Учителю вклоняємось доземно!

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм. 
Вже проростають ті маленькі зерна 
Під поглядом, як серце, золотим!..
 

Традиційно в ці осінні дні, напередодні  Дня учителя відбулася святкова конференція працівників освіти Бершадського району «Учителю вклоняємось доземно!». Привітати вчительську еліту прийшли голова Бершадської районної ради Микола Грабчак,  перший заступник Голови Бершадської РДА Володимир Ольшевський, заступник міського голови Володимир Менюк, директор сільськогосподарського  товариства «Прогрес» Олександр  Кавун  та  заслужений журналіст України  Павло Маніленко.

 

 

 

02.10.2015 | Aдмін | Читати далі

Нарада медичних працівників

Сучасні батьки, віддаючи дитину до навчального закладу,  бажають бачити своїх дітей добре вихованими, розумними та здоровими. Тому  постає питання санітарно-гігієнічного стану та якості медичного обслуговування  школи, куди вирушить учитись їхня дитина.

Безперечно, медичне обслуговування у школі повинно діяти на рівні перевірки фізичного стану дітей, а при потребі - його покращення.  Тому на нараді медичних працівників загальноосвітніх закладів Бершадського району обговорювалось питання  забезпечення навчальних закладів лікарськими препаратами. До відома медичних працівників доведено перелік дозволених лікарських засобів для використання у навчальних закладах, формується загальна заявка-замовлення на ліки.

Аналіз діяльності медичних працівників показав, що в усіх ЗНЗ району налагоджена система своєчасного проходження учнями профілактичних оглядів. Також  тримається на контролі питання проходження медичних оглядів і працівниками освітніх установ. Здійснюється контроль за станом здоров’я дітей. За результатами медичних оглядів написані накази про розподіл учнів на групи для занять фізичною культурою,  оформлені Листки здоров’я.

У режимі круглого столу медичні працівники ще раз обговорили напрямки санітарно-просвітницької  роботи у навчальних закладах, яка основному забезпечується через випуски санітарних бюлетенів та виступи медичних працівників на батьківських зборах. 

Методист РМК                                 Оксана Когут

02.10.2015 | Aдмін | Читати далі

Освіту гарантовано Конституцією

Право на освіту — це право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства. Забезпечення цього права – обов′язок освітян нашої країни.

Одним із основних завдань відділу освіти Бершадської РДА та адміністрацій загальноосвітніх закладів району є  реалізація  державної політики з питань забезпечення права дітей і підлітків шкільного віку на здобуття загальної середньої освіти, серед яких пріоритетним напрямом є виконання ст.53 Конституції України, ст.35 Закону України «Про освіту», ст.6 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», наказу Міністерства освіти і науки України від 22.12.2009 №1175 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням дітей та підлітків шкільного віку».

З метою забезпечення конституційного права неповнолітніх на здобуття повної загальної середньої освіти в районному методичному кабінеті було проведено нараду з педагогічними працівниками навчальних закладів району.

17.09.2015 | Aдмін | Читати далі

Розвиток творчих здібностей - запорука всебічного розвитку особистості.

Всі діти талановиті від природи, завдання учителя – розгледіти талант, підтримати дитину

у творчих злетах. Уроки образотворчого мистецтва відіграють незамінну роль у процесі виховання почуттів і розвитку особистості.

Вони здатні увести учня у світ творчості, прилучити його до скарбів художньої культури, надати можливість відчути  радість від власної творчості. На базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 для вчителів  образотворчого мистецтва 4 та 7 класів проведено  інструктивно – методичну  нараду  за участі  працівника Вінницької академії неперервної освіти,  завідуючого лабораторією методики викладання дисциплін художньо-естетичного циклу –  Федуна Сергія Ігоровича. 

17.09.2015 | Aдмін | Читати далі

Виховуємо патріотів

         Традиційно на початку вересня  освітяни району аналізують здобуті результати за минулий навчальний рік та окреслюють перспективи та траєкторії руху на майбутнє.

     Минулого тижня відбулася інсруктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи та заступників директорів з виховної роботи. З метою надання методичної  допомоги в нараді взяла участь завідуюча відділом виховної роботи та позашкільної освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» О.І. Коц. Олеся Іванівна презентувала Комплексний план реалізації основних орієнтирів виховання учнів «Я пишаюсь тим, що я українець» та акцентувала увагу  на цілісній комплексній виховній системі навчального закладу. 

16.09.2015 | Aдмін | Читати далі

Методичне об’єднання вихователів груп раннього віку

15 вересня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу "Сонечко" м. Бершадь відбулось районне методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на тему «Адаптація дітей раннього віку до умов навчального закладу». Методист районного методичного кабінету Свистун Наталія Євгеніївна окреслила основні напрямки розвитку дошкільної освіти на 2015-2016 навчальний рік. Мацібора Марія Іванівна, керівник методобєнання,  вихователь-методист, познайомила присутніх з планом роботи методичних об’єднань на рік, провела майстер-клас з вихователями на тему « Роль вихователя у розвитку мовлення малюків».

       

                                                                                                                              Для покращення навчально-виховного процесу  у дошкільних закладах поради для мовленнєвого розвитку дітей раннього віку запропонувала вихователям  Прищепа Лариса Михайлівна,  вихователь-методист ДНЗ №4 «Сонечко». Всі присутні заходу переглянули заняття в ясельній групі з використанням нетрадиційного обладнання , а саме- сухого басейну.

Підвівши  підсумки методоб′єднання,  Свистун Н.Є.   запропонувала переглянути та обговорити  новинки фахових видань та педагогічної літератури.

16.09.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 «29» 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356