Ялинка без ялинки - свято власноруч!

Незабаром Новий рік. Це свято з дитинства у нас асоціюється з ялинкою, обвішаною гірляндами та іграшками. Вона стала символом свята і традиція ставити в домівках цю зелену красуню, передається з покоління в покоління вже не одне століття. Але ж бажання мати в кожній оселі новорічну красуню  призводить до надмірного знищення хвойних лісів і лісонасаджень, оскільки для продажу обирають найкрасивіші дерева.  А як боляче дивитись на викинуті  на смітники ялинки після закінчення новорічних свят .

Щоб дати відповідь на таке знайоме нам запитання :"Яке свято без ялинки?"  та  з метою збереження зелених ялинових насаджень в  закладах освіти нашого району щорічно в грудні традиційно проводиться  районний етап Всеукраїнського виставки - конкурсу  «Новорічна композиція»

 За допомогою природних матеріалів: гілки хвойних дерев, шишки, гілки кущів з ягодами, квіти,  а також  тканини, гофрованого паперу,  стрічок, дерева та з додаванням декоративних новорічних матеріалів учні шкіл, вихованці позашкільних закладів власноруч створили  найрізноманітніші новорічні композиції, ялинки, різдвяні вінки,  які стануть гарною альтернативою звичайній ялинці.

Всього на районний етап виставки – конкурсу свої роботи у номінації «Стилізованаялинка» представили  учні з 16 шкіл, СЮН, СЮТ, БДТ,, професійного ліцею, «Новорічна композиція » з 10 шкіл району , 3 позашкільних закладів, «Різдвяний вінок» - з 4 шкіл,  3 позашкільних закладів.

Кращими роботами у номінації «Стилізована ялинка» визнано  вироби вихованців СЮТ, учнів Бершадської ЗОШ №3, Лісничанської,  Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст., Березівської, Б.Бершадської , Дяківської ЗОШ І-ІІІст., СЮН.

Якістю виконання, новизною, оригінальністю відзначались новорічні композиції виготовлені учнями Баланівської , Шляхівської, Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст, вихованцями БДТ, СЮН.

Різдвяні вінки  та новорічний декор представлені на виставку  вихованцями СЮТ. СЮН,БДТ , учнями професійного ліцею, стали відображенням   народних  різдвяних традицій та новорічної флористики.

Всі учасники виставки та журі  впевнилися, що  краплина творчості і натхнення, і  прекрасна композиція готова, вона не лише подарує гарний настрій та  прикрасить кімнату, а і збереже життя ялинці, сосні чи смереці.

Зоя Панченко, директор Бершадської  станції юних натуралістівПродовження тексту новини19.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад