Зустріч поколінь

               16 жовтня 2015 року  делегація Бершадського району взяла участь в обласному форумі, присвяченому  90-річчю юннатівського руху «Зустріч поколінь». Районною станцією юних натуралістів представлено  виставку  «Звітують юннати Бершадщини». Здобутки та перемоги шкіл в еколого-натуралістичній та природоохоронній роботі, дослідницькій роботі на  навчально-дослідних земельних ділянках, досягнення  учнівських лісництв та позашкілля презентувала учениця Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст., лісничий шкільного лісництва «Зелений світ»  Рудь Інна.  На виставці було представлено матеріали  дослідницької роботи, практичної участі шкіл в трудових акціях та операціях, натуральні експонати та вироби декоративно-ужиткового мистецтва. 

22.10.2015 | Aдмін | Читати далі

До відома адміністрацій загальноосвітніх закладів району

 При відділі освіти Бершадської райдержадміністрації особа, що відповідає за облік та організацію навчально-виховного процесу дітей – вимушених переселенців

Романчук   Ірина   Петрівна,

роб. тел.    2-43-94

моб. тел.    097-57-96-481

 

 

21.10.2015 | Aдмін | Читати далі

Благодійна акція «П´ять картоплин»

         Доброю традицією стало проведення у загальноосвітніх школах осінньої благодійної акції «П´ять картоплин». Мета її -  виховання в учнівської молоді принципів гуманізму і милосердя  через допомогу одиноким малозабезпеченим людям похилого віку, дітям з  малозабезпечених сімей, родинам, потерпілим від збройного конфлікту на сході країни, військовослужбовцям в зоні АТО.


        Незважаючи на неврожайне літо, до акції  долучились колективи усіх загальноосвітніх  навчальних закладів. Загалом зібрано  6551 кг картоплі, з яких   1784 кг передано  у районне Товариство Червоного Хреста.

 

 

19.10.2015 | Aдмін | Читати далі

Хімія – експериментальна наука


6 жовтня 2015 року на базі Бершадської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено семінар-практикум учителів хімії загальноосвітніх шкіл району. Під час семінару  було відвідано  уроки  хімії в 11 класі «Добування, застосування алканів» та в 9 класі «Розчини», які проводила вчителька вищої категорії Любавіна Галина Григорівна. На уроках були показані різноманітні форми навчання, які сприяли розвитку в учнів пам'яті, логічного мислення, уміння порівнювати, аналізувати, спостерігати, узагальнювати і робити висновки. Галина Григорівна презентувала використання комп’ютерних технологій на уроках хімії, коли комп’ютер виконував роль і дошки, і підручника, і надавав дидактичну допомогу. Учителями хімії підкреслено високий методичний рівень проведення різнопланових уроків хімії . Кожного вразила творча лабораторія Любавіної Галини Григорівни, у якій вона щедро ділилася хімічними  експериментами своєї роботи.

       Керівник районного методичного об'єднання, вчитель-методист Кибалюк Г.Г. наголосила на важливості використання мультимедійних засобів навчання на уроках, адже вони вносять «цікаву новизну» в урок, що дає можливість відтворити за короткий час значний за обсягом матеріал, викликати в учнів нові образи, утворити нечітко сформовані уявлення, поглибити здобутті знання. 

         На районному семінарі були обговорені проблеми викладання хімії, підготовки учнів до олімпіад та ЗНО, обмінялися досвідом роботи, опрацювали методичні рекомендації щодо викладання хімії в основній та старшій школі.

На завершення учасники семінару щиро подякували адміністрації школи, педагогічним працівникам, учням за якісну підготовку та організацію. Побажали професіоналізму, натхнення, оптимізму і щоб ніколи не згасало у них прагнення  творити і пізнавати нове.

                                                                                                                                                                        Завідуюча РМК Філімонова А.Г.

 

12.10.2015 | Aдмін | Читати далі

День дошкілля

День вихователя відзначають 27 вересня. Це свято молоде, йому всього кілька років. Раніше дошкільні працівники вітали один одного в День вчителя, але тепер у них  з'явилося  окреме професійне свято.  Цей день  створений для того, щоб звернути увагу суспільства на дошкільну освіту, яка є  обов'язковою, та на нелегку  працю  вихователя.

Крім вихователів у саду є ще цілий штат персоналу, який забезпечує їм благодатну, чисту, затишну атмосферу . Увесь  колектив робить все для того, щоб діти відчували себе як вдома, адже вони проводять в садочку так багато часу.  

 

 

                                                       

04.10.2015 | Aдмін | Читати далі

Шановні працівники освіти!

Дорогі колеги, від щирого серця вітаємо вас із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя!

Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, гарячих сердець, справжніх почуттів і самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зернами прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредо.

 

 

 

02.10.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 «28» 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356