Генії літератури не мають мовних меж

      15 грудня 2015 року на базі Серединської   ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури та російської мови з  теми «Формування  загальнолюдських моральних норм та  мовленнєвих компетентностей учнів як засіб розвитку творчої особистості».  У роботі взяли участь 28 учителів зарубіжної літератури та російської мови.

         Учасників семінару радо  зустріли директор школи Кравченко Л.В., заступник директора з НВР Пазилова С.З., заступник директора з виховної роботи Магдич О.В. З візитки школи, проведеної  у формі екскурсії, гості ознайомилися з історією школи, досягненнями вчителів та учнів, відвідали кімнату історії села, кімнату В. Думанського. Директор школи презентувала роботу вчителів російської мови та зарубіжної літератури Ящук О.М. та Пазилової С.З.У практичній частині учасники семінару відвідали уроки колег: урок зарубіжної літератури в 10 класі на тему «Еволюція образу Раскольнікова і розвінчання теорії сильної особистості, «надлюдини», вчитель Ящук О.М. та урок російської мови у 8 класі на тему «Односкладні прості речення», вчитель Пазилова С.З.

«Учитель повинен бути артистом, художником, гаряче закоханим у свою справу…», - сказав  Антон Чехов. І не можна не погодитись з цими словами, адже відкриті уроки проведені  Саулє Зіядінівною та Олесею Миколаївною  відзначаються високим рівнем підготовки, нестандартним підходом до їх проведення, творчим задумом та чуйним, толерантним ставленням до учнів. Протягом уроків діти були активними, висловлювали свої думки, співпрацювали з учителями.

   Після відвіданих уроків було проведено виховний захід -  літературно-музичну композицію «Пригорнуся серцем до Вкраїни…»(Зарубіжні письменники і Україна).

  Традиційно семінар завершився обговоренням  уроків та виховного заходу за круглим столом, де вчителі обмінялися досвідом роботи,обговорили результати районної олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури, основні питання щодо закінчення І семестру 2015-2016 навчального року,питання атестації педагогічних працівників.

  Семінар пройшов на високому методичному та організаційному рівнях, в атмосфері педагогічної єдності, глибокої щирості, взаєморозуміння, залишивши по собі яскраві враження, надихнув на творчість і наполегливу роботу.

Валентина Куцак, методист РМК

 21.12.2015 | Aдмін

Вернутись назад