Нарада медичних сестер

Виховання компетентних, фізично міцних , здорових та цілісних людей – традиційно є найважливішим завданням  школи. У вирішенні цих питань велику роль покликані відіграти медичні працівники. Шкільна медсестра, будучи посередником між директором школи та представниками охорони здоров'я, організовує і проводить лікувально-профілактичні заходи в школі.

У зв'язку з зміною шкільних програм та насиченістю навчального процесу, природно, збільшилося навантаження на організм школяра. Тому медичний працівник школи повинен систематично стежити за виконанням рекомендацій органів санітарного нагляду, лікувально-профілактичних і оздоровчих заходів серед учнів.

Основні напрямки роботи медичного персоналу школи:

22 вересня відбулася інструктивно-методична нарада  медичних працівників загальноосвітніх закладів Бершадського району. Медична сестра школи працює за заздалегідь розробленим річним планом з урахуванням напрямів і завдань, що стоять перед охороною здоров'я та освітою. Тому логічно ще раз, детально, обговорити всі тонкощі та особливості медичного обслуговування в школах на початку навчального року. Для консультації з питань дотримання санітарного законодавства України на нараду запрошено працівника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бершадському районі  Покотило Юлію Олександрівну.  

 Оксана Когут,  методист РМК25.09.2016 | Aдмін

Вернутись назад