Виховний простір для розвитку особистості учня

Серединська ЗОШ  І-ІІІ ступенів гостинно зустріла і провела районний семінар – практикум педагогів - організаторів  загальноосвітніх шкіл на тему «Розвиток професійної компетентності педагога-організатора у створенні виховного простору для розвитку особистості учня». Семінар розпочався вітальним словом  директора  школи Кравченко Людмили Володимирівни, яка познайомила  з діяльністю педагогічного колективу  школи, за допомогою мультимедійних засобів. Учнівським врядуванням було представлено візитку школи.

У роботі районного  семінару педагогом - організатором Олексюк Людмилою Олексіївною було проведено із клубом «Старшокласник» засідання круглого столу «Основні орієнтири сучасної молоді», з учнями  країни «Веселкової» інтелектуально – розважальну гру «Юний ерудит», з наймолодшими учасниками семінару країни «Барвінкової» - музичну вітальню «Осінь золотава». Робота всіх  виховних заходів супроводжувалась відео-презентаціями. Для педагогів - організаторів  загальноосвітніх шкіл району відбувся альманах шкільних кімнат – музеїв «Василя Думанського», «Історії села», «Народознавства», «Шевченківський зал». Під час якого екскурсоводи Морванюк Ігор Анатолійович та учні 10-11класів познайомили присутніх з діяльністю та  змістовною, доступною, цікавою інформацією, якою наповнені шкільні кімнати – музеї.

Під час роботи семінару діяли різноманітні  виставки учнівських  робіт  гуртківців   та  творчих доробків педагога – організатора.

На завершення семінару учасники підвели його підсумки та була звернула увагу на те, що на семінарі були задіяні усі три дитячі об’єднання школи: країна «Барвінкова», країна «Веселкова» та клуб «Старшокласник». Це говорить про те, що діти цієї школи є практично-повноцінними учасниками виховного процесу, що вони вже зараз разом із дорослими здійснюють окремі функції управління та організацію життя і діяльності колективу цього навчального закладу.

Побажали усім здоров’я, миру, добра і творчих здобутків.

Ніна Янчук, методист РМК з виховної роботи17.11.2016 | Aдмін

Вернутись назад