Нарада медичних сестер

 

Виховання компетентних, фізично міцних , здорових та цілісних людей – традиційно є найважливішим завданням  школи та освіти вцілому. У вирішенні цих питань велику роль покликані відіграти медичні працівники. Шкільна медсестра, будучи посередником між директором школи та представниками охорони здоров'я, організовує і проводить лікувально-профілактичні заходи в школі.

У зв'язку зі зміною шкільних програм та насиченістю навчального процесу, природно, збільшилося навантаження на організм школяра. Тому медичний працівник школи повинен систематично стежити за виконанням рекомендацій органів санітарного нагляду, лікувально-профілактичних і оздоровчих заходів серед учнів.

Основні напрямки роботи медичного персоналу школи

  •    спостереження за станом здоров'я;
  •    фізичним і нервово-психічним розвитком учнів;
  •    організація і проведення протиепідемічних і лікувально-профілактичних заходів;
  •    контроль режиму дня і харчування школярів;
  •    перевірка правильності організації трудового виховання і виконання гігієнічних вимог, організація і проведення санітарно-гігієнічного навчання шкільного персоналу, школярів та їх батьків.

22 вересня відбулася інструктивно-методична нарада  медичних працівників загальноосвітніх закладів Бершадського району.  

Медична сестра школи працює за заздалегідь розробленим річним планом з урахуванням напрямів і завдань, що стоять перед охороною здоров'я та освітою. Тому логічно ще раз, детально, обговорити всі тонкощі та особливості медичного обслуговування в школах на початку навчального року. Для консультації з питань дотримання санітарного законодавства України на нараду запрошено працівника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бершадському районі   -  Покотило Юлію Олександрівну.  

 

Оксана Когут,  методист РМК

23.09.2016 | Aдмін | Читати далі

День партизанської слави на Бершадщині

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08.09.2016 №648 «Про відзначення на Вінниччині Дня партизанської слави», листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.09.2016 №34-2-03/3508 відділ освіти Бершадської РДА інформує про проведені виховні заходи щодо  відповідних пунктів Розпорядження.

У шкільних бібліотеках створено тематичні виставки «Лицар партизанської слави», «Пам'ять полум'яних років», «Партизанськими стежками», «Партизанський рух на Вінниччині», «Крізь роки воєнного лихоліття», «Повік ті дні із пам'яті не стерти», , «Партизани- герої Радянського Союзу»;  години інформування «Підпільна та партизанська боротьба з окупантами на території Бершадщини», «Незабутній подвиг», «Партизанська слава»; тематичні уроки та лекції з історії підпільно-партизанського руху  «Партизанський рух та його внесок у Велику Перемогу»,  «Історія підпільного та партизанського руху на Вінниччині», «Україна пам'ятає партизанів», «Історія партизанського руху на Бершадщині»; години спілкування  «Партизанські з'єднання та їх роль в роки Другої світової  війни», «Діяльність партизанів в тилу ворога»,  «Партизанська  діяльність на території Поділля», «Бершадщина – край партизанської  слави», «Історія партизанської слави», відбулось  поновлення експозицій у шкільних музеях та кімнатах Бойової слави.

23.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день миру

Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність

Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.

Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар - не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах атмосфери нестабільності та страху. Для них-то в основному і існує цей день.

Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Презедента України № 100 від 5 лютого 2002 року.

23.09.2016 | Aдмін | Читати далі

День пам’яті жертв фашизму

День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

Немає такої країни, яка б виграла від правління нацистів, немає такої нації, яка б збагатилася матеріально або духовно в результаті їх володарювання. Найстрашніша ідеологія - та, яка робить людину винуватою від народження тільки за кров, яка тече в її жилах. Ідеологія нацизму принесла руйнування як тим, хто її вигодував, так і тим, хто їй протистояв. Півстоліття тому величезну нацистську машину вдалося зупинити і зруйнувати. Солдати різних національностей билися пліч-о-пліч і перемогли.

З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму. Цей день був визначений саме у вересні, тому що на цей місяць припадає дві пов’язані з Другою світовою війною дати - день її початку і її повного завершення. Це стало однією з причин встановлення дня жалоби на вересневу неділю.

Міжнародний день пам’яті в кожній країні, яка прийняла участь у Другій світовій війні, відзначається не тільки скасуванням розважальних заходів, урочистостей, що випадають на цю дату, але і відвідуванням пам’ятників, меморіалів, кладовищ (у багатьох країнах у цей день прийнято доглядати за безіменними, покинутими могилами).

23.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Нарада заступників з виховної роботи

     Традиційно на початку вересня  освітяни району аналізують здобуті результати за минулий навчальний рік та окреслюють перспективи та траєкторії руху на новий навчальний рік.

     16 вересня відбулася інсруктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи та заступників директорів з виховної роботи.

      Головний спеціаліст відділу освіти О.М.Тартачна наголосила, що виховний процес в закладах освіти району має чітку системність та спрямований на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання учнів та районної Стратегії патріотичного виховання. Ми добре розуміємо, що патріотами не народжуються, патріотів виховують. Відділ освіти організовує та проводить актуальні, сучасні та цікаві для учнівської молоді заходи, використовує нові підходи та нетрадиційні форми. Започатковано декаду патріотичного виховання «Я – частинка України», тиждень Гідності та Свободи, День Соборності,  районний конкурс читців авторських віршів «З Україною в серці», свято Вишиванки, проведено районний Турнір юних правознавців.

23.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Учителі англійської мови - агенти змін. Робота продовжується

З 07серпня 2016 по 14серпня 2016 у м. Львові відбувся тренінг для вчителів англійської мови,який був організований Британською Радою і громадською організацією GoGlobal. Учасниками стали педагоги з 7 областей і м. Києва. Вінницьку область представляли 12 учителів англійської мови,які пройшли великий відбірковий тур і відповідальний конкурс. Олена Володимирівна Герасимова,проректор із міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти, очолювала делегацію нашої області. На заняттях 136 учителів під керівництвом 18 висококваліфікованих тренерів Британської Ради вивчали теоретичні і практичні питання методики, педагогіки, сучасні тенденції у навчальному процесі. Каритник Інна Григорівна, учитель Бершадської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, виграла конкурс Британської Ради і представляла Бершадщину у Львові. Після завершення тривалого курсу підготовки Каритник Інна Григорівна,учитель Бершадської ЗОШ I-III ступенів № 1, отримала звання тренера Британської Ради. За сприяння відділу освіти Бершадської райдержадміністрації і в співпраці з методичним кабінетом, вчитель англійської мови Каритник І.Г. в жовтні 2016 року проведе практичні заняття з 20  учителями  англійської мови Бершадського  району.

 Алла Олійник, методист РМК

01.09.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356