"Лідер" в дії

З 25 по 26 грудня 2015 року, з метою підтримки і розвитку учнівського самоврядування, ознайомлення з успішною практикою  діяльності та обміну досвідом роботи районних, міських органів самоврядування, пройшла «Обласна  Академія управлінської майстерності для  лідерів учнівського самоврядування Вінниччини».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації вп’яте  організував роботу  обласної  Академії управлінської майстерності для  лідерів учнівського самоврядування на тему: «Учнівське самоврядування та волонтерська діяльність».

Учасниками роботи Академії стали голови 27 районних рад учнівського врядування області, координатори районних рад, представники обласного Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

З вітальним словом до лідерів звернулась Тетяна Лісогурська, заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи , начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів   та Оксана Стаднійчук, голова Вінницької обласної громадської організації учнівського самоврядування «Рада старшокласників «Лідер» - учениця Баланівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

04.01.2016 | Aдмін | Читати далі

Новорічна казка

Новорічні зимові свята, канікули – найулюбленіша пора  для дітей, яку вони чекають з нетерпінням. Традиційно 1-3 січня біля ялинки на центральній площі м. Бершадь відбуваються  новорічно-різдвяні святкування для дітей міста. Розважальну програму забезпечують загальноосвітні заклади міста та позашкілля.

Дід Мороз, Снігуронька, Баба-Яга та інші казкові персонажі  розважали малечу. Свято було сповнене дзвінкими піснями, новорічними віршами та запальними мелодіями. Конкурси, розваги, вікторини, веселі хороводи не давали замерзнути  дітворі та дорослим у по-справжньому зимові ранки. 

04.01.2016 | Aдмін | Читати далі

З Новим роком, шановні колеги!

Зустріч Нового року  - це пора таємнича, хвилююча, завжди радісна. І ці прості слова «З Новим роком! З новим щастям!» ми вимовляємо з особливим почуттям, тому, що сказати їх можна тільки один раз на рік!

Це чудова можливість привітати усіх Вас з цим чарівним святом і побажати міцного здоров'я, удачі і нескінченного щастя! Нехай у Новому році Ваша мудрість змагається з урочистістю сяйва снігових рівнин! Хай Ваш сміх дзвенить як ручаї напровесні!  Нехай Ваша любов ніжною  літньою зорею обдарує Ваших коханих! А дім Ваш повниться щедрістю осіннього врожаю в усі пори року! 

31.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Стань волонтером Червоного Хреста

Міжнародний рух Червоного Хреста та Червоного  Півмісяця - це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від расирелігійних та політичних поглядів.Складовими частинами руху є:

  • Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) - приватна організація, яка була заснована в 1863 році в Женеві,Швейцарія. Комітет, що складається з 25 членів має унікальні повноваження, які були наданні міжнародною спільнотою, щоб захищати життя та гідність жертв міжнародних та внутрішніх збройних конфліктів.
  • Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (МФЧХ і ЧП) — організація, заснована в Парижі в 1919 році. Федерація займається координацією всіх національних організації в межах руху. В тісній співпраці з національними організаціями вона проводить міжнародні гуманітарні операції, які потребують значних ресурсів. Міжнародний секретаріат Федерації знаходиться в ЖеневіШвейцарія.
  • Національні товариства Червоного Хреста та Півмісяця, які представлені 186 національними об'єднаннями, що визнані МКЧХ та є повноправними членами федерації. Кожен з них працює в своїй країні відповідно до принципів міжнародного гуманітарного права та статутів руху. В залежності від обставин, національні об'єднання можуть виконувати додаткові гуманітарні завдання, які безпосередньо не визначаються міжнародним законодавством чи мандатами членів міжнародного руху. 
28.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Інноваційні технології навчання і виховання у Баланівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

18   грудня  2015  року  на базі  Баланівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  відбувся  районний  семінар  учителів  початкових  класів з  теми : «Інноваційні  технології  навчання  у початковій  школі».

Заступники директора  школи  Плахотна  Т.С.  та  Загарій  Л.Г.  хлібом- сіллю  зустріли  гостей  та ознайомили  з  основними  досягненнями  педагогічного  та  учнівського  колективів.

27.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Новий стиль викладання фізкультури

З метою вдосконалення рівня педагогічної майстерності вчителів фізичної культури, впровадження інноваційних підходів до навчання 15 грудня 2015 року на базі Бершадської№1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено семінар-практикум за темою «Створення інноваційного стилю викладання фізичної культури».

У семінарі взяли участь вчителі фізичної культури з двадцяти  загальноосвітніх закладів району І-ІІІ ступенів.

Семінар розпочався виступом ансамблю автентичного співу «Оберіг» та відео - презентацією «Спортивне життя Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1».

Семінар було розділено на теоретичний та практичний блоки.

25.12.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356