Районний етап ІХ Міжнародного екологічного конкурсу

         З метою пропаганди здорового харчування на противагу ожирінню  та виховання гармонійно розвиненої особистості, у загальноосвітніх школах протягом лютого 2016 року проходив екологічний  Конкурс за номінаціями:
1.Мультимедійна презентація «Прянощі на кухні»
2.Вірш «Ода овочу».
3.Мініатюра «Елітне здоров’я…».
4.»Лялька з шухляди на кухні».
5.Кулінарна книга «Мій злоровий сніданок», «Мій здоровий обід».
6.Художній виріб «Підставка під тарілку».
7.Комплект для кухаря «Мода на кухні».
        На розгляд районного журі подано 76 робіт з 16 загальноосвітніх шкіл: Бирлівської, Голдашівської, Дяківської І-ІІ ступенів та Великокиріївської, Красносільської, Лісничанської, Осіївської, П’ятківської, Серединської, Тернівської, Устянської, Флоринської, Чернятської, Шляхівської, Бершадської №1 І-ІІІ ступенів), БДТ та СЮН. У всіх номінаціях взяли участь учні та учителі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Активну участь у пропаганді здорового харчування взяли взяли вихованці районної СЮН, Дяківської, Серединської, Тернівської, Шляхівської шкіл, підготувавши  від  5 до 10  творчих робіт.
        У номінації «Мультимедійна презентація «Прянощі на кухні» взяли участь роботи 4 шкіл, кращою визнано  роботу  на тему «Прянощі моєї місцевості» учениці Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Заморської Юлії (учитель Ніколайчук А.О.). Цікавивим,  пізнавальним змістом та естетикою оформлення вирізнялась презентація «Спеції Серединки», підготовлена Олексюком Михайлом (керівник Олексюк Л.О.).
        У номінації «Ода овочу» школи представили 22 поезії, присвячені овочам нашої місцевості. Претендентами на участь у обласному конкурсі журі визначило роботи Дяківської, П’ятківської, Тернівської шкіл. Кращими серед «кулінарних книг» визнано роботи учнів Флоринської та Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.
        Мініатюри «Елітне здоров’я…» з метою пропагування здорового харчування писали учні Бирлівської, Голдашівської, Дяківської, Серединської та Флоринської шкіл.  Роботи мали інформаційний характер, недостатньо розкрито питання власного відношення до проблеми. Претендентів на участь у обласному етапі в дані номінації не обрано.
        У номінації «Підставка під тарілку» у 2-х вікових категоріях взяли участь 12 виробів з 8 навчальних закладів. При  оздобленні підставок учні використовували елементи квілінгу, аплікації, мереживо, декупаж, художній малюнок тощо. Кращими визначено роботи Бершадської СЮН, Лісничанської та Флоринської  ЗОШ.
                    

                                                                                                                   «Ляльку з шухляди на кухні»   виготовили учні  6 шкіл. Всі представлені  вироби з кухонного приладдя  вирізнялись оригінальністю, ляльковим втіленням  української господині. Для участі у обласному етапі обрано вироби Хараїм Ірини з Серединської ЗОШ І-ІІІ ст.та  Горбонос Анастасії з Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. 13 виробів у номінації «Мода на кухні» представили учні 10 навчальних закладів. Кращими за оформленням, модними ідеями, якістю виготовлення відібрані комплекти для кухаря, виготовлені учнями під наглядом педагогів Бершадської №1, П’ятківської, Серединської шкіл та районної СЮН.

02.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Перемога у змаганнях профспілок

                                                                                                                                        

                 26 лютого 2016 року у ДЮСШ № 6 м. Вінниці відбулися спортивні змагання з шахів і шашок за програмою Спартакіади Федерації профспілок Вінницької області. Команду шашкістів  очолив наш земляк – вчитель іноземної мови БСШ № 1 Дьомін О.О.  

 

У змаганнях взяли участь 12 команд. У результаті напруженої боротьби - кожний учасник зіграв по  7 партій, команда освітян виборола перше загальнокомандне місце, а Дьомін О.О. вигравши 6 партій, став одноосібним лідером і  нагороджений Кубком та грошовою премією.

                                                Микола Морочинський, голова Ради голів профспілкових комітетів працівників освіти Бершадського району

 

02.03.2016 | Aдмін | Читати далі

А у нас, у дитсадку!..

23.02.2016 року на базі ДНЗ «Світлячок» та «Мрія» с. Війтівки було проведено засідання вихователів груп раннього віку та медичних сестер ДНЗ району.

Участь у засіданні приймала голова сільської ради Замкова М.В., яка охарактеризувала роботу дошкільного закладу, поділилася надбаннями та проектами, над реалізацією яких працює дошкільний заклад в плані зміцнення матеріально-технічної бази, навчально-методичного забезпечення. 

           У ході практичної частини семінару вихователі ДНЗ переглянули та проаналізували відкриті заходи: сюжетну ранкову гімнастику та інтегровані заняття, які підготували та провели вихователі  Луцишина О.П., Корява С.Д., Візнюк Н.П., Тимошенко Н.Д.

02.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Наші олімпійці!

ВІТАЄМО!

 

Переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських

 учнівських олімпіад:

з  біології

ІІ місце –Маринич Анастасія(8 клас)-Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Демидов А.М.)

 з російської мови і зарубіжної літератури

ІІІ місце-Бурбеза Владислава(11клас) - Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Гаджієва А.А.)

 з історії

ІІІ місце-Горобець Андрій (11клас)-Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1(вчитель Котляр О.П.)

 з екології

ІІ місце- Хмарук Анастасія(10 клас)-Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Демидов А.М.)

І місце - Бурбеза Владислава(11клас)-Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Демидов А.М.)

 

з трудового навчання

І місце-Теслюка Владислава(9 клас)- Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Валовий В.П.)

ІІ місце- Савченка Володимира(11 клас)- Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Валовий В.П.)

ІІ місце- Карнауха Костянтина (11 клас)-Чернятська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Танасійчук В.Ф.)

 з астрономії

 ІІІ місце- Порозний  Іван (11 клас)-Баланівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Кушнір Л.І.)

29.02.2016 | Aдмін | Читати далі

Атестація шкіл району

          Відповідно до наказу відділу освіти від 6 жовтня 2015 року  №161  «Про проведення атестаційної експертизи Кошаринецької  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів»  з 16 листопада 2015 року по 27 листопада 2015 року    проходило   вивчення якості навчально-виховного процесу, стану матеріально- технічного забезпечення  та  забезпечення прав  і свобод  учнів та педагогів закладу.
         Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 15 спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності закладу згідно з робочою програмою, підготували висновки атестаційної експертизи та пропозиції щодо наслідків атестаційної експертизи.

Робоча програма атестаційної експертизи виконана повністю. Здійснено оцінку роботи школи з кожного показника згідно критеріїв оцінки діяльності загальноосвітніх навчальних закладів. Відвідано 38 уроків, проведено 3 контрольних роботи з базових дисциплін. Рівень навчальних досягнень учнів в розрізі навчальних предметів  достатній. 

29.02.2016 | Aдмін | Читати далі

"Молодь обирає здоров'я"

          В навчальних закладах району з 8 по 13 лютого 2016 року проведено Тиждень здорового способу життя. В рамках Тижня в школах проведені загальношкільні лінійки, круглі столи «Молодь обирає здоров’я», науково-практичні конференції «Здоровий спосіб життя – здорові звички», конкурси малюнків та плакатів «Головне в іміджі – це здоров’я», перегляди фільмів, спортивні змагання та рухливі ігри.
         На районну конференцію
«Здоровий спосіб життя – здорові звички» науково - дослідницькі роботи та проекти представили учні з 20 шкіл району.  Учнівські роботи  містили теоретичні та практичні напрацювання щодо ведення здорового способу життя, корисних та шкідливих звичок, аналіз власних досліджень та анкетувань   щодо  ставлення учнівської молоді до власного здоров’я, а також шляхи його збереження. Захист робіт  супроводжувався показом відеопрезентацій,  використанням розкладничок, фотогазет, буклетів, агітаційних листівок  тощо.

29.02.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356