Розвиток творчих здібностей - запорука всебічного розвитку особистості.

Всі діти талановиті від природи, завдання учителя – розгледіти талант, підтримати дитину

у творчих злетах. Уроки образотворчого мистецтва відіграють незамінну роль у процесі виховання почуттів і розвитку особистості.

Вони здатні увести учня у світ творчості, прилучити його до скарбів художньої культури, надати можливість відчути  радість від власної творчості. На базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 для вчителів  образотворчого мистецтва 4 та 7 класів проведено  інструктивно – методичну  нараду  за участі  працівника Вінницької академії неперервної освіти,  завідуючого лабораторією методики викладання дисциплін художньо-естетичного циклу –  Федуна Сергія Ігоровича. Сергій Ігорович  наголосив  на те, що  загальною метою  образотворчої освіти є розвиток у дітей високих естетичних ідеалів на основі розуміння і створення художніх образів, формування потреб і здібностей до творчої самореалізації у процесі художнього осмислення світу. За новою програмою вивчаючи образотворче мистецтво учні 7 класу опановуватимуть своєрідність мистецтва архітектури, зокрема пам’ятки рідного краю, України; різні види декоративно-прикладного мистецтва (розпису, вишивки, писанкарства, витинанки, народної іграшки), а також  різні види дизайну – графічного, промислового, ландшафтного, арт-дизайну.

Під час наради вчителі образотворчого мистецтва вкотре пересвідчились, що унікальним засобом формування емоційної сфери, образного мислення, художньо-творчих здібностей є мистецтво.

 

 

Методист РМК     Ніна  Янчук.

 17.09.2015 | Aдмін

Вернутись назад