Квест «Лідер +»

      18 лютого на базі Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної громадської організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність».
     Почалося зібрання із презентації виконання домашнього завдання, яке лідери отримали на минулому засіданні. Дуже приємно, що усі діти представили свої роботи на високому рівні, а особливо Марина Резнік – учениця Баланівської ЗОШ
І - ІІІ ступенів – голова районної громадської організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність», яка презентувала свій проект у коміксах «Пригоди Левка».
     Продовжилось засідання цікавим та інтригуючим дійством – квестом «Лідер +», в якому взяли участь як координатори (педагоги-організатори), так і лідери зі всіх шкіл району. Перед початком квесту учасники об’єдналися у групи за самостійно обраними кольорами. 


      Сформовані групи отримали маршрутні листи і вирушили на пошук пригод, де їх очікували завдання на станціях: «Інтелектуальне лото» - тренери Т.Т.Ковальчук – учитель географії, М.А.Криворуцький – учитель інформатики; «Соціальна реклама» - тренер І.Б.Черепанова – соціальний педагог; «Пісенний вернісаж» - тренер Л.Т.Криворуцька – педагог-організатор, О.Стаднійчук – голова Центральної Ради; «Оратор» - тренер Г.О.Пасенчук – учитель української мови; «Флеш - моб» - тренер М. Резнік - голова районної громадської організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність»; «Тетріс»- тренер Н.О.Янчук – методист РМК.
     З цікавістю та  ентузіазмом учасники мандрували станціями. Завзято, дружно і креативно, з вогником в очах підходили до виконання завдань, які, до речі, були дуже цікавими і пізнавальними.
     Враженням і емоціям не було меж! Адже і лідери і педагоги змогли ближче познайомитися, показати свої організаторські здібності. Усі команди квесту були нагороджені грамотами за активну участь у заході.
Янчук Н.О.,  методист РМК


20.02.2014 | Aдмін

Вернутись назад