Благодійність - поклик серця

Чи часто ми задумуємося  над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Таким для нас є  народний депутат  Микола   Іванович Кучер. Саме його увагою з 2012 року наділені  загальноосвітні навчальні заклади Бершадського району, які протягом  останніх  кількох  років  отримали відчутну благодійну допомогу в організації дозвіллі дітей, поповнення матеріальної бази, в облаштуванні навчальних закладів, створення комфорту і затишку  в сумі 391 550 гривень. Найбільшу суму коштів отримали:  Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів( 80100грн.), Бирлівська  ЗОШ І-ІІ ступенів (110000грн.), Флоринська  ЗОШ І-ІІІ ступенів (79900грн.) Кошти виділено на заміну вікон, придбання господарських товарів, ремонтних матеріалів, побудову та облаштування внутрішніх вбиралень та інше.  Мабуть, багато шкіл району  заздрять школам, яким Микола Іванович придбав мультимедійний проектор, меблі для вчительської (Михайлівська ЗОШ), комп’ютер (Ставківська, Красносільська, Дяківська, Яланецька, Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), спортивний інвентар (Флоринська ЗОШ), ноутбук (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), плазмовий телевізор (Устянська, Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).  Окрім цього,  щорічно Микола Іванович радує учнів шкіл району новорічним подарунками. 

За сприянням Кучера М.І.  в цьому році  9 шкіл району розпочали встановлювати металопластикові вікна на суму 777 700гривень ( відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №395 від 24.06.2016року).

Микола Іванович не зупиняється на досягнутому. Розуміємо, що зараз важкий час в країні, проте наш обранець знаходить час і кошти, щоб не залишати освіту поза увагою.

Така підтримка – свідчення небайдужого ставлення  до проблем освіти і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.  Впевнена, що приклад Миколи Івановича  є показником і для всіх інших меценатів, підприємств нашого міста. Ми раді, що знайшли в його обличчі чуйну, небайдужу, дивовижну людину, мудрого та досвідченого керівника, майстра своєї справи, який дає можливість  педагогам  плідно працювати, а учням відчувати  себе потрібними рідній школі, місту та селу.

За добрі справи та увагу  щира вдячність  Вам, Миколо Івановичу, від себе особисто та від усіх вчителів  і учнів  району. Нехай Господь Бог сторицею віддячить Вам за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровані нашим дітям і педагогам. Нехай  щастя завжди супроводжує Вас, не обминають людська шана і повага, вашу мрію й працю повсякчас лиш визнання вінчають.

Здоров’я Вам, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!

 Лідія Дзюбенко, начальник відділу освіти Бершадської РДАПродовження тексту новини30.10.2016 | Aдмін

Вернутись назад