Активізація розумової та пізнавальної діяльності учнів на уроках математики шляхом використання ІКТ

Нещодавно на базі Устянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний семінар учителів математики на тему «Активізація розумової та пізнавальної діяльності учнів на уроках  математики шляхом використання ІКТ».

Директор школи Гончарук Т.Д. провела презентацію навчального закладу, познайомила учасників семінару з найбільш пам´ятними віхами в історії  життя школи.

Досвідом своєї педагогічної майстерності поділилися подружжя учителів математики – Гудименко О.М. і Гудименко О.П.

Учасники семінару  відвідали урок–подорож у 5 класі на тему «Дії з десятковими дробами». Заняття було надзвичайно цікавим та насиченим. Ольга Петрівна  показала не лише  наукові знання з предмету, але й вміння грамотно  будувати  роботу на уроці,  де використані  проблемно-пошуковий метод, комп´ютерне підсилення аналізу задачі, використання краєзнавчого матеріалу, а також постійний зв´язок з життєвим досвідом дітей. Цікавою виявилася математична мандрівка по живописним історичним куточках Вінниччини. 

Гудименко Олег Миколайович провів сучасний урок у 8 класі на тему «Площа фігур». Щоб кожен учень відчув себе успішним, учитель створив атмосферу довіри, співпраці, поваги. Він використав  різні види самостійної роботи, групові та індивідуальні форми навчання, словесні методи вміло поєднали з комп´ютерними презентаціями.  Діти не лише отримували знання, а, насамперед, формували практичні навички, які пригодяться у житті.  Не лише дітям, але і досвідченим учителям було чого повчитись у ентузіаста своєї справи. Даний урок був справжнім майстер-класом для учителів району і святом для дітей. Як сказав Шалва Амонашвілі, що «…здібності дитини не мають меж, якщо педагог проявляє свою творчість і оптимізм». Це продемонстрував учитель Устянської ЗОШ І-ІІІст. Гудименко О.М. 

Проведення семінару-практикуму, активна співпраця колективу  Устянської   школи, методичного супроводу та педагогів-учасників наочно продемонструвала, який значний, а головне важливий об’єм роботи можна здійснити, якщо працювати спільно, послідовно й організовано. Кожен з педагогів, що відвідали, безперечно, зумів піднятися на ще одну сходинку вище у своїй педагогічній майстерності. Тож нехай цей шлях завжди увінчується успіхом,  кількісними і якісними результатами!

                                               Людмила Криворука методист РМК

 Продовження тексту новини24.04.2017 | Aдмін

Вернутись назад