано для бійців в зону АТО нашими вчителями та учнями! Приємним було те, що до нашої щорічної акції приєднались і учнівський та педагогічний колектив  Осіївської школи. Днями ми отримали звістку про те, що наші передачі потрапили  до воїнів на передову.  Бажаємо вам перемоги, наші захисники, повертайтесь живі!

 

 Валентина Мороз, учитель історії Малокиріївської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

25.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустріч з молодими вчителями

  Будь майстром, поетом,

художником у справі, яку ти любиш.

Немає такої професії, в якій людина

не змогла б дістатися вершин майстерності

В.О.Сухомлинський

                                                                                                   Саме під таким девізом, традиційно, в жовтні  2017 року  відбулося засідання клубу молодого вчителя «Співдружність» в залі засідань районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА.

Привітала молодих педагогів та представила працівників районного методичного кабінету завідуюча РМК Філімонова А.Г.  

Заняття було проведено у формі брейн-рингу «Я творчий вчитель» під керівництвом ведучих: методиста РМК Процепової О.О. та практичного психолога Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Маршалкоської Л.А.

Учасники засідання активно включилися у ділову гру, у ході якої визначали сучасні та креативні методики формування іміджу сучасного вчителя.  Молоді вчителі з ентузіазмом розповідали про себе, про педагогічні ситуації, в які попадали, складати міні-твір, декламували вірші та робити висновки.

Підсумувавши, методисти РМК і практичний психолог дали поради та настанови молодим педагогам, методичну допомогу у розв'язанні першочергових проблем, подоланні труднощів, із якими зустрічається кожний молодий вчитель.

Захід закінчився щирими словами подяки та побажаннями, позитивним робочим настроєм.

Школа молодого вчителя - це важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів.

 

 

Олена Процепова, методист РМК

 

25.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Цивільний захист - вчимося разом

В усіх загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах району з 17 вересня по 17 жовтня 2017 року проведено місячник Цивільного захисту.

По всіх загальноосвітніх закладах видано накази, якими затверджено заходи проведенні у період Місячника. Учителями Захисту Вітчизни організовано виставки з демонстрацією наявних приладів радіаційної та хімічної розвідки, засобів індивідуального захисту, медичного обладнання та виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності з відповідної тематики. Проведено роз’яснювально- інструктивні наради з педагогічним та технічним персоналом шкіл.

Класними керівниками організовано години інформування ,виховні години з питань дії населення в надзвичайних ситуаціях. У школах проведено практичні прийоми відпрацювання дії колективів у разі надзвичайних ситуацій, евакуації шкільних контингентів узахисні приміщення.

Організовувалась робота з підготовки і видання експрес-інформацій, навчальних і наочних матеріалів, рекомендацій, пам’яток для населення про можливий ризик під час надзвичайних ситуацій та способи дій і поведінку людей, якої слід дотримуватися.

 

У всіх загальноосвітніх закладах поновлено стенди з питань ЦО.

Алла Олійник, методист РМК

 

25.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Баскетбольний турнір Коваленка-Дремлюха у Бершадському районі

З метою популяризації баскетболу на Бершадщині, патріотичного  виховання учнів і молоді, залучення до занять фізичною культурою і спортом та здорового способу життя, 14 жовтня 2017 року в міській школі №3 був проведений  традиційний турнір з баскетболу серед чоловічих команд  до Дня ЗахисникаУкраїни, на честь випускників даної школи  Героя  України Коваленка Ю.В. та кавалера ордена «За Мужність»   III ступеня  Дремлюха В. А., які віддали своє життя за свободу і незалежність України в зоні АТО. Відкрили змагання головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Сировець С.Ф. і директор Бершадської ЗОШ І-ІІІст.№3 Гончарук Т.Д.

   На відкриті турніру були запрошені батьки наших героїв, які побажали спортсменам гарної, чесної гри  та перемоги найсильнішим. Ушанувавши наших земляків хвилиною мовчання, капітани команд поклали квіти до меморіальних дощок загиблим воїнам.

У турнірі прийняли  участь: баскетбольний клуб Бершадь, команди з м. Гайварон та смт. Завалля (Кіровоградська обл. ) та спортсмени з Тростянця. Ігри пройшли у захоплюючій  та напруженій боротьбі, в підсумку більше волі до перемоги показали Гайворонські баскетболісти , які і посіли І місце. Наша команда  поступившись в овертаймі 2 очки переможцям посіла ІІ місце. Спортсмени Завалля вибороли бронзові медалі.

Команди учасники турніру нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації. За рахунок  граючого тренера приватного підприємця Смереки В.І. були придбані  кубки,медалі  та  призи для нагородження переможців і призерів змагань.

 

 

 

 

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

 

 

 

25.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Змагання з міні-футболу

У жовтні 2017 року на районному стадіоні «Колос»  відбувся районний турнір з міні-футболу між командами «Держслужбовець» і ДПРЧ -16 (пожежна частина) приурочений Дню захисника України. Турнір пройшов у цікавій, безкомпромісній боротьбі і був  підтриманий уболівальниками.

Команди показали змістовний і видовищний футбол. Основний і додатковий час завершився з рахунком 2:2. У післяматчевих пенальті влучнішими були футболісти пожежної частини. Забитими голами відзначились Віктор Олійник і Сергій Сировець. Добу гру у складі команди показали Володимир Ольшевський, Олександр Погребняк і Микола Струтинський.

Команди учасники турніру, а також кращі гравці нагороджені грамотами райкому профспілки працівників державних установ району, який очолює  Гресько Т.М. за підтримки якого і відбулись дані змагання.

 

 

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

 

25.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Обмінюючись досвідом - навчаємось

На виконання річного плану роботи районного методичного кабінету 24 жовтня 2017 року на базі ДНЗ «Мрія» с. Війтівка було проведено районне методичне об’єднання вихователів середніх та старших груп. Даний заклад надає освітні послуги для дітей віком від 4 до 6 років, працює 2 середніх та 2 старших групи.

Тема семінару «Розвиток мови та пам’яті у дітей дошкільного віку засобами мнемотехніки» є досить важливою та актуальною для кожного дошкільного закладу. Як писав К.Д.Ушинський: "Навчайте дитину якимось невідомим йому п’яти словам – вона буде довго та марно мучитись та пов’яжіть двадцять таких слів з картинками, практичними діями і вона їх засвоїть вмить”.

Участь у засіданні приймали голова сільської ради с.Війтівки Марія Замкова, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА Оксана Тартачна, методист РМК з дошкільної освіти Наталія Свистун та методист РМК з початкової ланки освіти Галина Савчук.

Очільниця громади охарактеризувала роботу дошкільного закладу, поділилась надбаннями та проектами, над реалізацією яких працює дошкільний заклад в плані зміцнення матеріально-технічної бази, навчально-методичного забезпечення. Повідомила про 100% готовність дошкільних закладів освіти села до опалювального сезону.

У ході практичної частини семінару вихователі мали змогу переглянути та проаналізувати режимні моменти: ранкові гімнастики та інтегровані заняття, які підготували та провели вихователі Світлана Козлова, Наталія Дяк, Віра Каратнюк, Ольга Луцишина, Тетяна Мазур та Надія Паламарчук. 

Теоретична частина пройшла у вигляді круглого столу із жвавим обговоренням теми методоб’єднання. Методист даного закладу Алла Клебанська презентувала роботу вихователів ДНЗ «Мрія» з даного напрямку, провела для присутніх майстер-клас з використання мнемотаблиць на заняттях з різних розділів програми.

Підводячи підсумки семінару, методист РМК Наталія Свистун наголосила на тому, що рівень компетентності дитини – клопітка та щоденна робота усього колективу.

 

Наталія Свистун, методист РМК з дошкільної освіти

 

25.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 «166» 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720