Семінар-нарада щодо військового обліку

      З метою якісної організації ведення військового обліку,  своєчасного та повного виконання заходів щодо відновлення військового обліку в навчальних закладах району на базі районного методичного кабінету відбулася розширена нарада-семінар щодо ведення військового обліку.

      В нараді приймали активну участь військовий комісар Бершадського РВК підполковник Іванюк С.Ю., відповідальні за військовий облік у школах.

 На нараді опрацювали Інструкцію з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в навчальних закладах. Також були обговорені основні проблемні питання, шляхи їх вирішення та необхідна  допомога в оформленні документації. За результатами наради були прийняті відповідні рішення з конкретизованими завданнями.

       При виникненні питань щодо військового обліку звертатися в Бершадський РВК за тел.: 2-19-01, 2-32-47 

Олена Процепова, методист РМК

14.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Обдарована дитина і шкільна бібліотека

           Завершився ІІ етап конкурсу «Обдарована дитина і шкільна бібліотека», в якому взяли участь 50 учнів з 17 загальноосвітніх навчальних закладів. Найбільше робіт  на конкурс подали учні  Бершадської  загальноосвітньої школи  №1, №2. №3, Джулинської , Баланівської, Шляхівської.  Учениця Берізкобершадської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Катерина Буняк  подала на конкурс збірочку  «З Україною в серці».

     Другий етап проводився за номінацією «Юний літератор».

У номінації «Книга  і бібліотека» переможцями стали:

серед учнів  1-4 класів

Паламарчук Софія, учениця 3 класу Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 казка «У Королівстві Читайликів»

Пугач Денис, учень 4-А класу Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за твір «Казковий світ»

серед учнів 5-8 класів

Горбенко Ольга, учениця 8 класу Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Зубова Ірина, учениця 8-Б класу Джулинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Камишна Оксана, учениця 6-Б класу  Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

серед учнів 9-11 класів

Стаднійчук Оксана, учениця 9-А класу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Басалига Мар’яна, учениця 9-А класу Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

11.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Сято Жінки і Весни у Джулинській школі

          Традиційно у Джулинській загальноосвітній школі I-III ступенів напередодні  Міжнародного Дня жінок та миру проходять  загальношкільні  та покласні заходи з циклу «Ми матір називаємо святою».

          Упродовж  дня Радою лідерів та активами класів, класними керівниками та керівниками гуртків, творчих обєднань, клубів організовуються конкурсно-розважальні  програми, вікторини, виставки малюнків «Я малюю з татом сонце для рідненької матусі», творчі презентації.

          Веселого  настрою  жінкам-педагогам та дівчаткам  додав радіоконцерт «Вітаємо зі святом весни!».

 

 

Лариса Заміхора, заступник з виховної роботи             Джулинської ЗОШ І-ІІІ  ст.

11.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Геліантус-учитель

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Мета конкурсу — підвищення фахової ерудованості й рівня тестологічних знань вчителів. Участь у конкурсі безкоштовна. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Конкурс проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 року №2/2-14-927-15 «Про проведення VI Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів «Геліантус-учитель» та Всеукраїнського конкурсу фотографій «Моя Україна». З текстом листа можна ознайомитися  на сайті гри  у розділі "Правила та документи".

Конкурс для вчителів-природничників «Геліантус-учитель»-2016 проходитиме анонімно, а переможців буде названо й нагороджено тільки за умови, що вони самі побажають цього.

09.03.2016 | Aдмін | Читати далі

"Юний дослідник"

    З метою створення умов  для всебічного розвитку обдарованих  учнів, поглиблення фундаментальної освіти з природничих дисциплін, оновлення змісту науково-дослідницької та практичної діяльності учнівської молоді , ознайомлення школярів з сучасними науковими досягненнями , апробації інноваційних освітніх технологій,  1 березня 2016 року  відбувся  районний етап  Всеукраїнського конкурсу  експериментально - дослідницьких робіт з природознавства та біології  «Юний дослідник».

         На районний конкурс представлені роботи учнів віком 9-11 років  з 14  шкіл: Баланівської, Осіївської, П'ятківської, Сумівської, Флоринської, Шляхівської, Бершадської № 1,2  ЗОШ І-ІІІ ст.., Березівської, Бирлівської, Дяківської, Маньківської, Малокиріївської  ЗОШ І-ІІ ст..Відповідно до умов  конкурсу експериментально – дослідницькі  роботи подано  з наступних напрямків :

  • «Я і природа» - Маньківська ЗОШ І-ІІ ст.,
  • «Рослини навколо нас»  - Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,
  • «Тваринний світ» - Баланівська,  Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Березівська,  Дяківська ЗОШ І-ІІ ст.,
  • «Охорона здоровя »  -  Сумівська , Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • «Народознавство , краєзнавство» -  Бирлівська, Малокиріївська ЗОШ І-ІІ ст., П’ятківська ЗОШ І-ІІІ ст.
09.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Охорона праці очима дітей

Традиційно у квітні відзначається Всесвітній день охорони праці. Згідно з Указом Президента України з грудня 2015 по квітень 2016 року проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Уперше конкурс був організований Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України у 2011 році.

Метою проведення конкурсу є привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо-активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, зокрема, виховання високої культури безпеки праці, акцентування молоді на небезпеках та ризиках, що супроводжують трудову діяльність, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення, відбору та підтримки талановитої молоді.  

09.03.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356