Семінар педагогів-організаторів

31 січня 2018 року  на базі Голдашівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів відбувся районний семінар  педагогів-організаторів на тему:

«Виховання патріотизму  та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій», метою якого було патріотичне виховання підростаючого покоління, формування національної свідомості та любові до родини, рідної землі, народу, держави. Навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову державу.  

Хочеться відмітити, що семінар пройшов на високому методичному рівні. Тепла зустріч дирекцією навчального закладу учасників семінару та презентація школи , проведена педагогом –організатором школи Федоровою А.В. налаштувала всіх гостей школи на творчу співпрацю.

Учасники семінару ознайомилися з презентацією національно – патріотичного виховання в школі, мали змогу насолодитися виховним дійством «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», бути присутніми на засіданні учнівської ради з питання «Роль учнівського врядування в організації самообслуговування в школі» та святі-подорожі «Посвята в Барвінчата»,  підготовленими педагогом-організатором Федоровою А.В.

Кожен захід продуманий, оригінальний, змістовний. Творчо працюючі учасники районного семінару педагогів-організаторів взяли для своєї подальшої роботи з дітьми  багато цікавих ідей та корисних порад.

По закінченню семінару методист РМК Куцак В.В., познайомила учасників семінару з підсумками районного етапу конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2018», умовами проведення конкурсу учнівської та вчительської творчості «Проліски надії-2018», звернула увагу на питання національно-патріотичного виховання, профілактики злочинності, правопорушень, вживання неповнолітніми алкогольних напоїв.

Кожен з присутніх висловив слова вдячності адміністрації школи, педагогічним працівникам, учням за гарно організований та проведений семінар.

Валентина Куцак, методист РМК

 Продовження тексту новини05.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад