Інструктивно-методична нарада директорів шкіл

 

      19 вересня на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1відбулася інструктивно-методична нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, завідуючих ДНЗ «Про організацію роботи  відповідно до Положення про Функціональну підсистему  «Освіта і наука України» єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру».  На нараду були запрошені начальник відділу з  надзвичайних ситуацій  Бершадської райдержадміністрації Обухівський Б.П. та начальник відділу освіти Дзюбенко Л.І.

06.10.2014 | Aдмін | Читати далі

Бершадці побували у садибі - музеї М. Коцюбинського

У рамках вшанування 150 річчя від Дня народження класика української літератури  Михайла Коцюбинського 17 вересня у м. Вінниця відбулося відкрите розширене ХІV засідання літературно-мистецького об’єднання Вінниччини, що проходило в садибі-музеї М.М. Коцюбинського. Творчопрацюючих педагогів Бершадщини представляли директор Бешадської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Погончик Григорій Олексійович та вчитель Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Титарчук Марія Миколаївна.   На засіданні  виступили  знані письменники: Лариса Колесник, Василь Кобець, Тетяна Яковенко, Ніна Гнатюк, так і початківці: вчителі та учні шкіл, працівники культури області. Лунали українські співанки у виконанні бандуристів музичного училища, барди співали власні пісні під гітару, учні підтримували оплесками «Як у нас на Україні», і, звичайно, вірші і проза у виконанні присутніх. У заході взяли участь посланці з Києва, Канева, представники Вінницької області, а також, науковці та викладачі навчальних закладів м. Вінниці.

06.10.2014 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський фестиваль «Українська паляниця»

 

          Учні Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали срібними призерами  обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця», який проходив на базі Вінницької обласної станції  юних натуралістів. У рамках програми фестивалю проводилась презентація діяльності музеїв хліба, виступи учнівських колективів, виставка- презентація хлібних виробів. Якість оформлення оригінальність презентації, естетика костюмів, повнота та глибина, розкриття символіки весільного обрядового хліба була оцінена глядачами і журі. Для учасників фестивалю організовано майстер клас з виготовлення прикрас до короваїв, ділилась секретами випікання шляхівського коровая . А обрядові хлібні символи «Весільні голуби», «Весільні калачі» та «Весільний коровай» були передані  до обласного музею хліба.

06.10.2014 | Aдмін | Читати далі

Про дітей-вимушених переселенців та дітей, батьки яких в АТО

          У зв´язку з важкою суспільно-політичною ситуацією в АР Крим та військовим конфліктом на сході України виникла проблема біженців та тимчасових вимушених переселенців. Особливу увагу необхідно  приділити дітям, які потебують як соціального захисту так і психологічної підтримки. Станом на  15 вересня  до загальноосвітніх шкіл району зараховано  56 дітей –вимушених переселенців (1- з АР Крим, з Донецької обл –  48 та 7 з Луганської області). Вперше шкільний поріг переступили 10  дітей. Першокласників гостинно зустріли Березівська, Війтівська, Джулинська, Красносільська, Шляхівська, Бершадські №1, 3школи).
       Найбільше  дітей з числа переселенців навчається  у Красносільській (7), Поташнянській ,  Сумівській , Бершадській №3 школах (по 4).
Двоє дітей будуть випускниками Красносільської та Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст.
       До нашого району також прибула 21 дитина дошкільного віку, з яких 14   виявили бажання відвідувати   дошкільні навчальні заклади.

17.09.2014 | Aдмін | Читати далі

День батька в ДНЗ

                    Україна, проголосивши свою незалежність, прагне жити в мирі та дружбі з усіма державами світу.

                Хоча, українська армія існує не лише з моменту здобуття Україною незалежності, а сягає своїм корінням у глибину віків: у ті часи, коли славна українська земля пам’ятає запорізьких козаків, які з власного бажання, по не писаних законах, у будь-яку хвилину дня і ночі готові були стати на захист Батьківщини.

У нинішній складний час, коли українська держава переживає найскладніші випробування в своїй новітній історії, особливо актуальним постає патріотичне виховання в найпершій ланці освіти – дошкільному вихованні.

               Тому колектив ДНЗ «Веселка» с. Джулинка з відповідальністю поставився до підготовки відносно молодого свята – Дня батька. Розробили тематичний тиждень, який розпочався фотовиставкою «Ми із татком». На заняттях з художньої праці діти разом з вихователями виготовляли творчі вироби для своїх батьків, а листівки-дарунки з побажаннями миру, єдності, згуртованості передадуть воїнам, які захищають Батьківщину. 

16.09.2014 | Aдмін | Читати далі

Семінар завідуючих ДНЗ

              27.05.2014року на базі дошкільних закладів «Світлячок» «Мрія» с. Війтівка відбувся районний семінар завідуючих та методистів  ДНЗ на тему: «Розвиток креативності засобами тактильної педагогіки», в якому брала участь сільський голова М. В. Замкова.   

Учасників семінару ознайомлено із програмно-методичним забезпеченням у групах, методичному кабінеті, розвивальним середовищем на спортивно-ігрових майданчиках.   Також представлено виставку робіт вихователів, дітей та батьків «Майстри та майстрики».    У ході семінару присутніми було переглянуто заняття, режимні моменти. 

Цікаво і нетрадиційно було представлено вихованцями і педагогами ДНЗ «Мрія» розвагу «Права в сюжетах казок» (старша гупа «Ромашка», вихователь Дяк Н.П.)  У ході обговорення досвідом роботи з питання «Розвиток креативності засобами тактильної педагогіки» поділилися вихователь-методист Клебанська А. П. та вихователь ДНЗ «Світлячок» Козір Н.М.

30.05.2014 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 «43» 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Всього новин: 356