Добро починається з тебе. Устянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

     14 жовтня, День українського козацтва, зовсім недавно названо ще й Днем захисника України. Бути захисником – справа честі. Кожен воїн, ризикуючи життям і здоров’ям, боронить Україну, вірить у світле майбутнє держави та є справжнім патріотом. Педагоги й учні нашої школи ставляться  з великою повагою до учасників АТО, тому й намагаються  підтримати своїх героїв. В школі було проведено велику кількість заходів і акцій, а учні відзначалися особливою активністю.

     З метою вшанування мужності та героїзму  захисників незалежності, для піднесення бойового подвигу, учнівські колективи нашої школи долучилися до районної акції з виготовлення патріотичної брошки «Кольори миру».

       В рамках  акції «Зігрій бійця духмяним чаєм», учні приготували мішечки з лікувальними травами та невеликі подарунки воїнам АТО. І, звісно, ми не могли не привітати наших захисників зі святом.  Тому була проведена благодійна ярмарка «Тепло наших сердець, для Вас захисники», за вилучені кошти придбано: теплі шкарпетки, чашки, чай, мило та виготовлено вітальні листівки, які вручено двадцятьом трьом воїнам-захисникам.До свята учні активно  писали листи, малювали малюнки бійцям, дякували за сміливість, патріотизм, підтримку, бажали здоров’я і щасливого повернення додому!

Педагогічний та учнівський колективи Устянської ЗОШ І-ІІІ ст.Продовження тексту новини30.10.2016 | Aдмін

Вернутись назад