Секрети музичного мистецтва

         26 листопада 2013року на  базі  Війтівської  ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний  семінар учителів  музичного   мистецтва  на  тему: «Культурний розвиток дітей – основа духовної спадщини нашого народу». З вітальним словом виступив  директор  школи Джужук Володимир Миколайович  та познайомив  з діяльністю педагогічного колективу  школи. Учні  радо   зустріли вчителів музичного  мистецтва  візиткою  школи, у якій розповіли про символіку школи та  свої досягнення, виконали мелодійний шкільний гімн.  Гостям цікаво  було пройтися світлими і охайними коридорами, завітати у затишні класні кімнати. Екскурсію проводив керівник гуртка «Архіваріус» Теслюк  В.В., який познайомив з історією розвитку освіти шкільної родини та  запропонував відвідати шкільний музей «Історії села».      Учитель музичного мистецтва Мазуренко С.В. провів відкриті уроки з використанням інтерактивних технологій  в 2 класі на тему «Звірі у музиці» та в 6  класі «Життя присвячене пісні. Різьбяр у музиці». Під час уроків учитель створив таку атмосферу, що учні не лише збагатилися цікавими знаннями, а й відчули психологічний комфорт, поринули у світ композиторів, відкрили для себе незвідані простори й секрети музичного мистецтва, пізнали неймовірну духовну силу й красу музики.   Продовжив семінар загальношкільний виховний захід «Українські вечорниці», організований заступником директора з виховної роботи Рудь Н.Д., педагогом  - організатором Мордух Н.І., вчителем музичного мистецтва Мазуренком С.В. 
Під час виховного  заходу учні показали виконавську майстерність гри на народних інструментах, акторський хист, чистоту та виразність музичного інтонування,  свої творчі здібності та талант з художньої самодіяльності.
На завершення семінару було  підведено  підсумки  його проведення та висловлена  подяка адміністрації школи, вчительському та учнівському колективам  за якісну підготовку та організацію.
                                                    Янчук Н.О., методист РМК
 


29.11.2013 | Aдмін

Вернутись назад