Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках – вимога часу.

          8 грудня 2015 р. на базі Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум для учителів біології.  Тема семінару співзвучна з методичною проблемою учителя біології Ткачук Галини Дмитрівни – «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках біології».  
        Семінар розпочався зі знайомства з навчальним закладом.  Директор школи  Кравець  Ніна Миколаївна  провела віртуальну екскурсію, розповіла про успіхи та досягнення колективу, а потім учителі мали можливість відвідати музейні кімнати, познайомитись зі змістом тематичних куточків, адже історія  Шляхівської школи та її випускників багата і цікава. Учителі біології відвідали 2 уроки,  які підготувала Ткачук  Г. Д.
Метою уроку в  7 класі на тему «Клас птахи: особливості будови і способу життя» було не лише показати різноманітні методи та прийоми роботи з учнями, але й продемонструвати особливості викладання предмету відповідно до вимог нової програми.    
       Урок біології в 11 класі на тему «Життєві цикли у рослин і тварин» показав глибоку теоретичну підготовку учителя біології та чітку систему роботи з учнями. Мультимедійні  та відеопрезентації підсилювали кожен етап уроків біології.      
      Психолог школи  Прокопенко Людмила Миколаївна запропонувала тренінг «Особистісне зростання учителя». Такий захід сприяв налагодженню кращої співпраці між освітянами району, створення позитивного психологічного клімату .  
       На семінарі також підведені підсумки олімпіади з біології та екології, проведено діагностичне опитування учителів біології  щодо рівня володіння ІКТ. Семінар учителів біології був насиченим, змістовним і цікавим. Досвід роботи  учителя біології Ткачук  Г. Д. буде поширюватись в загальноосвітніх школах району.

 

 

Ірина  Романчук, методист РМК 14.12.2015 | Aдмін

Вернутись назад