Лідери в дії!

На виконання плану Всеукраїнської Ліги старшокласників, Бершадська районна організація учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність», долучилась до проекту «Всеукраїнська екологічна ініціатива «Зробимо Україну чистою!»

Так, 20 жовтня на базі лісівничого еколого-просвітницького центру, який знаходиться у Сумівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, з метою підтримки та покращення екологічного і трудового виховання школярів, пропаганди лісових знань, підготовки до активної самореалізації юних лісівників, виховання палких патріотів рідної землі, відбулось чергове засідання лідерів учнівського самоврядування Бершадщини на тему «Всихання лісів». У зібранні взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту О. М. Тартачна, директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв та завідуюча районним методкабінетом А.Г. Філімонова.

Директор держлісгоспу доповів про основні причини всихання лісів в Україні і не тільки. Він розказав про можливі шляхи подолання цієї проблеми. В свою чергу лідери проявили добру поінформованість з теми всихання деревостанів та пропонували власні шляхи покращення екологічної ситуації, зокрема всихання лісів.

Кожен старшокласник підготував презентацію про особливі об’єкти свого села, які потребують екологічної уваги та турботи. На основі цих робіт буде сформовано районний екологічний путівник Бершадщини.

Під час екскурсії Сумівським лісництвом, ознайомившись із його діяльністю, лідери побачили на практиці результати плідної роботи– це гектари лісів, посаджених юними охоронцями природи, заліснені яри, балки, закладені шкілки деревних порід, численні шпаківні, тонни лікарської сировини, грибів, ягід, зібране і заготовлене насіння лісових дерев тощо.

Юні лісівники Сумівки – це справжні патріоти рідної землі, які активно сприяють збереженню, відтворенню та примноженню лісових ресурсів рідного краю. 

 

Лариса Криворуцька, педагог-організатор Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

 

 Продовження тексту новини21.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад