Новорічна казка від народного депутата

12 січня, за сприяння  народного депутата Миколи Кучера, 29 дітей з Бершадщини відвідали столицю нашої України - Київ.

Одразу після приїзду  наша група, і діти, і  батьки-супроводжуючі, відвідали головну ялинку країни на Софіївській площі, пройшлися колоритними рядами святкової ярмарки. Цікаво та весело було на Михайлівській площі: тут розмістився розважальний майданчик «Кіндер». Були тут і Діди Морози з оленями, Кіндер-Пінгвіни і казковий потяг!

Потім батьків та дітей старою казкою на новий лад зустрічав Національний Цирк України. Окрім зустрічі з казковими  героями — Попелюшкою, злою Мачухою, Феєю і Принцом,  їх чекало насичене циркове видовище з хижаками, екзотичними тваринами, еквілібристами, жонглерами і повітряними гімнастами.

Ну і які ж розваги без Макдональдса?!  Усі дітлахи та дорослі відвідали кафе у приміщенні Океан Плаза.

А найцікавішим дійством  для малечі звичайно була подорож до розважально-ігрового центру «Хеппілон». Електромашинки, батути, лабіринти, різноманітні атракціони, салон віртуальної реальності – ось вона, дитяча мрія!

Втомлені і щасливі діти прощались з вечірнім Києвом… Але чудеса ще не завершились – кожен з малюків отримав ще й смачний солодкий подарунок особисто від Миколи Івановича.

Хочемо висловити слова щирої вдячності Миколі Івановичу,  за подаровану нашим дітям новорічну казку!

 

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Січневі методичні об׳єднання

Минулого тижня на базі районного методичного кабінету, Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та №3 відбулися методичні об’єднання : керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів, шкільних бібліотекарів, класних керівників, вчителів біології, математики, англійської мови, трудового навчання. 

Дані заходи проводились з метою підведення підсумків роботи за І семестр, аналізу результативності  проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів, обговорено  завдання на ІІ семестр, проаналізовано надходження підручників для учнів 4 та 7 класів, відсоток їх забезпечення. Підбито  підсумки моніторингу стану впровадження оновлених навчальних програм початкової школи в загальноосвітніх навчальних закладах району, результати онлайн-тестування учителів початкових класів за оновленими програмами  початкової школи, а також оголошено  підсумки районного етапу конкурсу «Учитель року-2017». Класних керівників ознайомлено з інструктивно-методичними рекомендаціями з прав людини та методики викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відбулися і засідання творчих груп. Творча група вчителів математики обговорила питання впровадження інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховний процес як ефективний засіб формування ключових компетентностей учнів.  Творчі групи учителів історії та української мови підбили підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об′єднаймося ж, брати мої».

 

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Районне методичне об'єднання учителів біології

10 січня 2017 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулось районне методичне об'єднання учителів біології . Метою заходу було підведення підсумків роботи за І семестр та окреслення основних завдань щодо  реалізації принципів сучасної природничої освіти. Зроблено аналіз участі шкіл району в Тижні  біології, Тижні екології та охорони природи, а також результативність участі у районній науково-практичній конференції «Збереження та охорона реліктових рослин та тварин нашого краю».  Учасники фахового конкурсу «Учитель року-2017» з Чернятської та Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. поділились досвідом щодо підготовки до конкурсу, самопрезентації, проведення уроків.

На методичне об'єднання була запрошена переможець І Інтернет-конкурсу за версією науково-популярного журналу «Колосок» Титарчук М.Г. – учитель фізики з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, яка розповіла про особливості та переваги онлайн-конкурсу, поділилась враженнями від  наукової конференції в м.Київ, організованої представниками американського посольства для переможців конкурсу. 

Важливим напрямком роботи кожного педагога є робота з обдарованими дітьми.  На РМО підведено підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з біології та екології. Працюючи в парах, учителі біології проаналізували тестові вправи з біології;  розібрали складні практичні  завдання. Особливістю олімпіади з екології є підготовка творчих проектів та їх публічний захист. З метою демонстрації захисту науково-дослідницької роботи на методичне об'єднання  була запрошена переможець ІІ етапу олімпіади з екології Маршук Мар'яна з Бершадської школи №3.

На завершення заходу було наголошено на важливості всебічної діяльності учителів біології у міжатестаційний період та доведено графік проходження курсової перепідготовки у 2017 році.

Ірина Романчук, методист РМК

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Шкільна бібліотека-2017

Нещодавно на базі районного методичного кабінету відбувся  районний етап конкурсу «Шкільна бібліотека-2017». Конкурс проводився з метою підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек  загальноосвітніх навчальних закладів, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу  бібліотечної професії.  

До бібліотеки, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і по пораду, і просто бажають відпочити із книгою в руках «у тихому місці для читання». Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.

В конкурсі взяли участь шкільні бібліотекарі міських шкіл: Рибак Наталія Василівна (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Усата Юлія Миколаївна (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Мараховська  Тетяна Анатоліївна (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3). Кожен із учасників обрав  номінацію «Читання і діти: діапазон  бібліотечних ідей та можливостей», а Мараховська Т.А. окрім даної номінації обрала ще  «Шкільна бібліотека-інформаційний центр навчального закладу». Всі конкурсанти продемонстрували свій досвід роботи з обраної теми, підготували  яскраву презентацію.

Переможцем районного етапу конкурсу стала Мараховська Тетяна Анатоліївна, бібліотекар Бершадської школи №3. Тож зичимо їй успіхів у наступному етапі!

Валентина Куцак, методист РМК

 

 

11.01.2017 | Aдмін | Читати далі

З Різдвом!

На дворі – Різдво... Для багатьох українців це свято є бажаним та шанованим. Цього дня ми думаємо про високе, духовне, неосяжне, аналізуємо своє життя та вчинки і тішимося з простих сімейних радощів, зігрітих віковічними традиціями. Сьогодні, як і багато років тому, люди шукають тепла, розуміння, підтримки, сімейного затишку. Тож нехай різдвяна  зірка, що віщує народження прекрасного, оселиться у ваших серцях. Нехай збереться за святковим столом вся ваша родина. Бажаємо вам  досягти душевної рівноваги, зростити у собі пагони прекрасного і відшукати розуміння у навколишньому світі. У це світле і чисте свято Різдва Христового ми бажаємо вашій родині безмірного щастя, відмінного здоров’я, благополуччя.  Робіть добро не лише заради подяки, а щоб перемагала справедливість. Бажаємо успіхів у добрих справах! Щоб у вашому домі завжди лунав щасливий сміх, сльози були тільки від радості і щоб доброта не покидала ніколи ваших сердець!

Веселих і добрих свят!

06.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято новорічної ялинки

Зима – це завжди свято, адже саме ця пора року приносить всім і дорослим і малим  безліч незабутніх вражень, піднесеного настрою та приємних подарунків. Яка ж зима без Нового року?! Це свято, на яке з нетерпінням чекають всі. Вже стало  доброю традицією  на новорічні свята  відділом освіти  проводити  заходи  на центральній площі  біля новорічної ялинки для дітей міста. 1січня 2017 року  учні Бершадської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №2  та Станція юних натуралістів представляли  розважальне  дійство «Новорічний калейдоскоп». 2 січня 2017 року учні Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та Будинок дитячої творчості  провели  свято «У  цей новорічний час!». 3 січня 2017 року учні Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1таСтанція юних техніків запросили всіх  бажаючих на новорічне шоу «Святкуємо разом!». У ці  дні на центральній площі нашого міста  панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, а красуня-ялинка та гарний новорічний настрій створювали святкову атмосферу для дітей, учителів та батьків. Звучали вітання Діда Мороза та Снігуроньки з Новим роком  та Різдвяними святами, а веселі хороводи разом з  Фіксиками, Міккі та Мінні Маусами, Бабою Ягою, Ельзою,  Білосніжкою,  Попелюшкою,  Сніговою Королевою  об`єднували школярів у велике дружнє коло. Всі діти  разом з батьками та вчителями грали, співали, танцювали, водили хороводи навколо ялинки. Родзинкою святкового  дійства стали сучасні флеш – моби, які проводила класний керівник БСШ №2 Осадчук І.В. Незабутнє враження залишив у всіх присутніх «Різдвяний вертеп», який представили  учні 6 класу БСШ №3. Створили справжнє новорічне диво для дітей учні БСШ №1 інсценізувавши казку «Ріпка» на сучасний лад. Привітали піснями зі святом вокальні ансамблі «Дивограй» та «Дзвіночок» БСШ №3. Колективи педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів організовували ігри, конкурси, вікторини, розваги, змагання команд Діда Мороза та Снігуроньки. Всі діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Призовий фонд за сприянням міської ради (міський голова М.Кольченко).

Непомітно закінчилася новорічна казка, але на згадку залишилися приємні спогади, позитивні емоції та зміцніла дружба!  Учасники дійства  привітали всіх з прийдешними святами, бажаючи щастя, злагоди, миру, любові, добра.

Казка закінчилася, а так хочеться, щоб кожен день став для всіх святом. І дорослим, і малим,  зичимо приємних несподіванок, цікавих зустрічей. Нехай усі дні будуть радісними, казковими! З Новим роком!

 

Ніна Янчук , методист РМК  з виховної роботи  

05.01.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 «209» 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287
Всього новин: 1720