Інноваційні технології та використання краєзнавчого матеріалу на уроках географії

17 березня 2016 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся семінар вчителів географії з теми «Інноваційні технології та використання краєзнавчого матеріалу на уроках географії».

В плані роботи семінару було передбачено проведення відкритих уроків у 6 класі на тему «Води суходолу. Річка: річкова система», якій проводила вчитель - методист  географії Кулинич Л.В.,  та у 9 класі з теми «Транспорт України» - учитель географії Голинська Г.П. Уроки були проведені на високому методичному рівні з  використання різноманітних форм та видів роботи з учнями, зокрема, роботи в групах, елементи випереджуючого навчання, робота з картою, атласом, розв’язування географічних задач тощо, а також вміле їх поєднання  забезпечило в кінцевому результаті досягненню високої результативності уроку та реалізації поставлених цілей.Родзинкою семінару став виховний захід «Подорож в історію міста Бершадь». Учні школи підготували усний журнал про найрідніший куточок, про землю, на якій  народились і живуть. Перед очима присутніх  промайнули сторінки  з минулого міста, реальні, а іноді і  сумні сторінки історії міста Бершадь… Також порадувала своїм виступом агітбригада школи «Еко-енерджі», яка агітувала присутніх за чисте довкілля.

Учасники семінару проаналізували проведені уроки та  висловили свої враження та захоплення від побачених уроків, адже вони  були проведені на високому рівні,  цікаві, доступні віковим особливостям дітей.

Закінчилась творча зустріч колег-географів обговоренням побаченого, обміном думками, методичними рекомендаціями щодо ДПА та ЗНО у 2016 році, вони щиро подякували дирекції школи, педагогічним працівникам та учням за гарно підготовлений та проведений семінар.

 

 Олена  Процепова, методист РМК     22.03.2016 | Aдмін

Вернутись назад