Перемога "ЛЮБАВИ" у Вінниці

15 квітня 2016 року у Вінницькому Державному педагогічному університеті  ім.Коцюбинського відбувся Шостий регіональний конкурс музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва.

У номінації «Хорове виконавство. Ансамблевий спів» почесне ІІ місце здобули учасниці фольклорного гурту «Любава» (керівник Оксана Мазуренко) Бершадського Будинку дитячої творчості, учениці  Бершадської загальноосвітньої  №3.

 Вітаємо переможців творчого конкурсу  та бажаємо подальших успіхів!

Юрій Баранов, директор Бершадського БДТ

 

21.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Семінар практичних психологів

12 квітня 2016 року на базі  методичного кабінету відбувся районний семінар працівників психологічної служби з теми: «Соціально-психологічний супровід сімей учасників АТО та переселенців».

У ході семінару було проаналізовано особливості надання соціально-психологічної допомоги працівниками психологічної служби в сучасній соціально-політичній ситуації.

Практичний психолог Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Бесідовська Г.В.) поділилась досвідом співпраці з педагогічними працівниками щодо супроводу дітей-переселенців та дітей з сімей учасників АТО.

Змістовним був виступ-презентація соціального педагога Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (Якимишена А.В.), яка розповіла про роботу соціального педагога з сім'ями, які були переміщені та сім'ями учасників АТО в умовах навчального закладу.

Учасники заходу мали можливість спілкувались між собою, ділилися проблемами,  які виникають під час роботи з дітьми та сім’ями зазначеної категорії, обмінювалися досвідом.

По завершенню всі присутні отримали буклети-рекомендації (з досвіду роботи практичних психологів Берршадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Тенетко Я.В. та Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Маршалковської Л.А.), які будуть корисні при наданні психологічної допомоги дітям та дорослим.

 

Ольга Росолик, методист

з психологічної служби 

21.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Знай наших!

16-17 квітня у м. Київ відбувся VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс  дитячої творчості  «Сонце ЗА нас!» . Цей фестиваль спрямований на розвиток та підтримку дитячої творчості та уже всьоме проходив у Києві.

Зразковий дитячий фольклорний гурт «Оберіг» (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) здобув 1-ше місце на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі дитячої творчості «Сонце ЗА нас!»  у номінації  «НАРОДНИЙ СПІВ»! До складу гурту увійшли: Марченко А., Мураховська К., Кавун О., Магдаль А., Чорна В., Гончарук А., Теличук К., Баланюк Л. Керівник гурту, методист гурткової роботи  Тенетко Я.В.

Основне завдання фестивалю - пошук та виявлення талановитих виконавців серед дітей та молоді. Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонце ЗА нас!» - це і спілкування-консультації для кожного учасника із членами журі, і «круглі столи» для викладачів і батьків, майстер – класи  від провідних діячів культури і мистецтва та відомих зірок української естради:

1. Зустріч з зіркою  - ГАЙТАНА - українська співачка, яка поєднала в своїй творчості жанри соул, а також елементи джазу, блюзу, фанк, фольк-музики. Є автором більшості своїх пісень. Представник  України на "Євробаченні-2012" в Баку.

2. Вокальний тренінг - ILLARIA - Професійна співачка, композитор, викладач. 

3. Сценічна хореографія - РУСЛАН МАХОВ - "Хореограф року" за версією премії Udance National Awards. Хореограф телепроектів: "Майданс", "Пристрасті на парткеті", "Голос країни", "Голос діти". Постановник музичної премії М1 - Music Awards. Постановник музичної премії "YUNA". Хореограф сольних концертів і шоу таких артистів: Монатік, Руслана, Nikita, Анна Сєдакова, ALYOSHA. Балетмейстер численних мюзиклів і спектаклів на території Росії та України.

4. Тренінг майстерності актора та телеведучого - ОЛЕНА ОГОРОДНІЙЧУК - Акторка театру "Срібний острів". Викладач кафедри майстерності актора та старший викладач сценічної мови КДУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого.  

 

Ярослава Тенетко, керівник автентичного гурту «Оберіг»

19.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Благоустрій починається з тебе

«Чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять», - кожен з нас знає цю народну приказку. На превеликий жаль, сучасне суспільство не дотримується народних заповідей, тому чисті вулиці і парки скоріше виняток, ніж правило.  Але цьогорічна весна стала бумом різноманітних акцій по благоустрою нашого рідного міста. Тож працівники відділу освіти, методичного кабінету, Бершадської станції юних техніків та Станції юних натуралістів,  Будинку дитячої творчості не залишились осторонь чергової акції по благоустрою і долучились до прибирання в міському парку. Попрацювали на славу! Сподіваємось, що європейські стандарти утримання рекреацій утвердяться в свідомості  мешканців міста, і наш парк стане улюбленим і достойним місцем відпочинку для дорослих і дітей!

19.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Шекспір не має віку, він - поза часом!..

       1 квітня 2016 року  в  актовій залі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1відбувся районний етап конкурсу  присвячений творчості В. Шекспіра в рамках року англійської мови, проголошеного Президентом України П.Порошенком. Конкурс проводився з метою сприяння всебічному вивченню та популяризації англійської мови і літератури серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів, виявлення та підтримки обдарованих та творчих учнів району.

   Урочисто відкрили районний етап конкурсу учні Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Діти познайомили учасників конкурсу з життєвим і творчим шляхом В.Шекспіра. Дмитрук Н. та Клапатюк О. розіграли сцену із твору В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Також присутні мали можливість переглянути сюжет фільму про Шекспіра.

    В даному конкурсі взяли участь 32 учні з 13 загальноосвітніх навчальних закладів району. Учасники конкурсу читали сонети, інсценізували твори В.Шекспіра мовою оригіналу. Слід відзначити виразність, емоційність, душевність читання творів учнями. Журі оцінювало учасників у 2-х номінаціях: «Декламування сонетів Шекспіра англійською мовою» та

« Інсценізація п’єс автора в сучасній чи оригінальній інтерпретації».

19.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Обласний семінар учителів словесності

06 квітня 2016 року відбулося чергове засідання  Школи неперервного науково-методичного зростання освітян для вчителів української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури Бершадський район презентував надбання методичного обєднання учителів словесності на тему: «Формування предметних компетентностей учнів на уроках української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури».

 Гостей семінару вітали: Коваленко Лариса Василівназавідувач відділу методики викладання української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», Цаль Тетяна Вікторівна – методист відділу методики викладання української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури КВНЗ «ВАНО»,Снєгірьова Валентина Василівна –  головний редактор журналу «Зарубіжна література», методисти рай(міськ)методкабінетів, що відповідають за викладання української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури, а також  фахівці Бершадського відділу освіти, РМК  та кращі фахівці – філологи Бершадщини.

 Роботу семінару розпочала Коваленко Л.В. – завідувач відділу методики викладання української мови та літератури, мов національних меншин і зарубіжної літератури КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», яка зосередила увагу на актуальності питання  формування ключових компетентностей  учнів на уроках словесності. Метою обласного семінару стало знайомство з актуальним педагогічним досвідом словесників Бершадського району Вінницької області.

    Віршованою візитівкою освіти Бершадщини гостей зустріла районна учнівська агітбригада «ЮНІос». Щиро звучали натхненні слова про наставників, про спільні досягнення учнів та педагогів.

Знайомство із досвідом роботи методичного кабінету та вчителів-словесників Бершадського району продовжила Тартачна Оксана Михайлівна  - головний спеціаліст відділу освіти Бершадської РДА. Питання мовної політики в районі з аналітичним підґрунтям  розкрило суть роботи та рейтинг кожного навчального закладу.

19.04.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356