Маленький вклад у велику Перемогу

Колектив  працівників та учні Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів продовжує надавати свою підтримку  тим,  хто не бачить ні сну, ні відпочинку,тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи  нашу підтримку, вони продовжують боротьбу. Допомога військовим може бути різною. Головне мати бажання. Навіть ті душевні листи від  наших учнів надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати. Але, на жаль, на одному бойовому духові перемоги не отримати,солдатам треба їсти, їм треба пити, до того ж стало холодно, необхідний теплий одяг. Саме для цього, учні Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів разом з волонтерами  Бершадщини , депутатом обласної ради Володимиром Зарічанським та благочинним УПЦ КП Бершадського району Ростиславом  Процаніним, Андрієм Муравинцем об′єдналися щоб допомогти нашим солдатам.  Діти ,працівники школи  зібрали та передали продукти харчування (картоплю, крупи, тушонку, цукор,консервацію,воду) , теплий одяг, засоби гігієни, обереги, малюнки, листи , щоб там , на передовій, підтримати кожного з солдатів, і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами.

Учні  взяли активну участь  у  районній акції «Зігрій солдата духмяним чаєм», де в кожний мішечок діти поставили лікувально-профілактичні чаї,обереги  та частиночку свого серця, щоб зігріти душу солдатів.

З піднесеним настроєм школярі зустріли волонтерів, які розповіли про ситуацію на Сході, про піднесений дух бійців. Діти з гордістю носили   та вантажили гостинці солдатам 57-мої окремої мотопіхотної бригади  в  селище Невельське Ясинуватського району. Разом з гостинцями поїхали дитячі слова вдячності та шани.

 

Ми щиро вдячні волонтерам  за мужність ,мудрість, самовідданність  Володимиру Зарічанському, Ростиславу Процаніну, Андрію Муравинцю  які ризикуючи своїм життям везуть допомогу на передову.

 Адміністрація Березівської ЗОШ І-ІІ ст.Продовження тексту новини21.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад