Шануй природи дивосвіт

      Привітно, радісно та гостинно зустріли працівники Бершадського лісгоспу разом з директором Краснєєвим М. В. учасників еколого-просвітницького заходу для школярів та вчителів Бершадщини „Шануй природи дивосвіт”. 
      Вже стало традицією напередодні Нового року та Різдва в рамках Всеукраїнської акції „Збережи ялинку” вихованцями шкільного лісництва „Юні друзі лісу” Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст. проводити такі міроприємства з  метою пропаганди збереження ялинкових насаджень, виховання шанобливого ставлення до природи, до світу, який оточує нас.
     З вітальним словом звернувся до школярів та учителів Бершадського району директор ДП „Бершадський лісгосп” Краснєєв М. В., який окреслив напрямки діяльності підприємства, розповів про роль лісу у житті людини. За активну участь у природоохоронній роботі, примноженні лісових масивів Сумівське та Флоринське лісництва отримали подяки.
 
18.12.2013 | Aдмін | Читати далі

Дітям з особливими освітніми потребами – ЯКІСНИЙ психологічний супровід

      17.12.2013 року на базі районного методичного кабінету відбувся семінар для працівників психологічної служби, організований районною психолого-медико-педагогічною консультацією (ПМПК) на тему: «Шляхи підвищення якості психологічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітнього навчального закладу».
      У ході семінару практичні психологи та соціальні педагоги були ознайомлені з результатами перевірки забезпечення психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються за індивідуальною формою. Відзначено роботу з даного напрямку практичних психологів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Бершадської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст., Флоринської  ЗОШ І-ІІІ ст., Чернятської ЗОШ І-ІІІ ст. та Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.
 
18.12.2013 | Aдмін | Читати далі

Вечорниці у садочку…

 Українські вечорниці – цікава й оригінальна традиція нашого народу. Проводять їх найчастіше напередодні зимових свят, коли в домі панує тепло й любов, а діти із захопленням чекають чогось загадкового й незвичайного.
Цього року ми в дитсадку вирішили ознайомити дітей іще з одним народним святом – святом Андрія або ж Калити.
Вихователь Івасик Надія Іванівна організувала цікаві й незабутні вечорниці, запросивши дітей та гостей до української світлиці, де  танцювали, веселились, співали, ліпили вареники, жартували та грали народні ігри.  У ролі господині, вихователь спонукала дітей до вивчення та розуміння народних звичаїв. Діти  співали різноманітних пісень: «Варенички», «Ой кувала зозуленька».
 
16.12.2013 | Aдмін | Читати далі

Баланівка-Моравіца

               З 17 по 28 жовтня 2013 року учні Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  взяли участь у міжнародному проекті «Танцюй всюди, якщо танцюєш серцем», який був реалізований в Свентокшиському воєводстві Польщі. Проект фінансувався Національним центром культури Польщі у Варшаві в рамках Програми «Польсько-Український молодіжний обмін». Підтримку проекту з української сторони надав обласний осередок Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина».
            20 наших школярів, учасників фольклорного гурту «Щедрограй», танцювального ансамблю «Барвінчата»   разом із своїми керівниками Світланою Бендус, Володимиром та Юлією Віхренко, перекладачем Сергієм Босакевичем та 20 польських школярів, в основному учасників танцювального ансамблю «Піраміда», брали участь у цьому проекті, який був реалізований на теренах трьох польських гмін: Моравіца, Сітковка Новіни, Хечіни. 
 
12.12.2013 | Aдмін | Читати далі

Семінар директорів шкіл на базі Осіївської школи

     Особливим для Осіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів став день 6 грудня. З усього району з'їхалися на семінар директори шкіл на чолі з начальником відділу освіти Дзюбенко Л. І., головним спеціалістом відділу освіти Кустричем І. М., завідуючою методичним кабінетом Філімоновою А. Г., щоб обговорити ключове  питання  семінару – «Роль директора школи у управлінні навчально-виховним процесом в умовах реформування освіти».

     Розпочалася робота семінару з огляду виставки робіт учителів та учнів, презентації школи, екскурсії до шкільного музею, де гості могли почути багату історію села та оглянути експонати.
     Свою майстерність презентували учителі початкових класів – Соколюк К. В., Андрійчук С. О., Петрук Г. С., учитель російської мови Тодоренко Т. М. та англійської мови Настенко О. В. Коли всі директори, після відвідування уроків, знову зібралися разом,то мали змогу взяти участь в засіданні круглого столу для обговорення тематичного  питання. У  виступі директора школи Петрука О. О. було розкрито питання ролі управлінської діяльності керівника школи, її видів в умовах реформування, а заступник директора школи з навчально-виховної роботи Тодоренко Н. О. ознайомила присутніх з різними формами методичної роботи та її значенням в управлінській діяльності. Виступи супроводжувалися презентацією зі схемами, цитатами. 
12.12.2013 | Aдмін | Читати далі

«Козацькі забави»

День Збройних сил України  щорічно відзначається у ДНЗ «Веселка» с.Джулинка різноманітними заходами: тематичними заняттями, розвагами «Козацькі забави», фізкультурним святом «Спритні, дужі та завзяті».
Цьогоріч розвагу в родинному колі «Маленькі козачата вітають свого тата» організувала та провела вихователь старшої групи Мартинюк Світлана Михайлівна за участі та підтримки фізкерівника Фурман Ганни Анатоліївни.
Підготовлений зал в українському стилі, урочиста музика, діти в українському вбранні – все це створювало відповідну атмосферу для дійства.
А розпочалась розвага з шикування під «Козацький марш». Команди хлопчиків та дівчаток підготували для привітання свої «кричалки», виконували пісні «Ми роду козацького діти», «Тато і я», декламували вірші; учасники танцювального гуртка (а це майже всі діти групи) запропонували танець «Калина-калина», який підготувала хореограф Ціхач Н.О.
 
10.12.2013 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 «50» 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356