До уваги керівників закладів загальної середньої освіти, ОТГ

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки  України  планує  проведення  у  лютому-березні 2018 року конкурсного відбору підручників для учнів 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти. В експертизі електронних версій підручників  можуть брати участь  педагогічні працівники, методисти, науково-педагогічні працівники, які мають відповідну вищу освіту,обізнані з науково-методичними та психолого-педагогічними вимогами  щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти.

Для участі в експертизі підручників потрібно до 11 лютого 2018 року зареєструватися в Репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»(розділ «Конкурсний відбір підручників для учнів 1,5,10 класів») або за посиланням https://goo.gl/7eBS98, заповнити анкету та відповідні документи:

-завірену довідку з місця роботи, вказати ПІП, назву організації, час перебування на посаді ;

-підписане письмово зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації у сфері здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, які подаватимуться на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, доступ до якої експерт отримає  під час підготовки експертного висновку.

Після завершення реєстрації комісією з відбору експертів буде складено список експертів, які здійснюватимуть експертизу поданих на конкурс електронних версій  проектів підручників. Експерти нестимуть персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, об’єктивність та обґрунтованість експертного висновку. Після завершення Конкурсу експертам передбачається оплата  за виконану роботу. 

Валентина Куцак, методист РМКПродовження тексту новини05.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад