Навчаємо дітей та педагогів

            У відповідності плану роботи РМК та з метою підготовки до організації навчально-виховного процесу з дітьми в оздоровчий період, на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с.М’якохід, проведено районне методичне об’єднання вихователів різновікових груп з теми: «Організація роботи з безпеки життєдіяльності в дитячому садку». 

З педагогами було проведено огляд розвивального простору на ігровому майданчику, який вразив присутніх наповненням та естетичністю.

В ході методичного обєднання було переглянуто режимні моменти. Нетрадиційна ранкова гімнастика «Рятувальники» була проведена з дітьми старшого дошкільного віку у відповідних костюмах, яка відобразила тему заходу. Ясельно-молодша група виконувала гімнастику з кульками.

Теми занять «Сірники – дітям не іграшка» (вихователь Чернюк Л.І.) та «Подорож до країни безпеки» (вихователь Коваль Т.В.) сприяли формуванню та закріпленню в дітей знань, поведінки в екстремальних ситуаціях.              З метою навчання педагогів, методист ДНЗ «Веселка» с.Джулинка Яценко О.І. провела тренінг «Небезпека. Як її запобігти?».

Лікар сімейної медицини місцевого ФАПу Багрій П.В. провів з присутніми практикум «Про надання першої медичної допомоги».

Завідувачка ДНЗ Забіяка Л.Г. ознайомила присутніх з створеним предметно-розвивальним середовищем музично-спортивного залу, групах «Яблунька» та «Капітошка». Значну увагу зосередила на програмно-методичному забезпеченні, зокрема на створенні осередків безпеки життєдіяльності та організації навчально-виховної роботи з дітьми.

 Цимбалюк М.М., методист РМК22.05.2014 | Aдмін

Вернутись назад