Олімпіада юних математиків

На виконання плану роботи відділу освіти та РМК, наказу відділу освіти від 06.03.2017р. № 97 «Про проведення районних олімпіад з математики, іноземної (англійська) мови серед учнів 4 класів» з метою пошуку, підтримки, активізації роботи з інтелектуального розвитку школярів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району, популяризації математичних знань, активізації творчої діяльності талановитих школярів відділ освіти Бершадської райдержадміністрації, районний методичний кабінет провели районний етап олімпіади з математики  для учнів 4-х класів,   який відбувся 28.03.2017року.

Цьому передувало проведення шкільних учнівських олімпіад серед учнів 3 і 4-х класів із базових дисциплін, що сприяло підвищенню якісного складу учасників районного етапу. В ІІ етапі брали участь 39 учнів початкових класів району: 10 із 3-х шкіл міста та 29 із сільських.

Переможцями районних олімпіад стали 14 учнів, в тому числі І місце вибороли 7 учнів, ІІ місце – 2, ІІІ місце – 5.

Результати олімпіади показали належну теоретичну та практичну підготовку учнів з математики. Більшість із них успішно справилась із завданнями. Це свідчить про ґрунтовну, систематичну, цілеспрямовану роботу педагогічних колективів навчально-виховних заходів, окремих вчителів району з обдарованими дітьми.

Вагомих успіхів за підсумками районної олімпіади досягли учнівські команди шкіл №1,2,3 м. Бершаді (дир. Погончик Г.О., Ковальський В.М., Якушенко Л.С.), Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ст. (дир.Соколюк Т.А.), Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (дир. Петрук О.О.), Ставківської ЗОШ І-ІІ ст. (дир. Данилець А.Г.),  НВК с. Шумилів (дир.Петрунь Н.А.).

За підсумками районного етапу з математики переможцями стали: Кустрич Валентин (Великокиріївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Загородня Юлія, Мураховський Владислав, Мураховський Олексій, Пархоменко Максим  (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Гастелло Микола (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Усатюк Назар, Кірюхіна Аліна (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) – І місце;       Пархоменко Максим (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Савчук Максим(Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) – ІІ місце; Свірідова Ірина (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Зарічанський Назар (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Остапов Матвій  (Ставківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Надольна Оксана (Осіївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Перевезій Марія (НВК с. Шумилів)  – ІІІ місце; Бойко Денис (Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Блонська Анастасія (Поташнянська ЗОШ І-ІІ ст.) – ІV місце; Клапатюк Євгеній (Баланівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Козак Богдан (Красносільська ЗОШ І-ІІІ ст.) – V місце.

Галина Савчук , методист РМК

03.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Знай наших! Кращий бібліотекар

28.03.2017 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» проведено І етап очного туру конкурсу «Шкільна бібліотека-2017», в якому взяла участь і здобула перемогу бібліотекар Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Мараховська Тетяна Анатоліївна.

ІІ етап очного туру конкурсу «Шкільна бібліотека-2017» відбувся 31 березня 2017 року і знову Тетяна Анатоліївна здобула перемогу  - І місце в номінації «Шкільна бібліотека-інформаційний центр навчального закладу» та стала лауреатом даного конкурсу в номінації «Читання і діти: діапазон  бібліотечних ідей та можливостей».

Наступний крок - захист роботи «Використання Інтернет-ресурсів в бібліотечному обслуговуванні користувачів бібліотеки» в місті Києві.

То ж побажаємо  Тетяні Анатоліївні успіхів та перемоги!

Валентина Куцак, методист РМК

 

03.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Районний етап конкурсу «Творча скарбничка – 2017»

На виконання річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», постанови Кабінету Міністрів України   від 20 квітня 2011 р. № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», постанови  Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», Базового компоненту дошкільної освіти, наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації №166 від 23.03.2017р., впровадження в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів району перспективного педагогічного досвіду, якісних навчально-методичних посібників, виявлення й підтримки творчих здобутків учителів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризації педагогічних надбань проводиться з 24.04 по 12.08.2017 р. районний етап конкурсу «Творча скарбничка – 2017» у номінаціях:  «Дошкільна освіта. Компетентнісний підхід у формуванні елементарних математичних уявлень», «Початкова освіта. Сюжетні задачі: компетентнісний зміст», «Середня освіта. Формування предметних компетентностей учнів в процесі навчання математики».

Запрошуємо до участі педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Успіхів!

Галина Савчук , методист РМК

 

03.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Зональні змагання «Шкіряний м'яч»

Відповідно до обласного Положення «Шкіряний м'яч»,  команда Бершадського району взяла участь у зональних змаганнях з футболу. В ході футбольних зустрічей команда Бершадського району перемогла суперників з смт. Піщанка з рахунком 2:0 та смт. Чечельник  з рахунком 5:1.

В результаті команда Бершадського району, тренер Срутинський М.Ю, братиме  участь у фінальних змаганнях з футболу, які відбудуться 7 квітня 2017 року у смт. Погребищі.

03.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Пам'ятні дати: Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм

Попереджений, - в більшості випадків означає - озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

Звичайно ж ситуації бувають різні, але вони далеко не завжди залишаються безвихідними. Це підкреслює одна з резолюцій Генеральною Асамблеєю ООН, прийнята 18-го грудня 2007-го року № A/RES/62/139. Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму, встановлений в даній резолюції і відзначаючийся тепер щорічно 2-го квітня, заснований саме з цією метою. Аутизм - це не вирок, це всього лише діагноз, своєчасне визначення якого в більшості випадків допомагає вчасно розпочати процеси реабілітації і адаптації.

Сучасне значення поняття «аутизм» в якості назви хвороби з’явилося не так давно. У минулому сторіччі, в 1938-му році австрійський педіатр і психіатр Ганс Аспергер на одній зі своїх лекцій з дитячої психології став використовувати термін, введений швейцарським психіатром Ейгеном Блейлером для визначення досліджуваної їм симптоматики, названої Аспергером як «аутістічні психопати». Саме Блейлеру належить сучасне поняття термінології аутизму.

Аутизм є розлад, який виникає внаслідок порушення розвитку дозрівання синоптичних зв’язків в головному мозку зростаючого організму дитини. Цей розлад характеризується вираженим і всебічним дефіцитом спілкування і соціальної взаємодії, досить обмеженими інтересами, а також часто повторюваними діями. Гостроту цих ознак можна визначити вже у віці до трьох років. Захворювання має генетичний характер і його основні причини поки не відомі науці, однак своєчасна реабілітація дитини з ранніх років його життя дозволяє у багатьох випадках домогтися впевнених результатів у соціальній адаптації, що сприяє більш повноцінному життю.

Історії відомо не мало яскравих особистостей, у яких спостерігалися деякі симптоми цієї не простої хвороби. Приміром, Вінсент Ван Гог і Леонардо да Вінчі, Гаррі Труман і Авраам Лінкольн, Вуді Аллен і Боб Ділан, і багато інших.

 

02.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Визначні дати: Міжнародний день дитячої книги

Славетний казкар Ганс Крістіан Андерсен народився 1805 року в Данії, у маленькому місті Однесе, на острові Фюн. Бідна малесенька комірка, заставлена верстатами та різним інструментом шевця-батька. Під вікном горища, на ринві, ящик з землею, - там ростуть цибуля та петрушка, - оце й увесь город матері. Біля хатинки один кущик агрусу – садок для хлопчика Ганса, що дивиться то гостро спостережливими, жвавими, то задумливими, мрійними очима на навколишній світ.

Він ріс мрійливим ласкавим хлопцем. Йому здавалося – всі його люблять. Та поки що так і було. Ганс часто бігав до стареньких бабусь, які доживали свій вік у притулку для бідних – “богадільні”, і вони розповідали йому безліч народних казок та різних історій, а потім він і сам починав їх розповідати те самісіньке, тільки додаючи багато свого.

Твори Андерсена, особливо його прекрасні казки, перекладались різними мовами, про нього заговорили і в Франції, і в Англії, і в Німеччині, а в Данії ще довгий час не визнавали уже відомого казкаря і продовжували його “повчати”.

Популярність Андерсена росла з кожним роком в усіх шарах народу. Особливо любили свого казкаря діти. Часто, побачивши його високу, худу, незграбну постать, діти підбігали і віталися з ним. Якось одна жінка зробила зауваження своєму синові: “Як ти насмілився заговорити з чужою людиною?” А хлопчик відповів: “Та це ж не чужий, це Андерсен, його всі хлоп’ята знають”.

Дитячі книги - це не тільки література, коли всім смішно, кумедно або забавно, і не коли все просто і наочно, яскраво і привертає увагу, а коли за допомогою художніх образів, зрозумілих дітям, розповідається про життя, тобто в правильній дитячій літературі перед нами, перш за все, постає яскрава картина світу в різних життєвих ситуаціях.

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

Традиційно ця секція запрошує популярного письменника написати Посланння дітям всього світу і відомого художника для створення до Міжнародного дня дитячої книги свого оригінального плакату.

Ганс Християн Андерсен був неперевершеним казкарем, проте Андерсен не писав тільки для дітей. Він хотів, щоб його казки читали і дорослі. Ганс Християн  злився, коли йогоназивали дитячим казкарем і говорив, що пише казки як для дітей, так і для дорослих. З цієї ж причини він наказав, щоб на його пам’ятнику, де спочатку казкаря повинні були оточувати діти, не було жодної дитини.  Письменник-казкар говорив, що життя його схоже на казку. Але хіба це дивно, що його, доброго і сердечного, любили люди, що він досяг пошани і слави, і ця пошана і слава живуть і житимуть ще довгі-довгі роки!

 

 

02.04.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 «195» 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720