Колегія Бершадської райдержадміністрації

01 грудня 2017 року в залі засідань КУ РДЮСШ «Ровесник» відбулося засідання колегії Бершадської районної державної адміністрації. На засідання запрошувались: члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники територіальних органів центральних міністерств та відомств,  організацій, підприємств  та установ району, міський та сільські голови, голови ОТГ, директори загальноосвітніх навчальних закладів.

На засідання колегії винесені наступні  питання:

1. Шляхи та напрямки удосконалення надання освітніх послуг на території району.

2. Про напрямки вдосконалення роботи з розвитку сімейних форм виховання. Соціальний супровід дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають в складних життєвих обставинах.

3. Про стан впровадження соціальних заходів спрямованих на підтримку малозахищених верств населення.

По першому питанню: «Шляхи та напрямки удосконалення надання освітніх послуг на території району» доповідала начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна.

Про напрямки вдосконалення роботи з розвитку сімейних форм виховання. Соціальний супровід дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах  - доповідала  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гронська, із співдоповіддю виступила директор Бершадського районного центру соціальних служб  для сім’ї,  дітей  та молоді  Тетяна Кубко та інформувала заступник директора з навчально-виховної роботи Джулинської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат Бершадського району Вінницької обласної Ради  Оксана  Дудник.

Начальник управління соціальної та молодіжної політики Людмила Гаврилишина доповідала «Про стан впровадження соціальних заходів спрямованих на підтримку малозахищених верств населення»

З усіх розглянутих питань члени колегії прийняли рішення. На завершення засідання голова райдержадміністрації запропонував присутнім переглянути проморолик про Бершадський район, який створено спільно працівниками районної державної адміністрації та районної ради.

Засідання колегії відбулося за участі голови районної ради  Михайла Бурлаки. Вів колегію та підбив підсумки роботи голова райдержадміністрації Іван Стефанцов. Підсумовуючи роботу голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зазначив:  «Ми в черговий раз переконалися який прекрасний бершадський край та люди які в ньому проживають. Маємо зробити все можливе аби діти Бершадщини  зростали щасливими, здоровими, освіченими та захищеними. Питання, які сьогодні ми розглянули на колегії є пріоритетними в діяльності районної влади та перебувають на особливому контролі. Бажаю кожному працювати на розквіт Бершадського краю, миру та злагоди нашій країні.»

 

За матеріалами сайту Бершадської РДАПродовження тексту новини02.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад