Тиждень школи в ДНЗ

        Згідно річного плану роботи ДНЗ «Колосок» с.Флорино та спільного плану роботи ДНЗ і Флоринської ЗОШ  на базі ДНЗ було проведено «Тиждень школи в ДНЗ». Відповідно до плану заходів тематичного тижня учасниками стали: завідувач ДНЗ Бадьорко О.А., методист ДНЗ Гайдученко Г.В., інструктор з фізичного виховання ДНЗ Гончевський В.Л., керівник музичний ДНЗ Шевчук Ю.О., вихователі ДНЗ Дісяк Ю.С., Нечитайло Л.Д., Мазур В.Я., Шелест А.С., Краснєєва О.В., Бондар О.А., Бойко О.В., директор ЗОШ Усатюк В.І., ЗДНВР ЗОШ Скалецька О.С., практичний психолог ЗОШ Рогова А.В., керівник методичного обєднання учителів початкових класів Рудь В.В., організатор з позакласної роботи Кельман С.Г., вчителі початкових класів ЗОШ  Осадча Л.В., Чорнокульська Л.В.
      Було проведено  перегляд занять в старших групах ДНЗ та 1 класах ЗОШ; виставки методичної літератури з наступності ДНЗ і ЗОШ; педагогічний міст «Два погляди на один факт»;  педагогічний діалог «Напрями забезпечення дієвості системи наступності між дошкільною та початкової освітою»; круглий стіл «Охоплення дошкільною освітою дітей мікрорайону.Робота консультпункту»; консультація практичного психолога ЗОШ Рогової А.В. «Шлях полегшення адаптація перехідного періоду з дитячої установи до школи"; проблемно-аналітична бесіда «Наступність і перспектива у роботі двох перших ланок освіти»; розширена нарада педагогів ДНЗ та ЗОШ «Обмін думками. Аналіз та обговорення підсумків роботи тематичного тижня».


Під час засідань розглядалися питання з наступності роботи між дошкільною та початковою ланками освіти. Між учасниками наради методистом ДНЗ Гайдученко Г.В.  була проведена ділова гра-тренінг «Психофізична свобода в професійній діяльності педагога». На згадку від зустрічі учасники тренінгу виконали колективну роботу з аплікації «Дерево життя».
      Активне  проведення та  обговорення заходу учасниками свідчить про актуальність, своєчасність запропонованого матеріалу.
                                                                                               Гайдученко Г.В., методист ДНЗ «Колосок» с.Флорино                                                                                              
 


28.01.2014 | Aдмін

Вернутись назад