Розширена колегія відділу освіти

      12 лютого в актовій залі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулася колегія відділу освіти, в якій брали участь директори загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, професійного ліцею, заступники директорів шкіл з виховної роботи та голови профспілкових комітетів навчальних закладів. 
      Начальник відділу освіти Л.І.Дзюбенко прозвітувала про виконання соціальних ініціатив Президента в освітянській галузі району, про виконання Угоди між відділом освіти та радою голів профкомів у 2013 році повідомив М.К.Морочинський, голова профспілки працівників освіти.
      Про хід провадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у 1 та 2 класах загальноосвітніх шкіл доповіла Савчук Г.С., методист районного методичного кабінету.
      Про зміни у мережі позашкільних навчальних закладів району повідомила головний спеціаліст відділу освіти Руденко Р.В., акцентуючи увагу на результатах аналізу стану охоплення дітей гуртковою роботою та позашкільною освітою.


      Романчук І.П., методист РМК, акцентувала увагу на реалізації у 2013 році Плану заходів  відділу освіти на виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року».
     Янчук Н.О., методист з питань виховної роботи, розповіла про стан взаємодії учасників навчально-виховного процесу з реалізації завдань, визначених основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
      В обговоренні брали участь директор Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олійник В.В.,  заступники директорів з виховної роботи Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Заміхора Л.А., Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бойко Н.М., Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сировець В.С.,  голова профспілкового комітету Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пасенчук Г.О. та заступник директора з виховної роботи Вакуліна Л.С. 
Руденко Р.В., головний спеціаліст відділу освіти


13.02.2014 | Aдмін

Вернутись назад