Спартакіада серед працівників освіти з волейболу

30 березня  2018 року  в Бершадських школах№1 і №3 відбулись фінальні змагання за програмою районної спартакіади освітян з волейболу серед чоловіків і жінок. У змаганнях прийняли участь 16 команд. Учасники активно змагались, проявили справжній спортивний характер і показали хороші ігри. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортивних залах протягом змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою.

Переможцями і призерами стали :

Серед жінок: І місце  - команда  Війтівська  ЗОШ,  ІІ місце - посіли спортсмени Бершадської школи №1 і ІІІ призером змагань стали волейболісти Ставківської ЗОШ. Серед чоловіків відповідно Осіївська, Бершадська №1 і Флоринська школи.

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.