Подяка щира від дітей

      Минув  рік, на зміну прийшов новий 2017. Кожен подумки переосмислює: як прожив, що зробив, що вдалося. А кожен з нас, дорослих, живе надією про щасливе майбуття наших дітей.

         З великою теплотою в душі хочу подякувати людям, яким не байдужа доля чужих дітей, людям, які постійно турбуються про майбутнє громадян України.

         Веселі, смачні, солодкі новорічні та Різдвяні свята матимуть юні сумів чани завдяки нашим благодійникам, спонсорам, меценатам депутату районної ради,  директору СТОВ «Нива» с. Сумівка Царюку С.С., голові села с. Сумівка Дзюбенко Т.М., депутату обласної ради Зарічанському В.А.. А зелена красуня ялинка прикрашатиме школу, дитсадок, Будинок культури завдяки Бершадському лісгоспу (директор Краснєєв М. В., лісничий Сумівського лісництва Гуз А. О. )

         В переддень новоріччя дякуємо вам за добру та благородну справу -  турботу за дітей. Хай рік Вогняного Півня – символ оновлення, несе Вам і Вашим родинам міцне здоров’я, благополуччя, Боже благословення.

Щиро вдячні районній державній адміністрації, відділу освіти за піклування про дітей. Бажаємо веселих новорічних свят та щасливого Різдва!

 З повагою від імені учнів, учителів, батьків

Галина Гуз,  директор Сумівської школи.

05.01.2017 | Aдмін | Читати далі

У Новий рік з відкритим серцем до дітей!

          Ось завершився 2016 рік. Час підводити підсумки. Та останній місяць символічний  і тим, що посилюється увага до  людей, які потребують особливої  підтримки  та  любові.
          Гарним сюрпризом для дітей та батьків Бершадського району стали театралізовані вистави Вінницької обласної філармонії  на базі  Баланівкої, Бирлівської, Війтівської, Джулинської, П′ятківської, Флоринської, Яланецької шкіл та в Бершадській дитячій музичній школі для міських садків і загальноосвітніх шкіл за сприяння Народного депутата України М.І.Кучера. Заходи проходили з 12 по 22 грудня.
         За допомогою театрального дійства  юні глядачі поринули у Новорічну казку з популярними мультиплікаційними героями Посіпаками , дресированими тваринами, конкурсами, запальною музикою. Виставу відвідали  близько 2400 дітей дошкільного та шкільного віку.  Всі учасники вистави  отримали подарунки від Народного депутата України  Миколи Кучера.
          Відділ освіти вдруге  організував  районне свято для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування «Із краю в край ходить Святий Миколай!». Свято проходило 19 грудня у форматі «голубого вогника» на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.  Діти не лише споглядали концерт, але й були активними учасниками конкурсів та розваг, підготовленими Будинком дитячої творчості. Невимушеної обстановки додавали частування пиріжками та  соком від міської ради, які забезпечив міський голова Кольченко М.І.  Завершився захід врученням подарунків від відділу освіти  та спільного фото на згадку.           
         26 грудня  делегація дітей з 10 шкіл району за сприяння служби у справах  сім’ї та молоді райдержадміністрації побувала  на святкуванні Новорічної ялинки у музично-драматичному  театрі ім. М. Садовського у м.Вінниця.  Для поїздки запрошені діти з малозабезпечених багатодітних родин, діти учасників АТО,  діти - сироти.  В пам’яті залишаться новорічна вистава «Дванадцять місяців», конкурси та подарунки.
        Новорічні подарунки для дітей, сім′ї  яких перебувають у складних життєвих обставинах, підготували небайдужі підприємці. Так, від магазину «Бульвар» (власник Кошеланський В.Г.) передано 50 пакунків із солодощами.  Активними «помічниками» Діда Мороза у нашому районі уже традиційно стали підприємець Володимир Зарічанський (магазин «Надія»), Народний депутат Микола Кучер, сільські голови,  керівники фермерських господарств. 
       Не залишились осторонь проблем дітей Сходу країни педагогічні колективи Бершадщини. Протягом грудня проходила благодійна акція по збору дитячих  іграшок та передача волонтерам для дітей в зоні проведення АТО. До акції долучились 22 загальноосвітніх навчальних заклади.  В рамках даної  акції колективи Бершадської №2, Баланівської, Джулинської, Лісничанської шкіл передали пакунки з іграшками, одягом також в Ободівську та Джулинську школи-інтернати.
        Дуже хочеться, щоб дітей соціально вразливих категорій було якнайменше, і, щоб кожна дитина не була обділена увагою та любов′ю дорослих та вірила у таїнство Святого Миколая, Діда Мороза.

                                           Ірина Романчук, методист РМК

 

05.01.2017 | Aдмін | Читати далі

З Новим роком та Різдвом, шановні колеги!

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде у ваші оселі щедрим і веселим гостем, посіє у ваших родинах злагоду, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Бажаємо, щоб для кожного з нас цей рік став одним із кращих, приніс міцне здоров’я, достаток, багато радісних днів. Ці свята — особливі! Щоразу Новий рік — це точка відліку, від якої ми починаємо наше нове, краще життя! Всі ми творимо нові надії та сподівання на щасливе майбутнє! Тож щиро бажаємо, щоб Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвого наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму. Бажаємо вам з настанням Нового року встати на шлях впевненого розвитку, примножити те, що вже вдалося отримати, підкорити нові вершини. Бажаємо вам та всьому нашому освітянському колективу професійних успіхів. Нехай вас ніколи не залишають удача і прихильність фортуни!

Миру, злагоди та добра!

 

 

02.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Працює колегія відділу освіти

28 грудня  2016 року на базі районного методичного кабінету  відповідно до плану роботи відділу освіти відбулася чергова колегія. В якій  брали участь директори загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, професійного ліцею.

Головний спеціаліст відділу освіти І.М. Кустрич проаналізував виконання плану роботи відділу освіти райдержадміністрації у 2016 році,  окреслив перспективи галузі на наступний 2017 рік.

Про стан реалізації завдань визначених основними виховними орієнтирами  в навчальних закладах району доповіла  методист РМК Н.О.Янчук. Поділилась досвідом системи роботи у вихованні дітей та учнівської молоді директор Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст. Соболєва Н.В.

Виконання Угоди між відділом освіти та радою голів профкомів у 2016 році висвітлив М.К. Морочинський, голова голів ради профспілок  працівників освіти. Микола Климович наголосив про важливість складання колективних договорів навчальних закладів відповідно до чинного законодавства.

Виконуюча обов'язки начальника відділу освіти О.М. Тартачна  ознайомила членів колегії  та запрошених з планом проведенням колегій відділу освіти  у наступному році.

За результатами роботи кращі творчо працюючі колективи, переможці різноманітних конкурсів та фестивалів були нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

З наступаючим Новим роком та Різдвяними святами  присутніх вітали члени аматорського колективу «Бирлівчанка» та вихованці міського садочка «Малятко».

29.12.2016 | Aдмін | Читати далі

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

23.12.2016р., згідно плану  роботи Бершадського районного методичного кабінету, проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл району.

У ході роботи наради були розглянуті  питання про проведення ІІ етапу та участь у ІІІ  етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  команди учнів  Бершадського району; про результати перевірки стану ведення обов’язкової  шкільної документації у ЗНЗ району; про хід атестації педагогічних працівників району та про участь навчальних закладів у 7-му Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт.

Колегія Міністерства освіти і науки України ухвалила остаточну редакцію Концепції Нової української школи. Тому під час роботи наради  було детально проаналізовано  проходження он-лайн тестування учителями початкових класів відповідно до оновлених програм.

Було обговорено план-графік підвищення кваліфікації  педагогічних працівників при КВНЗ «ВАНО» у 2017 році.

Філімонова А.Г., завідуюча Бершадським РМК

27.12.2016 | Aдмін | Читати далі

Майбутнє – за професіоналами!

Вибір професії – відповідальний крок у житті людини. Це ще раз підкреслює виставка різноманітних матеріалів, яку сформовано в бібліотеці Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів до засідання педагогічної ради «Компетентне використання інноваційних технологій та авторських ідей педагогами школи щодо формування ціннісного ставлення до праці. Практичне втілення у життя шкільного колективу проектної профорієнтаційної діяльності».

Профорієнтація – цілеспрямована діяльність з підготовки молоді до обґрунтованого вибору професії, відповідно до особистих схильностей, інтересів, здібностей і суспільних потреб у кадрах різних професій і різного рівня кваліфікації.

Цікавою є і  презентація «Профорієнтація та профвідбір: системи успішних країн», де розкриті  профорієнтаційні системи найбільш розвинених  країн світу: Чехії, Великобританії, Америки та Японії. Усі присутні мали можливість порівняти  та співставити  їх із українською системою профорієнтації

Бібліотека Джулинської ЗОШ І-ІІІ ст. реалізує профорієнтаційний напрямок завдяки таким заходам:

-       книжкова виставка “Вибір професії – крок у доросле життя”;

-       тека “Моя майбутня професія”;

-       година читача ”ЗНО – це потрібно знати, щоб професіоналом стати”;

-       практикум  “Брошурування  книг”;

-       реклама журналу “Репетитор”;

-   популяризація  матеріалів Державного центру зайнятості  “Орієнтуємо на професію”.

 Лариса  Трохименко, завідуюча бібліотекою Джулинської  ЗОШ  І-ІІІ ст.

 

27.12.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 «210» 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720