«Вінниччина – квітка Поділля»

      На виконання  наказу  Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій від 10.10.2013 року № 91, наказу відділу освіти  Вінницької райдержадміністрації від 18.11.13 року № 375 «Про проведення обласного конкурсу «Вінниччина – квітка Поділля», що проходить з метою залучення талановитих педагогічних працівників до пошукової діяльності та вивчення і збереження історичних, архітектурних, культурних, природних пам’яток рідного краю,  привернення уваги громадськості до пам’яток Вінниччини; створення інформаційного банку даних кращого педагогічного досвіду роботи вчителів та керівників гуртків у сфері туризму; використання зібраних матеріалів для збірки «Вінниччина – квітка Поділля» та проведення краєзнавчих екскурсій, позакласних заходів, уроків.
       18 січня 2014 року в Бершадському Будинку дитячої творчості було проведено виховний захід на тему «Бершадський рушник єдності». На свято завітали  методист районного методичного кабінету відділу освіти Бершадської РДА Савчук Г.С., керівники гуртків БДТ, батьки.
        Захід став своєрідним підсумком пошукового проекту, над яким працювали вихованці гуртків «Світ іграшок» та «Дивосвіт» під керівництвом педагога  Маніленко Руслани Володимирівни.
 Вихованці гуртка (учні Бершадських ЗОШ №1 та №3) вивчали особливості орнаментів та колористики, техніки вишивки майстрів, переглянули відео презентацію з фотоілюстраціями  рушників кожного села Бершадщини Звучали народні пісні та поетичні рядки М.Рудика про рушник – символ людської долі.

Директор БДТ Баранов Ю.М.


Продовження тексту новини20.01.2014 | Aдмін

Вернутись назад