«Торкнутись струн її душі!...»

Зустріч із митцем, людиною одухотвореною та незвичною, берегинею рідної мови, всього українського приваблює таїнством посвяти у незбагненний світ Слова. 21 жовтня у затишній кав'ярні «Sky Cake» доторкнутись до глибин поетичного слова зібралися небайдужі до творчості Н. Поклад, нашої землячки із Маньківки. Життєві дороги привели Наталю Іванівну до столиці, де вона нині мешкає, та її душа тут, біля Південного Бугу , у пишноцвітті садів Бершадщини.  Кожне слово про рідний край сповнене щемливим болем і тугою за маминими піснями, дитячими спогадами.

Це з її поезій, прози струменить народна мудрість, мораль, душевна краса і біль нашого народу. Автор поетичних збірок, публіцист, фольклорист, етнограф, лауреат багатьох премій –і така щира людина, що захопила своєю відвертістю земляків, поціновувачів її творчості. На зустрічі, яку зініціювала Н.Дудник, аудиторія була різновікова- бібліотекарі ,освітяни , ті, хто шанує українське слово, і найменші- учні зі шкіл. Для кожного Наталя Іванівна знайшла свої слова, що зігрівали та бентежили душу, кожному подарувала незабутні хвилини спілкування.

Дякуємо за цю зустріч з мисткинею організаторам, ведучій – Мараховській Тетяні, учням БСШ№3. А пані Наталії зичимо, щоб джерело її творчості не міліло, а пригощало нас життєдайною та цілющою силою справжнього українського Слова.

 

Світлана Лазарєва, учитель української мови та літератури Мантьківської ЗОШ І-ІІ ст.Продовження тексту новини21.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад