З Днем працівників освіти!

Свята і праведна твоя дорога. 
І ти на ній чимало літ! 
Ти справжній вчитель — це від Бога! 
І ти не йдеш — летиш у світ! 

Шановні колеги! Дозвольте у наше професійне свято привітати вас від усієї душі! Ми з вами соратники в боротьбі за розум дітей, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. Ми – їх наставники і друзі. Ми даруємо їм надію і допомагаємо розправити крила для великого польоту довжиною в життя. Все наше життя - це виховання і навчання дітей. Побажаю вам, колеги, бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей.

Ми з вами обрали благородну професію. Педагогічна стежка дуже благородна і відповідальна, але часто виснажлива і невдячна. Але я думаю, що  у вашому великому серці знайдеться місце для кожного школяра, не дивлячись ні на що. Адже воно того варто, щоб через багато років, учень усвідомивши нашу працю, подякує, хоч подумки. Хочу в це свято – День Вчителя, побажати вам, колеги, бадьорості духу, щоб збувалися ваші заповітні бажання, щоб успіх ніколи не залишав, величезної радості, любові, а горя не знати.

Нехай завжди з радісним збудженням вам хочеться йти на роботу, щоб сіяти зерна в уми дітей, які проростуть. Адже вчити дітей не просто робота, а стиль життя. Під вашою чуйною опікою набираються знань діти, стають успішними, розумними, допитливими, розвивають у собі самовладання. Так давайте не падати духом ніколи і навіть коли гори зошитів перевіряємо! Колеги, нехай буде вам все по плечу під мирним небом нашої неньки - України!

 

Начальник відділу освіти

Бершадської РДА                                                           Лідія Дзюбенко


Голова ради голів профспілкових

 комітетів працівників освіти                                         Микола МорочинськийПродовження тексту новини03.10.2016 | Aдмін

Вернутись назад