Спартакіада працівників освіти на марші

Продовжуються спортивні змагання за програмою Спартакіади працівників освіти. Під час березневих канікул у Бершадській ЗОШ №3  відбулися змагання з  двох видів спорту: волейбол і настільний теніс. На жаль чоловіків у наших школах стає все менше, тому сформувати повноцінну  чоловічу команду стає все важче. Цьогоріч у турнірі взяли участь сім чоловічих команд. Після напруженої боротьби в групах визначилися фіналісти, які і розіграли призові місця.  Фінал другий рік підряд виграє дружна і  збалансована команда Флоринської ЗОШ, друге місце в команди Устянської ЗОШ, третє –  в команди Осіївської ЗОШ.

Другого дня змагалися жіночі команди. Участь у змаганнях взяли п’ять команд. Це – спортсмени БСШ №1,  №2, №3, Флоринської І Ставківської шкіл. Не обійшлося і без сюрпризів. Команда Ставківської ЗОШ склала достойну конкуренцію  фаворитам і увійшла в фінал, але не витримавши напруги   боротьби, програла   команді Бершадської школи №1 з мінімальним розривом в очках  посівши друге місце, третіми були учителі Флоринської школи.

Третього дня відбувся турнір з настільного тенісу.  Кожну  школу представляє два гравці: чоловік і жінка.  Серед жінок перше місце виборола учитель фізичної культури БСШ №3 Причко О.В., друге-учитель фізичної культури Флоринської ЗОШ Кісик О.Г., третє учитель фізичної культури БСШ №1 Гладунчик Н.В.

У чоловічому турнірі переміг Товмаченко Ю.В.(Баланівська ЗОШ), другим був Дунаєвський В.О.(БСШ№3), третім –  Івашківський В.М.(Війтівська ЗОШ). У командному заліку з настільного тенісу перше місце у БСШ№3, друге - Флорино ЗОШ, третє - Лісниче ЗОШ.

Учасники змагань і їх уболівальники отримати добрий заряд  енергії і бадьорості, переможці нагороджені грамотами.

                                                                          Микола Морочинський, голова районної організації профспілки працівників освіти

 Продовження тексту новини11.04.2017 | Aдмін

Вернутись назад